STEROİD EGM VE ASKERİ SINAVLARA SAĞLIK RAPORU SORUNU OLURMU?

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

STEROİD EGM VE ASKERİ SINAVLARA SAĞLIK RAPORU SORUNU OLURMU?

Mesajgönderen nigdeliyek » Cum Haz 14, 2013 10:00 am

arkadaşlar henüz hiç steroid kürü kullanmadım.
ancak kafaya koydum kullanmayı düşünüyorum 10 haftalık bir kür.
küçüklükten beri hep kas geliştirmeye meraklanmışımdır.
yaklaşık düzenli olarak 6 ay salona gittim ağırlıkları artırmayı başardım ama görünürde büyük kas hacimleri yapabilmem için uzun yıllar çalışmak şart.
bende çok fazla salona vakit ayıramıyacağım için steroid düşünüyorum ramazan ayından sonra.
ama askeri ve polislik sınavlarına girebilirim steroid kullanımı sonucu sağlık raporunda herhangi bir engel teşkil edermi?
ayrıca alkol ve yeni uygulamaya göre uyuşturucu kontrolleride başlayacak, steroid kullanırken herhangi bir sorun yaratırmı?
bir çok kardeşimiz var henüz genç yaşta forumda onlarda sizlerin tecrübelerinden yarar görmesinde fayda var.
bu konuda bilgili olanlar cevap verebilirse sevinirim.
nigdeliyek
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: STEROİD EGM VE ASKERİ SINAVLARA SAĞLIK RAPORU SORUNU OLU

Mesajgönderen DoggyStyle » Cum Haz 14, 2013 3:09 pm

Steroid kullanarak büyük kas hacmi hayalin varsa , unutmanı tavsiye ederim.
Asla vaz geçme !
DoggyStyle
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 13

Mesajgönderen orhan15 » Cum Haz 14, 2013 4:09 pm

6 ay steroıd ıcın daha çok erken bence daha zaten yenı hareketlerinizi ogrenıyorsunuz zaten ılk 3 ay su ıcsenız yarar 6aydan sonra suplement kurlerı yapılabılır kur konusuna gelirsek en az 1yıl çalışmış olmak gereklıdırkı hangı program bıze yarıyor hangı beslenme stılı bıze yarıyor tecrubelerimiz.Test konusuna gelirsek hormonlarında dalgalanma cıkacaktır buyuk ıhtımal kurdeyken fakat kurden sonra pct nı yaptıktan sonra 1-3ay ıcınde hersey normale donecektır herhangı bır sorun teşkil etmez bence okul raporu ıcın yınede forumdakı daha deneyımlı hocalarımızda yorumlayacaktır.Saygılarımla iyi çalışmalar...
Kullanıcı avatarı
orhan15
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen gitaristt » Cum Haz 14, 2013 9:24 pm

bende çok fazla salona vakit ayıramıyacağım için steroid düşünüyorum ramazan ayından sonra. Arkadaş bu yorumu yapmış ancak kür yapmayı ne olarak görüyorsunuz? iğneyi vurunca oturduğunuz yerde kasmı yapmayı düşünüyorsun.. ben küre girdiğimden beri daha fazla idman yapıyorum daha fazla vakit harcıyorum spor salonunda.. bence sen bu işe hiç bulaşma kürde belli bir hacim sağlasan bile bu kafayla onu koruyamazsın girdiğin kürde boşa gitmiş olur..
Kullanıcı avatarı
gitaristt
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 8

Mesajgönderen nigdeliyek » Cmt Haz 15, 2013 2:37 pm

arkadaşlar elbette kür içinde spora gidecem oturduğum yerde kullanmam olmaz zaten. 6 ay spora gittim ama internette çok araştırdım bu vücut geliştirme işini. yemekler ve hareketler hakkında yeteri kadar bilgim var.
benim bünyem yapı itibariyle biraz zayıf olduğu için kür ile biraz kütle kazanıyım birazda kilo alayım gerisi mühim değil. kilo yağlanma değil vücudun genelinin kilo almasından bahsediyorum. bakalım duruma göre ayarlıyacaz bişeyler
nigdeliyek
Yeni Üye

Mesajgönderen orhan15 » Cmt Haz 15, 2013 3:59 pm

Bakın işte kendınızde diyorsunuz biraz kutle kazanayım zayıfım oncelıgınız sağlam bır alt yapı oluşturmanız bunu oluştururken guzel beslenme +dinlenme + Az ve öz sert idman+Suplement kombınasyonlarıyla oluşur bundan sonra gelecegınız doruk noktası olur ve gelişim durur ve bundan sonrası ıcın artık genetıgınızı kırmak ıcın dışarıdan ılaçlar alarak buyursunuz 6ay ıcın erken olarak düşünüyorum ben, forumdaki ust duzey hocalarımız daha ıyısını yorumlayacaktır saygılarımla iyi forumlar...
Kullanıcı avatarı
orhan15
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen nigdeliyek » Cmt Haz 15, 2013 4:11 pm

eyvallah orhan kardeş, haklısın hayırlısı bakalım.
nigdeliyek
Yeni Üye

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 77 misafir