Tablet hacim kürü

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Tablet hacim kürü

Mesajgönderen tltx » Sal Haz 18, 2013 11:27 am

merhabalar.vücut geliştirme sporunu 2 yıldan fazla süredir yapıyorum.son 7-8 aydır antremanlarım son derece sıkı.fakat birşeyler eksik olmalı ki şuana kadar ki gelişimim beni tatmin etmiyor.beni görenler gelişimimin iyi olduğunu söylüyor fakat bundan ileriye gidemiyorum.2 yıl bu spora emek verip haftanın 5 günü salonda ter dökmemin sonucunda bu gelişimden daha fazlasını görmeliydim diye düşünüyorum.kuzenimle küre girmeyi düşünüyoruz.o bu konuda rahat olsada nedendir bilmiyorum ama ben enjeksiyon yapmayı kesinlikle istemiyorum.ilk kürümüz olacağından belkide enjeksiyon bana şuan resmen öcü geliyor.belkide tablet kürden daha masumdur ama kafamdaki düşünceler beni tablet küre itiyor.salondaki hocam ve diğer 5-6 abimiz toplu olarak 10.ayda küre girecekler.hocam sende vur geç uğraşma tabletlerle falan diyor fakat nuh diyor peygamber demiyorum.aşırı ürkütücü geliyor enjeksiyon :) uzun araştırmalar yaptım internetten ve yarışmacı bir dostumla konuşma fırsatı buldum.genel olarak söylenilen şey tablet kürler enjeksiyon kürlere göre daha aşağıda kalsada yinede tablet kür yaparakta hatrı sayılır derecede kas kütlesine ulaşmak mümkünmüş.yarışmacı dostum tablet kürleri kendilerinin yarışma zamanına yaklaştıkları son dönemlerde kullandıklarını ve bu tabletlerin enjeksiyonda kullandıkları diğer ilaçlara göre daha hafif ve daha sağlıklı olduğunu söyledi.sağlık açısından herhangi bir problem yaşamayacağımı,saç dökülmesi vs gibi etkilerin yüksek dozajlı enjeksiyon kürlerinde olduğunu söyledi.salondaki hocam uzun yıllar almanya'da yaşadığından dolayı protein ve diğer takviyeleri oradan temin ediyor kendiside geçende konuştuğumuzda tablet kür yapmak konusunda hala dayatıyorsam eğer almanya'dan getirtebileceğini söyledi.fakat hocamın kürler konusunda fazla bilgisi olduğunu düşünmüyorum ve bu yüzden sizlere danışmak istedim.yaşım 20,boyum 1.84,kilom 74.hacim almak istiyorum.vücudum hafif yağlı fakat oranımı tam olarak bilmiyorum.whey ve kreatin kombinasyonunu kullanıyorum şuanda.tablet kür yapmam konusunda,bana verebileceğiniz fikirler nelerdir acaba? neler kullanmam gerekir...ve tabiki kür sonrası iyileşme döneminde kullanmam gereken ilaçlar varmıdır varsa nelerdir? bunların tamamını öğrenip temin ettikten sonra küre girmeyi düşünüyorum.bana özel mesaj yoluylada ulaşıp detaylı bilgiyi verebilirseniz çok sevinirim.ayrıca izmirde ikamet ediyorum ve bu konuda bilgi sahibi ve temin konusunda da yardımcı olucak arkadaşlar,abilerimiz varsa yüzyüzede görüşmek isterim.
tltx
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Tablet hacim kürü

Mesajgönderen lennox77 » Sal Haz 18, 2013 6:50 pm

Tablet kürlerinin daha sağlıklı olduğunu söyleyen hocanla bir daha görüşme sen
'' Steroid ve Karaciğer '' başlığını da okumanı tavsiye ederim
Tablet küründen hacim yapamazsın,sadece su tutarsın o da tableti bırakınca gider
Boş yere karaciğerini yorduğunla kalırsın,doğal testo üretimin de baskılanır.
Bir daha gözden geçirmeni tavsiye ederim,temiz bir enjeksiyon kürü daha sağlıklı olur senin adına
Temin için yardımcı olurum ama kür planını değiştirmeni öneririm
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 59 misafir