İlk Kürüm Yardım Arkadaşlar

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

İlk Kürüm Yardım Arkadaşlar

Mesajgönderen mma_ozgur » Çrş Haz 26, 2013 9:22 pm

Merhaba siteyi daha önceden de takip ediyordum okuyordum bilgilenmek için ve bilgili deneyimli arkadaşlar var yardımlarınızı esirgemezseniz çok mutlu olurum.
22 yaşındayım 1.83 boy 95 kilom yağ oranım %20 , 6 aylık bir spor geçmişim var ilk kürüm olucak arkadaşlar yağ oranımı %10 civarlarına çekmek ve mümkün ise 6-7 kg da kas kütlesi kazanımı elde etmek istiyorum bunun için nasıl bir kür ve yol izlemeliyim yardımcı olursanız çok sevinirim.Ek olarak da deneyimli arkadaşlar dan steroid kullandıktan sonra sağlık ile ilgili sıkıntı çekip çekmediklerini merak ediyorum paylaşırsanız çok sevinirim herkese iyi çalışmalar.
Kullanıcı avatarı
mma_ozgur
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 10
Aldığı teşekkür: 0

Re: İlk Kürüm Yardım Arkadaşlar

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Haz 26, 2013 9:47 pm

Özel mesajına cevap verdim ama burdan da yazayım konu kılavuz olur
1-8 hafta 300 mg Testo Propionat
1-8 hafta 150 mg Winstrol
1-8 hafta Clenbuterol
Benim önerim
Küre Levotiron'da ekleyebiliriz
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen mma_ozgur » Prş Haz 27, 2013 6:35 am

Herkesin genetik yapısı farklı biliyorum kimde nasıl ne kadar etki göstereceğini bilmeniz zor bunuda biliyorum hocam ama gene de merak daha ağır basıyor bu kür sonunda ortalama nasıl bir kazanım elde etmiş olurum hocam.
Kullanıcı avatarı
mma_ozgur
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Sal Tem 02, 2013 8:44 pm

Yağ yakımın garanti
Kuru adele kazanırsın ama hacim kürü olmadığından kütle kazanımı zor
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen mma_ozgur » Çrş Tem 03, 2013 3:45 am

sağolun hocam , kan testlerimi yaptırıp küre başlıycam inş faydasını görebilirim
Kullanıcı avatarı
mma_ozgur
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Prş Tem 04, 2013 12:56 am

dostum benı yanlıs anlamada bulking yapılmadan defınasyon bna mantıksız gelıor yag oranına suan takılma verdıgı avantajı kullanıp kas kutlenı arttır vucuduna ılac sokacaksanda yag yakma yerıne kas kutlenı arttıracak ılac sokkı hormonlarınla oynamana degsın heee baktın kas var ırılestın o zaman saglam 2 aylık dıetle yaglardan arınırsın olmadı o zaman defınasyn kürüne gecersın ... yagı atıcam zayıflıcam kas yapacam dıye bır mantık yok 6 aylık sporcusun.. 2 yıl duzenlı sporunu yap platoya geldıgınde ılac kullanmaya basla!!! boyuna gore kılon guzel hypertrophye yonelık ıdman yap 3 4 ay sonra haftada 5 saatı bulacak sekılde cardioya gectınmı yag oranın duser dedıgım gıbı kılo avantajını ıı kullan caylak zıhnıyeetıyla zayıflım dıye dusunme kolay gelsin...
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen mma_ozgur » Prş Tem 04, 2013 1:04 pm

ben kafama koydum artık bir şekilde bir küre giricem yazdıgınız yazıyıda okudum o zaman şöyle bişey yapsam fikriniiz ne olur sustanon+nandrolone decanoate+testosterone enanthate bunlardan bir kür çıkarıp da hacim almaya çalışıp 2 aylık bir kür sonunda definasyona girsem nasıl olur bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim
En son mma_ozgur tarafından Prş Tem 04, 2013 5:58 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
mma_ozgur
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Prş Tem 04, 2013 5:52 pm

sustanon-propionate diye bir kür yok ne yazık :)
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen mma_ozgur » Prş Tem 04, 2013 5:57 pm

sustanon+nandrolone decanoate+testosterone enanthate yazıcaktım hocam
Kullanıcı avatarı
mma_ozgur
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Prş Tem 04, 2013 6:01 pm

oda yok :)
şimdi şöyle izah edeyim. sustanon, propionate ve enanthate bunların hepsi testosterone dur zaten. sadece esterleri farklıdır. sustanon prop yada sustanon enanthate diye birşey yok.. propionate ı genelde definasyon için kullanırız su tutmadığı için (kısa ester olduğu için) senin bu durumda ya sustnon yada enanathate seçmen gerek.. 2 si aynı anda olmaz. ki bana sorarsan tek ester her zaman daha iyidir. Yani enanthate.. yanına ekleyeceğin deca ya gelince onda sorun yok.
yani sonuç olarak
enanthate - deca kürü yapabilirsin. yanına birde danabol eklersen daha da iyi olur..
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 73 misafir