başlangıç kürü uygunmudur?

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

başlangıç kürü uygunmudur?

Mesajgönderen mute1912 » Çrş Tem 03, 2013 6:22 pm

yaş 30
boy 1.80
kg 77

kol 39 (sıcak 40.5)
omuz 128
göğüs 108

2 yıldır vg yapıyorum ılk başladıgımda 59 kg dum ornek vermek gerekırse kollar 33 tü ....herkez gibi şuan bulungum durum da bana yetmez oldu gelişim durdu..supplement dışında birşey kullanmadım ...ekim ayında kür yapmak istiyorum 2 aydır sıkı bir şekilde forumu takip ediyorum çok şey ogrendım hocalara tesekkurler aklımdakı kür

12 hafta 500 testosteron enanthate + 300 Boldenone

uygunmudur ? deca ılk kür oldugu ıcın ve tırstıgımdan dolayı :) dusunmuyorum basit ve vucudu cok yormayacak ılerıdekı kürlere hazırlıcak bir kür düşünüyorum. bilgilerinizi paylasır ve bır yol gosterırsenız cok sevınırım . şimdiden çok teşekkürler
hayvan gibi çalış ,insan gibi yaşa
mute1912
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 0

Re: başlangıç kürü uygunmudur?

Mesajgönderen samet_61 » Prş Tem 04, 2013 12:50 am

12 hafta 500 testo e.+ 300 bolde+ 4 hafta dianabol;)
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen mute1912 » Prş Tem 04, 2013 9:57 am

teşekkürler samet
sen kür yaptın mı daha önce? deneyimin varsa paylaşırsan sevinirim dianobol şartmı mesala? cok su tuttuğu soylenıyor...kick start olarak kullanılması gerektıgı yazıyor forumda ...olmazsa olmazmı? teşekkürler
mute1912
Yeni Üye

Mesajgönderen afili35 » Prş Tem 04, 2013 6:15 pm

aslında bende ekim ayında küre başlamak istiyorum ama kombinasyon hakkında tam bilgi sahibi olamadım açıkçası...
afili35
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0

Mesajgönderen UncleO » Prş Tem 04, 2013 8:32 pm

danabol yarılanma ömrü kısa olduğu için ve bariz bir güç artışı verdiği için kickstart amaçlı kullanılır. etkileride güzeldir. su çekmesi doğrudur. çok fazla su çeker fakat su çekmek korkulacak bir durum değildir. yağlanmak ve su çekmek sürekli karıştırılır. suyu terlersin atarsın bukadar basit. suyu atmak sorun değil..
dianabol şart değil ama güzel bir eklentidir. kullanılabilir bir ilaçtır..
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Tem 06, 2013 12:29 pm

mute1912 yazdı:teşekkürler samet
sen kür yaptın mı daha önce? deneyimin varsa paylaşırsan sevinirim dianobol şartmı mesala? cok su tuttuğu soylenıyor...kick start olarak kullanılması gerektıgı yazıyor forumda ...olmazsa olmazmı? teşekkürler

daha once kür yapmadım yamaya baslayacagım hafta kolum kırıldı ve suan hala radial sinir felcim devamm edıyor duzelir duzelmez yapacagım ılk kurdür tabı duzzelirsem!!
dianabol su tutturur karacigeride bıraz yoran fakat etkılerı cabuk atılan bır ılactır tetıkleyıcı ılac olarak dusun boldenonla aynı donemde caylaklar kullanmaz!!!! yanı soyle dusun 4 hafta testo enan. 500 caktın yanında 40 mg 4 hafta boyunca dianabol aldın 4 hafta sonunda dianayı kes yerıne dırek boldenonu 300mg ekle yola devam et kardesım sıkıntısız temiz kür... bulking donemdeysen su tutmasını sıkıntı etme;)
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen mute1912 » Cmt Tem 06, 2013 3:40 pm

SAMET KARDEŞ öncelikle gecmıs olsun umarın en yakın zamanda eski halıne donersın ve ılk kürünü yaparsın...verdıgın tavsıyeler ve bılgıler ıcın tesekkur ederım arastırmaya devam edıyorum forumdan hocalarda yardıcı oldular sağ olsunlar hayırlısı ...
mute1912
Yeni Üye

Mesajgönderen UncleO » Cmt Tem 06, 2013 5:46 pm

aynen samet in önerisi gayet yerinde.. danabol bitirip boldeye başlamak en iyisidir. şunada sonuna kadar katılıyorum hacim küründe su çekeceksin arkadaş. su çekmekten korkan adam kür yapmasın zaten :) öyle parça parça büyümek olmuyor..
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Tem 07, 2013 11:29 pm

Creatine de su çekere büyütüyor iş Supplemente gelince sporcularımız masal dinler gibi dinliyor ve ezbere uyguluyorlar su çekmek nedir diye düşünmeden
Ama iş Steroide gelince su çekmek çok çok yanlış birşeymiş gibi anlatılıyor
Su çekmediğiniz sürece kaslar ne büyür ne de güçlenir
Östrojen başlığı altında bu durumu anlatmıştım.
Yanlış olsaydı Arnold Deca-Danabol kürünü yıllarca uygulamazdı :)
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 69 misafir