böyle bir kürden verim alabilirmiyim

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

böyle bir kürden verim alabilirmiyim

Mesajgönderen radyasyon » Pzt Tem 08, 2013 1:39 am

merhaba arkadaşlar sporda 13. ayımdayım uzun süredir gelişemiyorum sadece kollar gelişiyor artık program değişikliği yaptım su sıra tekrar bir canlanma oldu fakat aklımda kür yapmak var salondan tanıdığım bir abi bana minik kürler önerdi sustanon 250 mg primobolan 100 mg 8 hafta seklinde fakat sitenizde 500 mg dozları minik kür olarak söylüyorsunuz aslında bi süre öncesine kadar steroide asla girmem diyen biriydim ve hala cok korkuyorum bu yüzden çok minik bir kür yapmak istiyorum sorum su böyle bir kürden verim alabilirmiyim yoksa bunu yapmam boşuna kür yapmam mı olur birde böyle bir kürün pctsi nasıl olmalı not amacım hacim kazanmak
radyasyon
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: böyle bir kürden verim alabilirmiyim

Mesajgönderen UncleO » Pzt Tem 08, 2013 9:18 am

yaş, kilo, boy nedir? bunlar olmadan kür önermek yanlış olur. özellikle yaş..
kür yapmaktan korkacak bir durum yok, eğer ki bilinçli yaparsan.. koruyucular, kür sonrası tedavi v.s. ayrıca hangi ürünü hangi dozajlarda kullanacaksın oda var.
eğerki ortalama 21-22 yaş üzeriysen 8 haftalık 250mg susta 100mg primo ile kür yapacaksan hiç yapma daha iyi. boşuna hormon seviyelerinle oynama. 100 primodan hiçbir etki alamazsın. ayrıca 22 yaş üzeri isen 250 sustada birşey değiştirmeyecektir pek. 500mg dozaj zaten az ve ideal olan dozajdır genelde. bu rakam 2000mg a kadar çıkar ileri seviye sporcularda.

önce küre karar vermelisin ki ona göre PCT yapabilesin. kür belli olmadan PCT yi sormak için erken olmuş.. ayrıca yine 22 yaş üzeri isen 8 haftalık kür yapacaksan yine yapma derim. zaten kür içinde adam akıllı verimi 8. haftadan sonra almaya başlarsın. kürün ideal süreci 12 haftadır. buda uzun bir süre değildir.

kolay gelsn.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen radyasyon » Sal Tem 09, 2013 1:49 am

yaş 23 boy 1.87 kilo :95-100 arasıdır bir süredir tartılamıyorum yag oranım en az %20 göbek ve kalça biraz problemli fakat şişman bir görüntüm yok 1 yıl önce başladım 60 kilodan bu kilolara geldim yag oranımı %10 lara çekmeden steroide başlamayı düşünmüyorum. testestoronumun düşük olduğunu düşünüyorum birde sakallarım cok seyrek ve tamamlanmadı vücut kılı cok az kalçam biraz vücuduma göre büyük bunlardan dolayı düşük olduğunu düşünüyorum
En son radyasyon tarafından Sal Tem 09, 2013 1:55 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
radyasyon
Yeni Üye

Mesajgönderen radyasyon » Sal Tem 09, 2013 1:53 am

dozlar yükselince daha cok korkuyorum kalbimde ara sıra sıkışmalar oluyor birde mide ile dalak bulunduğu bölgede bir süredir bir şişlik var doktora gitmekten çekiniyorum fobi gibi bir şey bu herneyse diyelimki bir rahatsızlığım var ve steroid kullandım olumsuz etkiler görebilirmiyim
radyasyon
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Sal Tem 09, 2013 11:24 pm

100 mg Primo'dan kimse katkı beklemesin,hele 100 kg bir sporcu hiç beklemesin
Arkadaşlar anlamıyorum bas bas bağırıyoruz dozajlarınızı kilonuz belirler diye
Kilonuza göre 300 ise 300'dür,200 ise 200'dür
Asıl kilonuza uygun dozajları aşarsanız sorun olur,altında kalırsanız da etki alamazsınız
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 77 misafir