Yarışma kürüm

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Yarışma kürüm

Mesajgönderen Kenich » Pzt Tem 22, 2013 9:41 am

Arkadaşlar herkese iyi günler hayırlı ramazanlar .

Eylül ayında küre başlıcam hayırlısı ile ve yarışma zamanına kadar anabolizan kullanmayı düşünüyorum . Buraya yazmamın amacı sizinde görüşlerinizi ve tavsiyelerinizi almak olucak .

İlk ay 500 mg testo e 400 mg deca 50 mg dianabol günlük

İkinci ay 750 mg testo 500 deca + yanına başka anabolizan eklenebiliyorsa ilk 2 ay deca nın yanına ekleyebilirim

Üçüncü ay 1000 mg testo e 500 tren e + 500 boldenon + gh + insülin

Dördüncü ay 1000 mg testo e 500 tren + 500 boldenon + gh + insülin

Testo enant lar bulabilirsem galenika olucak .

İlk 4 ay bulk sonraki 3 ay definisyona yönelik çalışmak gibi bi plan yaptım neticede yarışma Nisan ayında oluyor Mart'ın sonuna doğru da olabilir . Definisyon kürüm belli değil o zamanki şartlara ve vucüduma göre bi kür planlarım . Tavsiyelerinizi bekliyorum . İyi günler .
Kenich
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 5
Aldığı teşekkür: 0

Re: Yarışma kürüm

Mesajgönderen _BlackLight_ » Pzt Tem 22, 2013 11:11 am

1)yaş? boy? kilo?
2)spor ve kür gecmısı?
3)gh ve insülin ui leri?

soru işareti bolca cevapsız sorular

ancak nacizane kendi bilgilerimle yorum yapıyorum hatalarım için şimdiden özür dilerim

1)ilk ay kürü bence sorunsuz gayet güzel bir başlangıc olabılır.

2)2. ay dozajlar artıyor bence bu ayda guzel anca 500 deca vurmak sıkıntılı olabılır 0.5 ml cekmek bazen zor oluyor.600 bence daha uygun.2. bır anabolızan;valla bende deca enantat dıanabol kurune gırecegım kafamda boldenon var beraber kullansam çöpmü olur yoksa ıyı faydasını gorurmuyum bu soruyu bende soruyorum:D

3)bence asıl sorun bu aydan sonra cıkıyor işte tam bılemedıgımden kür gecmısınızı tren enantet konusunda yanlıs yaptıgınızı düşünüyorum.Nedeni ise deca gıbı kanda cok uzun sure kalabılen ve reseptorlerınızı mesgul eden bır nor-19 grubu ılacın ardından tren enantet gıbı cok kuvvetlı ve malıyetı yuksek bır nor-19 kullanmak bence gereksız, çöp, hata,yanlış ne dersenız deyın.dolu pamuk kutusuna zorla pamuk basmak gıbı bırsey bence.

4) 3. ay yanlıs oldugu ıcın bence 4. ayda yanlıs .

Bunları yazarken söylemedıgım bazı seylerde var.4 ay 16 hafta eder ve depot ilaçlarla yapılan bır kürde 16 hafta boyunca vücut mutlaka tepkisizleşir reseptorler dolar ve kullandıgınız ilaçlar kanda serbest olarak dolaşmaya başlar oda kan kalbe her gıdıp vucuda tekrar pompalandıgında yan etki olarak size geri döner eminim biliyorsunuz bunları ama sadece söyluyorum.bunun yanında 16 hafta depot ilaçlar deca ve tren den bırı dıgerını dışarıda bırakacagı ıcın karacıgerınızede yüklenme olacaktır bence oda gözardıedılmemelı.

gh ve insülin bence kullancagınız ui ler cok onemlı cunku 4 veya daha altı unıte kullanılacaksa bunu bulk küründe başlatmak yerıne anabolızanlarla yaptıgınız bır bulk kurunun ardına guzel bır defınasyon kuruyle beraber kullanmak bence daha efektıf ve az malıyetlı olacaktır tabıkı tercıh sizin.

definasyon kurunuzude bulk kurune baglantılı olarak dusunuyorum şöyle birşey diyebilirim.bence direk tren enantat-testo-bolde ıle baslayıp aynen bu sekılde bıtırmek ve tabıkı yanına gh ekleyerek bıtırmek sıze defınasyonda pratıklık kazandıracaktır bence.cunku tren ace yerıne tren enantatla devam edıp defınasyon donemınde propıonat-masteron ve wısntrol(enjekteyse ayrı) bileşimine gecmek cok daha mantıklı.tabiki takdir sizin deca-enantat-dıanabolle baslayıp deıfnasyona tren acee-prop-masteron ve wısnstrolle devam etgmekde guzel bır secenek bence.tekarardan dıyorum takdır sızın yarısma surecınızde başarılar şimdiden haberdar ederseniz sevinirim.
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Mesajgönderen Kenich » Pzt Tem 22, 2013 4:13 pm

Yaş 20 kilo 97 -96 Eylül'e kadar 90 olurum . Boy 178 cm .

2 tane bulk kürü yaptım 2. Kürdeki ilaçlarım sahteydi herhalde pek bi etki alamadım salondaki bi hocadan almıştım her neyse .

500 mg zor olur demişsin 600 kullanırız daha iyi olur :)

Şimdi ben şöyle kafamda oluşturdum deca araştırdığım kadarıyla ve kullananlardan aldığım tavsiyelerde bana deca güç artışı ve kemiklerde ve kıkırdaklarda rahatlatma yaşatıyormuş ve ağırlıkları rahatça arttırabiliyorsun . Bu 2 aylık sürede alt yapıyı sağlama alıp üstüne tren ile daha fazla kütle koymayı düşünüyorum .

Deca ile boldenon kullanan pek görmedim daha çok tren ile kullananlar var . Hocalarımızın tavsiyeleriyle hareket etmemiz lazım .

İnsulin ve gh hakkında pek bi fikrim yok . İlk defa insülin kullanıcam çünkü ama gh olarak kigtropin kullanıcam günlük 5-10 iu kullanıcam o anki duruma göre karar vericem .

Definisyonda daha karar vermedim tavsiyelere göre ve o anki vücuda göre hocalarımızla güzel bir definisyon geçireceğimi düşünüyorum :)

Tavsiyelerin için teşekkürler . Sen de kür yapmayı planlıyorsun herhalde :) küründe başarılar :)
Kenich
Yeni Üye

Mesajgönderen _BlackLight_ » Pzt Tem 22, 2013 5:05 pm

Aynen dogru bıldın bende yarışma dusunuyorum nısanda avrupa şampıyonası seçmelerine bakalım hayırlısı diyelim eger ikimizde katılırsak rakip olacagız sanırım gençlerde :D:D.

ben kürümü şöyle planladım

1-12 hafta-600 deca
1-13 hafta-750 test.enantat
1-7 hafta -50 mg dianabol
7-17 hafta -50 mg turnabol
18-22 hafta-60 mg halotestin
12-22 hafta 500 tren ace
12-22 hafta 500 propionat
12-22 hafta 500 masteron
16-22 hafta 300 300 300 400 400 400 winstrol(bu form ve katılacagım sıkletıme gore degıesek)

bunlarla beraber 12.hafta 4 ui gh a baslayacagım 5 ay boyunca kullanacagım yarısmadan sonrada devam edecegım

kürümde eksikler yanlıslar mutlaka var bılıyorum gereken duzenlemelerı yapacagım p.c.t. ve provironu vitaminin zıncını vs.. yazmadım buraya ama onlarda hazır.

Şuan aklımdaki tek konu decanın yanına BOLDENON eklemelımıyım eklemememlıyım tek sorum bu tek sorunum daha dogrusu:D

ilaçların hepsi bvs ve balkan bakalım taigerden sonra bvs nasl tepki verecek.Hepimiz için hayırlısı...
_BlackLight_
Yeni Üye

Mesajgönderen DoggyStyle » Pzt Tem 22, 2013 5:20 pm

Blacklight 22 hafta oral steroid karaciğerinde kalıcı sorunlar yaratabilir , aman dikkat diyim.
Asla vaz geçme !
DoggyStyle
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 13

Mesajgönderen _BlackLight_ » Pzt Tem 22, 2013 5:29 pm

@Doggystyle haklısınız fakat ek preperatları da aldım thisthle b12-b6-b5 c komplex vitamınlerını.mutlaka bunlarda yeterlı degıl fakat oral olmadan kürün bir tarafı eksik kalıyormus gıbı gelıyor bakalım gıdısata gore kesebılırım seneye kullanırım olmazsa teşekkürler düşünceniz ve yorumunuz için.

sorumu tekrarlıyorum deca ya ek boldenona da gırmelımıyım yoksa çöpmü olur*?
_BlackLight_
Yeni Üye

Mesajgönderen Kenich » Pzt Tem 22, 2013 6:05 pm

Kür dizaynı güzel gözüküyor ama arkadaşımızın da değindiği gibi 22 hafta Oral haplar sıkıntı yapabilir ki halotestin bildiğim kadarıyla trenbolne dan daha yüksek değerlere sahip ama kişiden kişiye değişir tabiki de :) hayırlısı olsun küründe başarılar yarışma da dilediğin gibi geçer inşallah :)
Kenich
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Pzt Tem 22, 2013 8:56 pm

22 hafta oral steroid karaciğeri mahvetmedi diyelim yani enzim değerleri tavan yapacakta hadi koruyucularla mahvetmedi diyelim (imkansız olsa da)
22 hafta kullanırsan katkı alamayacaksın ki? Steroid ve Karaciğer yazımı okumanı tavsiye ederim oral steroidler hakkında bilgi edinmek amacıyla
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen _BlackLight_ » Pzt Tem 22, 2013 10:41 pm

evet lenox hocamızın da bilgilendırmesıyle turnabolu cıkarttım kürden yalnızca boldenon kafama takılıyor inşallah sende karar verebılırsın 2.bir anabolızan kullanmaya yada kullanmamayaya.
_BlackLight_
Yeni Üye

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Blackcode ve 74 misafir