İLK KÜR İÇİN YARDIMCI OLURMUSUNUZ

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

İLK KÜR İÇİN YARDIMCI OLURMUSUNUZ

Mesajgönderen JoseAntonio » Cmt Tem 27, 2013 12:56 am

Merhabalar 17 yaşındayım 1.72 boyunda 57 kiloyum spora 3 yıl önce başladım ve aralıklar ile yaptım ama son zamanlarda gayet ciddi şekilde yapıyorum spora başladıgımda 39 kiloydum yaklaşık 16 17 kilo aldım 3 yıl içerisinde vücut gayet iyi şekillendi özellikle göğüsler ciddi şekilde hacimli antrenmanlardada gayet iyi ağırlıklar basıyorum benchpres 70 kilo desteksiz bacaktada çok sağlam basıyorum fakat uzun zamandan beridir steroid konusuna ilgim var ve kullanmak istiyorum hacim kürü istiyorum sustanon deca ve danabol sizlere sorum kullanmam doğru olurmu sizce kullanmamda sıkıntı varmı ve kullanmam uygunsa nekadar süre ve ne dozajlarda kullanmalıyım enjekteyi salondan bir abi yapacak kendisi 19 yıldır bu işin içinde o kullanmamın bir sıkıntı yapmayacagını belirtti ama ben sizlere danışmak istedim ve bu ilaçlar ortalama nekadar bir bütçe gerektirir simdiden sağolun. :)
JoseAntonio
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: İLK KÜR İÇİN YARDIMCI OLURMUSUNUZ

Mesajgönderen orhan15 » Cmt Tem 27, 2013 5:49 am

Merhaba aramıza hoş geldin oncellikle 39kg den yukselmişsin tebrik ederim konumuza gelirsek ilaçlar yaşına gore bıraz ters etki yapabilir aşırı terleme halsizlik baş ağrısı gıbı (gözlemlediğim olaylar) ama illede kullanıcam dersen en ufak dozlarda kullanmanı tavsiye ederim sadece testeron kullansan yeterlı ılk kur ıcın örnek olarak;
1-8 hafta Testeron enanthate 250mg
1-4 hafta DANABOL 20 30 30 40 (kick start için) sabit doz 30mg da olabilir.
gunluk 25mg proviron
b vıtamını c vıtamını çinko mılk thıstle bunları kur ıcınde kullanacaksın
kurden 2 hafta sonra PCT ;
gunluk 20 mg Nolvadex + 50mg klomen 3hafta boyunca kullanıcaksınız ve kurunuz tamamen bitmiş olacak.
Yanlışım varsa hocalarımız düzeltecektir umarım yardımcı olabilmişimdir iyi forumlar...
Kullanıcı avatarı
orhan15
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen JoseAntonio » Cmt Tem 27, 2013 9:47 am

Yorumun için çok teşekkür ederim özelliklede kendi gözlemlerini belirtmen benim için çok iyi oldu tekrar teşekkürler.
JoseAntonio
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Cmt Tem 27, 2013 10:43 am

Yaş çok erken...
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen JoseAntonio » Cmt Tem 27, 2013 11:06 am

hocam çok teşekkürler yorumunuz için sanırım 3 sene felan bu işi askıya alıcaz :)
JoseAntonio
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Cmt Tem 27, 2013 11:22 am

Ben 21 yaşında yapmıştım ilk kürümü
Hedeflerin profesyonel sporculuksa daha erkene de alabilirsin ama en azından bir yıl daha bekle
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen JoseAntonio » Cmt Tem 27, 2013 11:36 am

Anladım hocam ozaman 1 sene daha antrenmanlara ve beslenmeye saglam birşekilde devam edeyim eğer 1 sene sonra vücudumu görür uygun bulursanız ozaman bir kür düşünürüz bu arada ilginiz icin cok teşekkürler
JoseAntonio
Yeni Üye

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir