Follistatin hakkında

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Follistatin hakkında

Mesajgönderen orhan15 » Cum Ağu 23, 2013 6:35 am

Arkadaşlar follistatin hakkında bılgısı olan varmı acaba tam olarak nedir salona geçen bir adam getirdi örenk bıraktı %100 bıtkısel yazıyor myostıl muscle dıye bır markası var broşurunde ;
Myostıl sahip olduğu follistatin ekspresyonunu artırma kabiliyeti ve myostatin genin işlevini baskılama sureti ile kas kütlesinde artış sağlayan bitkisel bir urundur. ihtiva ettiği etken madde cnidium monnieri superfamilyasında bulunan bir koumarin türevidir.Yutulduktan sonra karaciğerle etkileşime geçerek cGMP salınımını artırır.Yükselen cGMP salınımı direk olarak follistatin ekspresyonunu artırır ve bu da kas hücrelerinin bölünme hızının artmasını , yeni kas hucresı yapımını ve uydu hücre ekspresyonunu artırır.
Myostil in ihtiva ettiği etken madde eNOS enziminde seviyesini yükselterek kasların besin ve amino asit alımını destekler.Laktik asit fermentasyonunu ,ndirgeyrek kas yorgunluğunu önler.
Pro-enflamtuar sitokinleirn üretimini indirgeyip antreman sonrası kas yenılenmesini artırır ve kas ağrılarını azaltır.
Kullanım şekli;
antremandan yırmı dakıka once 2tablet antremen sonrası 1 adet olmak uzere 3 adet ve ayda 22 gundur .
Myostil diğer amıno asit ve proteın tozları ,doğal testeron artırıcılar ve anabolik steroıd türevleriyle birlikte kullanılabilir.
Bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum işe yarayan birşeyse almayı dusunuyorum fıyatı yaklaşık 220 TL dediler.
Kullanıcı avatarı
orhan15
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 14

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir