İlk Kür 1 Aylık Gelişim

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

İlk Kür 1 Aylık Gelişim

Mesajgönderen desparado » Cmt Eyl 28, 2013 9:57 pm

Ben İlk küre girerken uzun bir süre cesaret edememiştim uzun araştırmalar sonu ve doğru kişilerle irtibat, kür içinde beslenme, doru kür vb aklımda bir çok soru işareti vardı. İlk olarak formda lenox77 kullanıcıyı uzun bir süre yazdıklarını defalarca okuyarak bilgi sahibi oldum... Sonrasında ilk küreme doğru isim ve tavsiyeleri ile başladım.

Sonuç aşğıdaki resim 1 aylık gelişme inanılmaz oldu benim için, belki sizler bu yazıyı okuyunca abarttığımı düşünebilirsiniz fakat beni 1 hafta görmeyip sonrasında gören evrim geçirdiğimi söylüyor ki bu kişiler benim spordan arkadaşım falan değiller. Arkadaşlarımın bana bu şekilde konuşması benim doğru kişilerle irtibata geçip doğru küre girdiğimin ispatı oldu. Kürümün bitmesine 5 hafta var duruma göre uzatıp yada definasyon kürüne girip define olmak istiyorum. Ben buradan lenox77' 'ye teşekkür etmek istedim sabırla her telefonuma cevap verip beni dinlediği ve önemsediği için...

İlk Resim Sonki Resim
Omuz 129 cm 138 cm
Kol 38 cm 43 cm

Untitled_Fotor1_Fotor.jpg
Untitled_Fotor1_Fotor.jpg (56.43 KiB) 67909 kere görüntülendi
desparado
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 3

Re: İlk Kür 1 Aylık Gelişim

Mesajgönderen _BlackLight_ » Cmt Eyl 28, 2013 10:07 pm

Guzel bir gelisim.ve guzel bir topic insallah daha iyi olursunuz basarilarinizin devamini dilerom
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Mesajgönderen desparado » Cmt Eyl 28, 2013 10:15 pm

İyi dilekleriniz için Teşekkürler ederim Blacklight
desparado
Yeni Üye

Mesajgönderen ndrug » Cmt Eyl 28, 2013 10:31 pm

abicim 1 aylık sonuçmu 38 kol ölçüsünün 43 olması :S
Kullanıcı avatarı
ndrug
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 7
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen desparado » Pzr Eyl 29, 2013 6:48 am

Evet ndrug koldan kastım aslında biceps yazmalıydım, Topic açarken uykulu uykulu bicepse kol yazmışım:)
desparado
Yeni Üye

Mesajgönderen radyasyon » Pzr Eyl 29, 2013 4:01 pm

e bastın kaç mg kullandın yahu :S çok fazla ölçü alınmış kısa sürede insanı heveslendiriyor:D
radyasyon
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Hammerstorm » Pzr Eyl 29, 2013 4:09 pm

Lennox77 nin profesyonel desteği ve bilgi tecrübesi bu başlıkta gerçekten ortaya çıkmış başarılı program + kaliteli genetikle çok iyi bir form gelişimi söz konusu başarılarının devamını diliyorum desperado.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen desparado » Pzr Eyl 29, 2013 6:12 pm

radyasyon yazdı:e bastın kaç mg kullandın yahu :S çok fazla ölçü alınmış kısa sürede insanı heveslendiriyor:D

Açıkcası kendinizi iyi ifade ederseniz buradaki ürün teğmini sağlayan hocalarımız, bizlere daha iyi yardımcı olabiliyorlar, sanırım ben bunun en iyi örneğiyim. Birde formu okumak için değil anlamak için okumak sizin işini daha kolay hale getiriyor.
desparado
Yeni Üye

Mesajgönderen desparado » Pzr Eyl 29, 2013 6:15 pm

Hammerstorm yazdı:Lennox77 nin profesyonel desteği ve bilgi tecrübesi bu başlıkta gerçekten ortaya çıkmış başarılı program + kaliteli genetikle çok iyi bir form gelişimi söz konusu başarılarının devamını diliyorum desperado.

Sizede ayrıca iyi dilekleriniz için Teşekkür ederim, makalelerinizi takip ediyorum sizler benim ilham, azim kaynağımsınız...
desparado
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Eyl 29, 2013 7:41 pm

Sevgili kardeşim telefonda gelişimini sözle anlatırken kafamda birşeyler canlandırmıştım ama bu seviyeyi asla tahmin etmiyordum bende :)
Normal bir vücut tipini hem büyütmüşsün hem parçalamışsın... Uzun süre alacak seviyeyi 4 haftaya sığdırmışsın. Yağ yakıp büyüme buna denir sanırım.
İltifatların için teşekkürler ama ben yol gösterdim sadece başarı senindir
@Hammerstorm hocam teşekkürler düşünceleriniz için
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 28 misafir