İştah Açıcı Birşey önerebilecek olan var mı?

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: İştah Açıcı Birşey önerebilecek olan var mı?

Mesajgönderen lazka » Prş Kas 14, 2013 9:21 am

iştah açtığı için övüyoruz yaş kilo boy spor geçmişin nedir bu arada
lazka
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 15

Mesajgönderen angelcold » Cum Kas 15, 2013 11:31 pm

_BlackLight_ yazdı:Bolde parabolan oneririm parabolan bulabilirsen

parabolan için biraz daha sabretmeyi ve daha hacimli olarak parabolan kürüne girmeyi düşünüyorum.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Mesajgönderen ferdi » Cmt Kas 16, 2013 12:08 pm

Benim de iştah sorunum var bende boldenon küründeyim bugün 19. Gün galiba ama hâlâ iştahta hiçbir değişim olmadı. Söyleyeyim dedim :) ama ilerleyen haftalarda ne olur bilemiyorum :)
ferdi
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 9

Mesajgönderen ferdi » Cmt Kas 16, 2013 12:12 pm

İştah için prakten ve spraktin şurup öneriyorlar. Prakteni ben kullandım iyi gibi ama bilemiyorum yani. Onun dışında psikiyatrik ilaç olarak citol ve olgenis var bu ikisinden biri çok feci iştah açıyor araştır eğer citol ise kullanabilirsin olgenis ise kullanma çünkü prolaktin seviyeni alt üst ediyor bu ilaç
ferdi
Yeni Üye

Mesajgönderen angelcold » Cmt Kas 16, 2013 3:22 pm

ferdi yazdı:İştah için prakten ve spraktin şurup öneriyorlar. Prakteni ben kullandım iyi gibi ama bilemiyorum yani. Onun dışında psikiyatrik ilaç olarak citol ve olgenis var bu ikisinden biri çok feci iştah açıyor araştır eğer citol ise kullanabilirsin olgenis ise kullanma çünkü prolaktin seviyeni alt üst ediyor bu ilaç

tamam ama bunların yan etkisini ve aslında başka hastalıklar için kullanıldığını biliyorsun değil mi? özellikle antidepresanlar günlük yaşamını bile alt üst edebilir. spraktin ise alerji ilacıdır. bunları da bilerek ve göz önüne alarak kullan dostum :)
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Mesajgönderen ferdi » Cmt Kas 16, 2013 4:54 pm

Evet biliyorum alerji ilacı olduğunu, hatta prakten de alerji ilacı ama hangi doktora gidersen git iştah sorunu için, sana %90 spraktin verecektir. Bana da doktor önermişti zaten. Geçen sene de psikolojik tedavi görmüştüm ben, doktor o ilaçları yazdı 6 ay kullan dedi. Ben 4 ay kullandım bıraktım. Bende bayağı bir iştah açtı o ilaçlar. Konu da iştah açıcı olunca bende bilgilendirme amaçlı paylaşıym dedim :)
ferdi
Yeni Üye

Mesajgönderen angelcold » Pzr Kas 17, 2013 7:16 pm

ferdi yazdı:Evet biliyorum alerji ilacı olduğunu, hatta prakten de alerji ilacı ama hangi doktora gidersen git iştah sorunu için, sana %90 spraktin verecektir. Bana da doktor önermişti zaten. Geçen sene de psikolojik tedavi görmüştüm ben, doktor o ilaçları yazdı 6 ay kullan dedi. Ben 4 ay kullandım bıraktım. Bende bayağı bir iştah açtı o ilaçlar. Konu da iştah açıcı olunca bende bilgilendirme amaçlı paylaşıym dedim :)

ha bak mesela doktor verdi dersen bu bilgi bana baya yarar mesela gözü karartabilirim haha :D sprakten veya praktin hâla kullanıyorsan etkilerini ve yan etkilerini yazabilirmisin.
angelcold
Yeni Üye

Mesajgönderen ferdi » Pzr Kas 17, 2013 8:27 pm

doktor bana spraktin önerdi de ben prakten aldım, ikiside aynıymış, ikiside biraz fazla uyku yapıyor sadece o kadar, ama 2 haftaya falan alışıyorsun yani :) iştahı da açıyor açıkçası zaten 4 lira mı 5 lira mı ne ilaç, kullan biraz beğenmezsen at çöpe gitsin :D
ferdi
Yeni Üye

Mesajgönderen angelcold » Pzr Kas 17, 2013 11:01 pm

ferdi yazdı:doktor bana spraktin önerdi de ben prakten aldım, ikiside aynıymış, ikiside biraz fazla uyku yapıyor sadece o kadar, ama 2 haftaya falan alışıyorsun yani :) iştahı da açıyor açıkçası zaten 4 lira mı 5 lira mı ne ilaç, kullan biraz beğenmezsen at çöpe gitsin :D

başka yan etkisi olmadı dimi yani? :)
angelcold
Yeni Üye

Önceki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir