Tribulus Terrestris "8.ay ve sonuç"

Kendi Tecrübe Ettiğiniz Programları Paylaşabilir veya Örnek Programlarınız ile İlgili Soru Sorabilirsiniz

Tribulus Terrestris "8.ay ve sonuç"

Mesajgönderen erhangorgec » Sal Şub 21, 2017 8:10 am

Merhaba Arkadaşlar.

Yazım konusu biyogrofi niteliğindedir bu nedenle uzun olacaktır zaman ayıran ve okuyan arkadaşlarımıza ilgisinden ötürü teşekkür ederim.

Arkadaşlar Zygophyllaceae familyasından Tribulus cinsine bağlı olan halk arasında demir dikeni ve bir çok isim ile anılan bu bitkinin kendi üzerimde'ki etkilerini ve nasıl keşfettiğimi, nasıl uyguladığımı ve ne gibi sonuçlara vardığımı paylaşmak istiyorum. Bu konu ile ilgili geniş bir paylaşım bulamadım uzun süreli (8 ay) düzenli kullanan biri olarak paylaşmak istiyorum böylece araştıran arkadaşlarımıza'da bir nebze ışık tutmuş oluruz.

"Arayış"
Evet ama neyi.,? elbetteki bu başlangıç 2010 yılı ortalarına rastlıyor. aktif Vg çalışmalarımda bu dilimde oldu. Bilgisizce ve tecrübesizce'de olsa hafta içinde zaman ayırıp uzun saatler araştırma yapıyordum antreman teknikleri, beslenme, motivasyon, anatomi, sağda solda gezinen ve konuşan Pt'ler, yarışmacılar, fenomenler, sonsuz bilgi yumağı içindeki gerçeği ve çöpü ayırma çabaları pöfff anlayacağınız büyük bir okyanusun ortasında bacaklarım bağlanmış ellerimle karaya yüzmeye çalışan bir durumdaydım böyle hissediyordum., ve bu gün baktığımda bir kür uygulamadığım için kendim ile gurur duyuyorum. fazla dağılmadan devam edelim daha fazla kas kütlesini en kısa sürede, en az para ile, en etkili şekilde sağlığımı bozmadan nasıl kazanırdım sorusu beynimi kemiriyordu uzayın derinliklerinde supplement evreni'nin yamacında'ki ecza galaxsi'sinde para avcısı PT'lerin güneş sisteminde kaybolmak üzreydim. bilinçlenmem sporu işi ve beslenmeyi buna adapte etmem 5.5 yılımı aldı. evet sadece bu düzeni sağlamak. yani açıkcası kendimi 2016 yılı başından itibaren bişeyleri birazcık doğru yapıyor kabul ediyorum. ve hala'da iyi bir bilgi ve iyi bir tecrübe sahibi olmadığımı biliyorum. 2016'nın şubat ayı soğuk ve ciddi kötüydü benim için, dışarı ile içerisi arasında 6 derece fark olan bir salonda antreman yapıyo olmamda daha soğuk bir ay olması nedeni'de olabilirdi :). bir hafta sonu eve döndüğümde iyi bir öğün alarak pc başına geçtim.

"Buluntu"
Bulduğumu sandığım şey neydi ? evet bulduğum o şey Endokrinoloji oldu aslında bulmamıştım sadece araştırırken önüme çıkmış ve beni ışıtmıştı acaba bu sistemin içinden neleri abuse ederim sinsiliği'de yalan olmasın kanımda geziyordu. ve kısa bir süre sonra hormanel sistemin içinde sürüklenmeye başldım tıp fakültesi öğrencilerinin etüt videoları ve ders notları ile devam ettim bunu öğretmenler ve meraklı kitleleri takip etmek izledi., artık neredeyse hergün kaldığım noktalardan devam ediyorumve akademik önüme gelen herşeyi sırası ile okuyordum. Burdan tüm arkadaşlara sesleniyorum kas gelişimini ön plana çeken ve amatör yada ciddi VG çalışmaları sürdüren arkadaşlar 6 yılı aşkın bu süreçte her çeşit supplement takviyesini fazlası ile kullandım pre workout''lar başı çekmek üzre ve makro micro'ların beslenme programlarının bir çoğunu farklı şekillerini uyguladım. Her ne yaparsak yapalım etkileri tartışılır bir biçimde en önemli yöntem bu yapılanların başında odak noktası testosteron'dur eksik olanlar için stabilize edilmesi ve üst noktalara çekile bildiği kadar doğal olarak yükseltimesi gereklidir.Testosteron'un yükseltilmesinde eğer bu yol doğal olarak izlenecekse ve sağlıklı olacaksa Hipofiz bezimizden önce FSH LH hormonlarının salınımını arttırmamız ve kanla taşınmasını hücre boyutunda yoğunlaştırmanız zorunluluk arz eder. LH özellik testiste bulunan leydig hücrelere etki eder ve bu hücrelerden testosteron adi verilen erkeklik hormonumuz testosteron salgilatir Sperm hücrelerinin gelisiminde hem FSH hem LH hormonu 1. derece faktör olarak yer alır. Şimdi bir çok arkadaşımız benimde yıllarca okuduğum :) alternatif yollar suncaktır farklı hormonların seviyelerinin farklılaştırarak etkin rol oynamasını sağlamak şeklinde., ama inanın'ki VG'de testosteron bu yolun otobanı'dır. ve bu yolda doğal olarak şerit açmak istiyorsanız en entkili yol Tribulus Terrestris'ten Demir dikeninden geçer. yada benzeri ve türevi aktif bileşen steroidal saponinler, beta siteosterol'lar yüksek iktiva eden diğer bitkilerde olabilir. ancak araştırmalar sonucu demir dikeni başı çekmektedir.

"Uygulama ve Netice"
Her aktarda artık bolca bulunan 100gr'ı ortalama 5 tl civarı satılan benim aşkım dediğim şey'in çok fazla demleme ve kullanım şekli var ancak en iyi'si tecrübelerime dayanarak kıyım boyutu bir pirinç büyüklüğü, demleme miktarı koyulan ölçek dolu dolu 2 yemek kaşığı, su miktarı 2 bardak, su ısısı maxsimum 90 derece kaynara çıkmadan. içim sıklığı (çok önemli) uyku öncesi 1 saat içinde ve sabah kahvaltı öncesi 30 dakika içinde. Frenchpress (uzunca kulplu bir bardak içninde düşey bir filtre baskı mekanizması) kullanıyorum en pratik yöntemi benim için bu otun üzerine su döküldükten sonra iyice karıştırın ve tamamen soğuyana kadar demlemeye bırakın. heşeyi denedim sırf daha iyi demleme yapabilmek için en sevdiğim filtre kahve makinamı pert ettim.. miktarlar su ve yoğunluk servis miktarı bunların hepsi ile defalarca 7 ay boyunca oynadım ve 8. ay en iyi sonuçları yukarıdaki değerler ile aldım.

"Kendi üzerimdeki etkilerdir her kişi de farklı tepkiler ve hissiyat oluşturabilir"

ilk 7 ila 10 gün içerisinde verim masimuma hiç bir zaman çıkmaz beklemeyinde arkadaşlar en fazla bu aralıkta sabah ile öğlen arası normalden biraz fazla istek ve ereksiyon oluyor.

2 haftayı geçince sabah kahvaltısından 10-20 dakika sonra yukarıdaki etkilerin seyrinin yükselmesi ile aşırı güçlü hissediyorsunuz.

1. ayın son bir kaç gününde kahvaltı sonrası antremana girmek ve her zamankinden daha ağır kiloları takıp kaldırmak için kendinizi dışarı atmak istiyorsunuz.

2. ay ve sonrası bu yukarıdaki 3 etki hep stabil kalıyor kimi zaman dahada fazla hissede biliyorsunuz ancak hiç bir zaman daha aşağısına düşmüyor aynı şekilde uygulandığı taktirde.

Totaltesto testi her ay oldum sonuçlarım'da %25-28 arası NET artış kazandım daha fazlası oldu ama daha azına bu rakamın inmedi ve %28 üstüne hiç bir zaman çıkamadım arkadaşlar. 2 aydır üstünde çalışdığım ciddi bazı olgular var hayalim natural olarak hipofize daha fazlasını salması için %35-40 değerlerini görmek. Merak etmeyin arkadaşlar ve ürkmeyin çünkü küre girenler %800 ve daha yukarıda yada altında geziyorlar. benim aldığım neticeler çok masum ve zararsız ve biz bunu doğal tetikliyoruz küre girenler dışarıdan sistemi felç ederek yapıyorlar

"olumsuzluklar"
*Dünyada içtiğim en iğrenç sıvı :) çok ama çok ciddiyim..hele bunu günde 2 kez yapıyorsanız, ve 8 ay bile geçse aynı iğrençlikte benim için. *Sürekli cinsel istek her erkek ister ama arkadaşlar bunu çok fazla yaşarsanız sosyal ve iş düzeniniz'de ciddi rahatsız ediyor :). bunun dışında hiç bir yan etki görmedim

Allaha şükürler olsun'ki kudreti ile çevrelediği evrende nede güzel mucize ve şifalar var.

Yazımı okuduğunuz ve tecrübemi paylaştığınız için teşekkür ederim. Sağlıklı günler.
Pırıl pırıl gökkuşağını görmek için, önce yağmuru yaşamak gerekir.
erhangorgec
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 5

Re: Tribulus Terrestris "8.ay ve sonuç"

Mesajgönderen XHasanX » Pzr Şub 26, 2017 3:04 pm

paylaşım için teşekkür ederim deneyeceğim :)
Kullanıcı avatarı
XHasanX
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 8

Mesajgönderen M4jeste » Cmt Tem 01, 2017 5:13 am

Paylaşım için teşekkürler. Kesinlikle deneyeceğim :)) beraberinde çinko kullanımı etkiyi artırır mı acaba
''iyi bir vücutla, iri bir vücut arasındaki en büyük fark "steroidtir"
Kullanıcı avatarı
M4jeste
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Aktas35 » Pzr Tem 02, 2017 8:26 am

Cinsel istek demişsin çok haklısın sosyal yaşam vs bırakmıyor. 500 testo alıyorum yaşam maşam kalmadı tek istek seks :))) kapı deliğine bile bazen bakıyorum :)))
Aktas35
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen lennox77 » Pzt Tem 03, 2017 11:23 pm

Değerli paylaşım için teşekkürler konu yararlı olacaktır bizler için
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen jekvek » Sal Tem 25, 2017 11:53 pm

teşekürler paylaşım için kesinlikle denemek lazım dediğiniz gibi rabbim ne güzel yaratmış
jekvek
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen erhangorgec » Pzr May 05, 2019 1:53 pm

İlgi için teşekkür ederim.

Sağlık ile kalın.
Pırıl pırıl gökkuşağını görmek için, önce yağmuru yaşamak gerekir.
erhangorgec
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 5

Dön Beslenme Programları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir