TREN ACE. PROP MASTERON KÜRÜ BESLENME PRGRAMIM

Kendi Tecrübe Ettiğiniz Programları Paylaşabilir veya Örnek Programlarınız ile İlgili Soru Sorabilirsiniz

TREN ACE. PROP MASTERON KÜRÜ BESLENME PRGRAMIM

Mesajgönderen amorti » Sal Tem 28, 2015 8:53 am

arkadaşlar haftaya gireceğim definasyon kürü için planladığım beslenme ve idman programından bahsetmek istiyorum, sizinde bilgilerinizden yararlanmak ve yanlışlarım varsa düzeltmek adına.

öncelikle fizyolojik durumumdan bahsedeyim.
boyum 1.79 kilom 91. yaklaşık 4-5 yıldır spor yapıyorum. ilk iki yılı çok güzel olmakla birlikte sonra iş gücün araya girmesiyle 2 gün gidip gün yatanlardanım. bikez bulk kürü bikez de hakkını veremediğim bi cut kürü geçmişim var. göbeğim yok desem yalan olur ama tam bi göbek sayılmaz, ancak yanlarım çok fena. bu kürün maksadı yanları eritip kas kaybetmemek. 1 kilocuk da et kazandırsa çok mutlu olurum tabi :D kür 10 hafta sürecek.

sabah kalkış: 10.00
-grenade termojenik yağ yakıcı
kalkar kalkmaz aç karnına 600-800 ip atlama, 100 boş squat, 4-5 dakika plank
-kardiyo sonu bir ölçek bcaa

11.00: kahvaltı
-7 yumurta beyazı, 2 adet yumurta sarısı, 60-80 gram yulaf ezmesi ile light yoğurt, salata domates

13.30: ara öğün
-yarım ölçek protein tozu, 1 ölçek bcaa yarım yeşil elma.

15.00:2. ana öğün
-pişmemiş hali 300 gr tavuk göğsü, pişmiş hali 100 gr yağsız tuzsuz bulgur. yeşilliği ve marulu bol salata

18.30: 3. ana öğün
-250 gr ton balığı, 100 gr yağsız tuzsuz bulgur. bol yeşillik

19.30: idman öncesi
-1-2 ölçek bcaa

idman: çift bölge süpet set şeklinde gitmeyi düşünüyorum. göğüs-sırt, önkol-arkakol gibi idman öncesi de 15 dakika hiit kardiyo

21.00: idman bitişi
-hidrolize protein tozu

22.30: pişmemiş hali 300 gr tavuk, salata

evet arkadaşlar. planım bu fazla bulduğunuz yada az bulduğunuz yerleri lütfen benimle paylaşın. ortaya daha güzel bişey çıkarabilirsek ne mutlu bana. before after da paylaaşabilirim. isteyen olursa.
amorti
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 0

Re: TREN ACE. PROP MASTERON KÜRÜ BESLENME PRGRAMIM

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Tem 29, 2015 11:55 pm

Kaliteli yağ yok mu ben mi göremedim ?
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen amorti » Prş Tem 30, 2015 11:27 pm

hocam kaliteli yağdan kastımız nedir tam olarak?
-hayvansal yağ mı? çünkü biyerde ona da ihtiyacımız var
-balık yağı gibi omega ihtiva edenler mi
-bitkisel yağlar mı
-yoksa cla gibi supplementten sağlanabilecek olanlar mı?

sanırım hiçbirini koymamışım diyete zaten :D salataların üstünden çok çok az olmak kaydıyla biraz zeytinyağı gezdirdiğim dogrudur ama. :)
amorti
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Ağu 09, 2015 12:17 am

Badem olur
ceviz olur
fındık olur
zeytinyağı olur
kırmızı etin kendi yağı olur
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen standart » Pzr Ağu 09, 2015 2:02 pm

Tren. Acetat kürü arkadaşımızın yaptığı gibi 10 hafta mı olmalıdır. İdeal bir tren acet. Kürü kaç hafta olmalıdır veya neye göre belirlenmelidir.
Yaşa kiloya, önceki kür miktarına göre vb.
Kaç kiloluk bir sporcu en az ve en çok kaç mg alabilir dayanma sınırı neye göredir.
Ve bu konu ile ilgili piyasada yapılan genel yanlışlar nelerdir.
Tren.
Özellikle az bilinen ince noktalarda bilgisi, tecrübesi olanlar varsa ve yazarlarsa sevinirim.

Teşekkürler.

Mesajgönderen amorti » Pzt Ağu 10, 2015 9:12 am

öncelikle şunu belirtmek istiyorum trenbolone garip bi ilaç. heryerde glikojen depolarını sömürdüğü yazsa da açıkmıyosunuz ilginç bi şekilde. üstelik ağır bi ilaç, bacaktan testo prop ile yapıldığında yanında masteron olsa bile ciddi ağrı yapan bi ilaç, kalçadan çok problem olmuyo benim açımdan.
sorunuza gelecek olursak. tüm cahilliğimle cevap vericek olursam;
8-10 hafta arası genelde önerilen kullanım şekli ancak size sebepleri sonuçları söyleyemem. tamamiyle duyumlarım üzerine vermiş olduğum bi bilgi. ama genelde definasyon kürleri hep bu aralıkta yapılıyor. izlenimlerim bu yönde.
amorti
Yeni Üye

Mesajgönderen standart » Pzt Ağu 10, 2015 9:57 am

Yanıt için teşekkürler.
Bu öksürük meselesi nedir. Sizde nasıl oldu.
Tren kullandığınız sürece devam ediyor mu.
Bitkinlik vb yapıyor mu.
Gelişme nasıl oluyor kendi gözünüzle görüyormusunuz.
Kür boyunca yaşadığınız deneyimleri aktarırmısınız.

Mesajgönderen amorti » Pzt Ağu 10, 2015 11:25 am

daha 8. günüm kürde, öyle aman aman bi değişim yok haliyle. diyetime de çok sadık kalamadım bi iki gün bozuldu. bundan sonra çok daha disiplinli ilerlemeyi düşünüyorum.
ben optimum pharmanın ultrabol diye bi ilacını kullanıyorum. her 1 ml sinde 50 mg tren ace 50mg masteron 50 mg testo prop var. koruyucu olarak examestane kullanıyorum. hergün 1 ml vuruluyorum muhtemelen ondandır ki öksürük yapmıyor. bundan önce de aynı kürü her bir ilacı yani 1er ml çekilerek gün aşırı vurulduğumda yani totalde 3 ml olarak vurulduğumda bikaç kez öksürük problemi yaşadım. ve 10-15 dakika geçmeyen öksürük nöbetleri oldu. ama öldürmüyor korkmayın. :)

gelişim konusunu şöyle yapalım. bugün spor salonuna gittiğimde bi before resmi alayım. 62 gün sonra da bi after resmi koyayım. ona göre bakalım hep birlikte. :)
amorti
Yeni Üye

Dön Beslenme Programları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir