trenbolone küründe beslenme yardımı

Kendi Tecrübe Ettiğiniz Programları Paylaşabilir veya Örnek Programlarınız ile İlgili Soru Sorabilirsiniz

trenbolone küründe beslenme yardımı

Mesajgönderen mahirxxxx » Cum Tem 22, 2016 9:30 am

slmlar ben şuan tren bolone küründeyim üçüncü kürüm. yaşım 38 şunu merak ediyorum. günlük 6 bazen 8 ölçek protein tozu toplamda 15 yumurta yarısı sabah yarısı gece ve öğlenleri yarım kilo et ve tavuk yiyorum. bu dediklerim standart nerdeyse hergün ve bazen akşamlarıda acıkırsam tavuk veya et yemeye gayret ediyorum. merak ettiğim şu karbonhidratı da düşük tuttuğum halde göbekleniyorum boy 180 kilo şuan 98 ve eğer akşamlarıda zorlasam kendimi yemeye daha da göbeklenip şekilsiz olucam iyice. spora gelincede haftada 6 gün ama en kötü kürdeyken 5 gün salona gidiyorum ve kardiyo yapmadan ağırlık çalışıyorum. yani fazla kalori yakmıyorum. acaba göbeklenmenin sebebi fazla beslenmemi yoksa kardiyo yapmamammı yok sa benim bilmediğimi başka bişeymi. bana yardımcı olursanız sevinirim. benim düşündüğümüde belirteyim ben sanırsam gereğinden fazla kalori alıyorum yaşım itibariyle hal böyle olunca vücut yağ olarak depoluyor fazlalığı ama kürde de yemesen irileşebilirmisin bilemiyorum bi yardım lütfen
mahirxxxx
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Re: trenbolone küründe beslenme yardımı

Mesajgönderen rcanbilgic » Cum Tem 22, 2016 10:32 pm

Hocam bu konunuza ekstra bir daha yaziyorum, bir kac detay daha ekleyecegim lutfen dikkatli okuyun

Tukettiginiz protein miktari cok fazla bence,

-ortalama 7 olcek protein tozu 140gr protein
-yarim kilo et ve yarim kilo tavukta ortalama 300gr protein
-15 yumurtada(sarilari haric) 60gr protein

Yani toplamda 500gr protein demektir. Bu kadar fazla protein basli basina vucudun dengelerini sasirtir.
Ustune bu hesabi bence en az protein kadar hatta proteinden daha da onemli olan besinler karbonhidrat ve yaglari bu hesaplamadan, bu hesaptan isole ettim.

Kisaca bence siz bu beslenme isini cok yanlis kavramissiniz. Bu kadar cok protein tuketimi, bobreklerinize, sindirim sisteminize ciddi zararlar verir bununla ilgili arastirmalar var inceleyebilirsiniz. Gunluk 150 maksimum 200gr protein yeterli iken siz bunun 3 katini tuketirseniz bu durum cok normal.

Ayrica bir cok uzman kisi, bobrek fonksiyonlari icin ve hormon dengeleri icin gunluk tukettiginiz her 100gr protein icin 1.5-2 lt su tuketmemiz gerektigini soyluyor. Bu durumda sizin 7.5-10 lt arasi su tuketmeniz gerekiyor. Bu zaten 3 gun icinde fazla mineral alimindan zehirlenmeniz demektir.

Not: yanlis hatirlamiyosam fazla alinan proteinin %67 si yag olarak depolanir.
Basit bir hesapla gunluk 600kcal degerinde protein almak yeterli iken sizin tuketiminiz 2000kcal, bu durumda fazlalik 1400kcal
Bu degerin %67 si ise 938 kcala esit.
Yani her 7 gunde bir vucudunuz 1 kilo yag depoluyor.

Karacigerinize, bobreklerinize ve sindirim sisteminize verdiginiz zararlari goz ardi ediyorum.
Kisa ozet bu

Lutfen dikkate alin cunku bu ciddi bir konu, ilk is olarak bir doktora gidin ve bobrekleriniz icin test yaptirin cunku fonksiyonlarini yitirmek uzere olabilir. Ve hic zaman kaybetmeden acilen protein aliminizi dusurun. Yoksa geri donusu olmayan yollara girebilirsiniz.
rcanbilgic
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen mahirxxxx » Pzr Tem 24, 2016 6:07 pm

cok takler guzel cevap icin ama bana ilaclari satan arkadasin verdigi beslenme programi bu. olusu su an 6 olcek protein tozu aliyorum bazen midemde yer kalirsa desigim gibi 8 e de cikiyor her oglen kesinlikle yarim kilo yada az fazla kesin olarak et yada tavuk yiyorum bazen tum tavuk oluyor ve keainlikle kurdeyken her sabah ve aksam istinasiz 7 sabah 7 aksam yumurta iciyorum sarisiz. simdi sizin dediginizi yaparsam suan kurumun 4. haftasindayim acaba buyume gerceklesmez mi ve boyle bealenip fazla aldigim kalorileri kardiyo yaparak yaksam gene buyume saglarmiyim bilgilendirirseniz cok memnun olurum aldiklarim 3ml testo cypionate ve 2 ml trenbolone enanthate ayrica benim dusundugum suydu bu sene az daha buyume yapabilirsem seneye mart nisan gibi definasyon kuru almakti. yani bu kur eylul sonu gibi bitecek ve 5 - 6 ay sonra definasyona girip gobegi eritmek basarabilirsem ama suan 100 kg isem sanirsam 20 kg yag var oyle buyudu gobek 43 cm kol 121 cm gogus saygilar herkese yardimlarinizi bekliyorum onceden dedigim gibi bide nerdeyse hic pilav yada makarna yada baska bisey yemiyorum sabah kalkinca 2 olcek protein tozu ve 7 yumurta karistirip ic ise git oglen yarim kilo yada az fazla et yada tavuk bazen is yerinde yemek cikiyor onlardan az da olsa yiyorum ve sonra ogleden sonra iki olcek protein tozu ve sut daha sonra 8 gibi spora gidiyorum ve giderken bcaa ve jack3d 1,5 olcek enerji icecegi ve sonrasinda gene iki olcek toz ve 7-8 yumurta bu dediklerim son bir aydir boyle ve bazen acikirsam aksam spordan sonra gene tavuk yada et yada balik yiyebilirsem beslenme aynen bu sekil. bilenler lutfen yardim ederse burakayimmi protein tozunu yada azaltayimmi gerci son iki yildir istinasiz sabah ve spordan sonra ikiser olcek toz ve yumurtayi hep aldim yani kurde fazladan ogleden sonrada toz aliyorum ve aksamlarida biraz daha yemeye gayret ediyorum tek fark bu yani normal zamanda da kure yakin besleniyorum. dr a gittim kurden once herseye baktilar normal cikti tek sikintim fazla kilolarim ve gobel dedigim gibi acaba yediklerimin yarisini yesem buyume sagliyabilirmiyim. gobegi eritirim ona suphem yok ama lurdeykende diyet yapilirmi buyume kurunde cok tskler hoscakalin saygilar
mahirxxxx
Yeni Üye

Mesajgönderen rcanbilgic » Pzr Tem 24, 2016 8:49 pm

Oncelikle hedefiniz nedir? Buyumek mi yoksa define olmak mi?

Eger buyumek istiyorsaniz, buyumek sandiginizin aksine protein ile degil karbonhidrat ile olur.

Yok eger define olmak istiyorsaniz o zaman az da olsa karbonhidrat tuketip, yeterli miktarda protein ve yag ile yag kutlenizi yakabilirsiniz, ancak duzgun bir sekilde yediklerinizin protein, karb, yag hesabinj yapmaniz gerekiyor.
rcanbilgic
Yeni Üye

Mesajgönderen mahirxxxx » Pzt Tem 25, 2016 5:36 am

büyüme tabiki hedef fakat bunu yaparken göbekten büyüme değil kaz kütlesi olarak büyüme yani atıyorum 100 kg ile giydiğin pantolonu atıyorum 110 kg ile de giymek yani belde değişiklik olmadan irileşmek istediğim bu
mahirxxxx
Yeni Üye

Mesajgönderen rcanbilgic » Pzt Tem 25, 2016 2:20 pm

O zaman, clean-bulk diyeti ile buyumek zorundasiniz.
Yeterli miktarda protein ( ogun basi 150gr tavuk, hindi veya et, yumurta, protein tozu.. ) ile beraber, saglikli yag kaybaklari ( zeytin yagi, ceviz, balik yagi, findik, dogal fistik ezmesi, hindistan cevizi yagi.. ) ve komplex karb. ( bulgur, esmer pirinc, tatli patates, tam bugday urunleri.. ) Tuketerek bu saglanabilir.
rcanbilgic
Yeni Üye

Mesajgönderen Servet Dağlı » Cmt Ağu 20, 2016 4:44 pm

Proteinin fazlasi da yaglandirir..
Gunluk 600-700 gr et,10 yumurta aki,2-3 olcek whey protein,degerli amino asitler,sebzeler ,yesil elma,yesil cay ,bol su ile diyeti sekillendirip 1 ay deneyin,muhtemelen fayda goreceksiniz..
Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 17

Dön Beslenme Programları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir