Skinny Fat 60 kiloyum ve göbeğim var lütfen yardım

Kendi Tecrübe Ettiğiniz Programları Paylaşabilir veya Örnek Programlarınız ile İlgili Soru Sorabilirsiniz

Skinny Fat 60 kiloyum ve göbeğim var lütfen yardım

Mesajgönderen muratzz » Prş Kas 17, 2016 1:46 pm

merhaba hocalarım arkadaslarım

3 yıldır bb yapıyorum şuan 60 kiloyum zor kilo alan biriyim tatlı şekerden uzak dururum hep ama anlamadığım son zamanlarda iğrenç bir göbek oluştu :)

delirmek üzereyim.1 ay sonra ilk kürüme giricem testo-primobolan-danabol fakat acaba diyorum kürden önce bi kendimi görmek için diyete mi girsem dedim kürden sonra diyete girersem zayıflıcam gene kürü bosuna mı yapmıs olurum diye düşünüyorum o yuzden bi kendimi görmek için şimdi diyete girsem diyorum nasıl olur sizce?
sıkıntım ayaktayken karın kaslarım belirgin gayet gözüküyor ama oturdugumda kat kat iğrenç bir görüntü oluyor anlamıs degilim.
benim nasıl beslenmem lazim araştırdım ama pek anlamadım diyete girsem
kilo başıma 2.5-3 gr protein alsam
kilo başıma da kaç gr karbonhidrat almam gerekiyor? kimi 1 gr demiş kimi 2 gr demiş

sizce kas kaybı yaşamadan veya minimum oradan kas kaybı maksimum yağ kaybı ne yapmam gerekiyor? tesekkur ederim herkese
muratzz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 0

Re: Skinny Fat 60 kiloyum ve göbeğim var lütfen yardım

Mesajgönderen ati88 » Prş Kas 17, 2016 4:27 pm

muratzz yazdı:merhaba hocalarım arkadaslarım
sıkıntım ayaktayken karın kaslarım belirgin gayet gözüküyor ama oturdugumda kat kat iğrenç bir görüntü oluyor anlamıs degilim.

Bu sıkıntı fabrika ayarı olarak herkeste var malesef. Örnek vermek gerekirse :) :
Resim
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Dön Beslenme Programları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir