Diyette Kas Kaybına Son

Kendi Tecrübe Ettiğiniz Programları Paylaşabilir veya Örnek Programlarınız ile İlgili Soru Sorabilirsiniz

Re: Diyette Kas Kaybına Son

Mesajgönderen asilx » Sal Kas 25, 2014 10:56 pm

kimseye kızdığım yok :) yazan kardeşime emeği için teşekkür ederim oda bulduğunu paylaşıyor sonuçta.
ben bu magazinsel dergi yazıları kafa karıştıran bilgiden uzak yazılara kızıyorum satış amaçlı rant sonuçlu dergiler yazılar vs aslında onalarda haklı yoksa para kazanamaz geçimlerini sağlayamazlar....
kaynak önemli bilimsellik önemli birşeyi anlamak istiyorsak binlerce çöp yazının gerçeğin yanlışın birbirine karıştığı bir ortamda asıl bilgiye ulaşmak çok zor olur.
Kullanıcı avatarı
asilx
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 2

Mesajgönderen falcone » Çrş Kas 26, 2014 8:13 am

Kızmamanıza sevindim, birbirimizin bilgilerine ihtiyacımız var.
falcone
Forum Duayeni

Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen gecekartali » Cmt Mar 07, 2015 9:40 pm

sitede onaylı satıcılar olması iyi onlarda almakta iyi artı doğru yönlendiriyolar
ilacın hep yanlış yönlendirip hem sahte ilaç satan piyasada zibil gibi
10 kişi bu işi yapıyosa 9 u ya sahte ürün satıyor ya da yanlış tavsiyelerde bulunuyor bunu bende yaşadım yaşayanda çok öyle cebime 1000 lirayı koydum alıyım ilacı vücudumu geliştiriyim olmuyor ne yazıkki paraylada btmiyor bu iş
gecekartali
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen mahirxxxx » Prş Eki 20, 2016 11:45 am

evet o onaylılardan biride sevgili lennox7 dir fakat müşteriye çok geç dönüyor parayı bulmuş demekki :)
mahirxxxx
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Rooturk » Prş Eki 20, 2016 1:40 pm

Bi atasözü var onu değiştiriyim geç olsun sahte olmasın. Benim ilk kürümde (başka biyerden temin etmiştim) Deca küründe testosteron sahteydi ve tahlilde yaptırmadım 10 hafta sırf deca ile kür yaptım 2 senede anca kendime geldim ordan kalan kitlede göğüs ucumda baki kaldı ancak ameliyatlık bi durum yok her gürde şişer pct den sonra iner yer edinmiş. Sonradan eklem ağrılarına dayanamayıp Lennox77 ile deca kürüne girdim çok şükür bir sıkıntı yok gene deca yapıcam ztn.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen lennox77 » Cum Eki 21, 2016 2:59 am

Mahir adlı arkadaş
Beni tanımıyorsun,emir vaki şeklinde yazdığın cevaplara geç yanıt vermem benim hakkımda analiz yapma yetkisi vermiyor sana
Bunu da rahat şekilde burda yazma genişliğinin son bulması için forum yönetimi ile konuşacağım
Bu forumdan bu tarz üslubu olanların yeri yok üzgünüm
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Önceki

Dön Beslenme Programları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir