DİET VE ÖNERİLERİNİZ ??

Kendi Tecrübe Ettiğiniz Programları Paylaşabilir veya Örnek Programlarınız ile İlgili Soru Sorabilirsiniz

Re: DİET VE ÖNERİLERİNİZ ??

Mesajgönderen lennox77 » Prş Mar 21, 2013 10:42 am

Ben tüm diette önermiyorum karbonun sıfırlanmasını. Son 1-2 hafta yapılabilir ya da basamak basamak düşürülebilir ama yarışma dışında önermiyorum sıfırlanmasını
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen karizma » Çrş May 15, 2013 7:20 am

Kotosis dietinde evet kısa zamanda iyi yağ yakılır ama iyide kas yakılır. Kas kaybı çok olur bu diette. Kendim denediğim için söylüyorum. Ama dengeli bir karbo alımındada bu kadar kısa olmasada yağ yakılır
Vücudun sana hükmetmeden sen vücuduna hükmet.
karizma
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 7
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen _BlackLight_ » Prş Tem 25, 2013 4:26 pm

mantıklı ölçüde karbonhıdrat alıp 15 gunde bır carb-up yapmak cok cok daha mantıklı bunu şöyle düşünmek gerek müsabık sporcular pre judgıng yanı bizim anlayacagmız sekılde yarısmanın ilk ayagının oldugu gecesı agır dıyetteyken o gece lapaya yuklenırler aynı sekılde hemen yarısma sonrasıda nedenı ıse vucudun agır dıyetten cıktıgını zannedıp anabolık olarak ıyılesme ve tepki vermesıdır.

aynı bu mantıkda duzgun diyetle gıderken 15-20 gunde bır pide,iskender vs... gibi şeyler yiyip hem tatlı istegini bastırmak hemde vucudu şarşırtmak mantıklı bence .Yanlışlarım varsa affola.
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Önceki

Dön Beslenme Programları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir