Beslenme hk.

Kendi Tecrübe Ettiğiniz Programları Paylaşabilir veya Örnek Programlarınız ile İlgili Soru Sorabilirsiniz

Beslenme hk.

Mesajgönderen soul » Sal Eki 01, 2013 9:57 pm

Arkadaşlar merhaba. Spor işinde biraz yeni sayılırım. Öncelikle sormak istediğim bi kaç husus var.. Spor yapacağım gün tuzsuz ve yağsız hazırlattığım pirinç pilavına Izgarada yagsız hazırlattıgım yarım kilo tavuk göğsü ilave ediyorum ve akşama kadar onu yiyorum. Akşam spora gitmeden önce amino asit ve protein tozunu az yagli süt ile iciyorum. Bunun dışında bi beslenme önerisi olan biraz değişiklik yapabilirsin diyen varmıdır tavsiyeye ihtiyacım var. Akşam yemek yemiyorum salata ve elma ile günü bitiriyorum. bu sayede 12 kilo verdim. Kaslarım 5 6 aylık bi çalışma sonucu oluşmaya basladı.. Birde ilave güç olarak ne kullanabilirim? steroid çeşitleri varmıdır? Varsa orjinali ve yan sanayisi varmıdır? Bizim hocaya sordum sanırım biraz para kazanma derdeinde onlar sahtedir fiyat az vb cevaplar aldım. Bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz biraz?
soul
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Beslenme hk.

Mesajgönderen _BlackLight_ » Çrş Eki 02, 2013 5:56 am

Oncelikle,merhaba,hosgeldiniz sorularinizi anladim fakat suanki ölculerinizi yasinizi ne yapmak istediginizi yani hedeflerinizi ekonomik durumunuzu bu ise nekadar vakit ayirdiginizi bilmeden yardimci olmamiz biraz zor ...diyettemisiniz bulk dami haftalik idman programiniz nedir ....tum bu sorular onemli
_BlackLight_
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 110

Dön Beslenme Programları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir