Definisyon için Supplement Kombini

Çeşitli Supplementler ile İlgili Bilgi ve Tecrübelerinizi Paylaşıma Sunabilirsiniz

Definisyon için Supplement Kombini

Mesajgönderen aet63 » Pzt Nis 27, 2015 6:38 am

Merhabalar,

Sizce definisyon dönemine girmek isteyip steroid kullanmayacak biri için hangi kombinler uygundur ? Önce ben kendi fikrimi paylaşayım.

Whey : MP Combat Isolate
Termojenik : Universal Animal Cuts
BCAA : Dymatize BCAA Complex 5050
Glutamin : Hardline Glutapure

Açıkçası deneyimlerimde CLA ve L-Karnitin kullandım ve pek verim alamadım. Ondan yazmadım. Ancak Animal Cuts'ı kısa bir süre kullandım ve etkisini kısa süre olduğu için az miktarda aldım.

Tabi yeşil çay, zerdeçal gibi de bitkisel şeyleri de alıp, beslenmeyi de düzgün yaptıktan sonra inanılmaz karışık kombinlere ihtiyaç olmadığını düşünüyorum. Bu işin temeli beslenme olduğunu hepimiz biliyoruz.

Sizin görüşleriniz nelerdir ?
En son aet63 tarafından Pzt Nis 27, 2015 9:45 am tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
aet63
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 27

Re: Definisyon için Supplement Kombini

Mesajgönderen gecekartali » Pzt Nis 27, 2015 8:41 am

KARNİTİNLERİN hiç bir faydasını görmedim şimdiye kadar
dymatize bcaa zor karışıyor aromasızı diyosunuz galiba topaklanıyor
definasyonda profesyonellerin genel tavsiyesi sadece bcaa yla glutamin kullanımı
günlük su tüketimide 3 hatta 4 litre su

hepsinden önemlisi diyet hızlı şok diyetlerden dukan diyetinden verim aldım
birde karbonhidrat diyetinden 2 günde 2 kilo veriyosun iki günde günde sadece tereyağlı 8 dilim ekmek yiyosun başka bir şey yemiyosun ama 2 kilon garanti gidiyor
gecekartali
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Re: Definisyon için Supplement Kombini

Mesajgönderen aet63 » Pzt Nis 27, 2015 9:42 am

gecekartali yazdı:KARNİTİNLERİN hiç bir faydasını görmedim şimdiye kadar
dymatize bcaa zor karışıyor aromasızı diyosunuz galiba topaklanıyor
definasyonda profesyonellerin genel tavsiyesi sadece bcaa yla glutamin kullanımı
günlük su tüketimide 3 hatta 4 litre su

hepsinden önemlisi diyet hızlı şok diyetlerden dukan diyetinden verim aldım
birde karbonhidrat diyetinden 2 günde 2 kilo veriyosun iki günde günde sadece tereyağlı 8 dilim ekmek yiyosun başka bir şey yemiyosun ama 2 kilon garanti gidiyor

Evet. Glutamin yazmayı unutmuşum şimdi ekledim mesaja.
Genelde protein tozunun tadını pek bozmayı sevmiyorum tek seferde hepsini tüketip geçiyorum. Ondan dolayı aromasız bir BCAA toz kullanımını tercih ediyorum. Servis başına maliyeti de gerçekten uygun buluyorum.
Glutamin neredeyse 1 yıldır alıyorum antreman öncesi, antreman sonrası ve gece yatmadan önce çinko ile beraber şeklinde. Onda da aromasız olan Hardline Glutamin adlı ürünü tercih ediyorum.
Steroid kullanılsın kullanılmasın her sporcu için günde 3 litre su içilmesi çok önemli. Ben de katılıyorum.
aet63
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 27

Dön Supplementler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir