deca kürü ile girilecek supplement?

Çeşitli Supplementler ile İlgili Bilgi ve Tecrübelerinizi Paylaşıma Sunabilirsiniz

deca kürü ile girilecek supplement?

Mesajgönderen angelcold » Prş Eki 04, 2012 8:16 pm

merhaba arkadaşlar 1 hafta içerisinde deca kürüne giricem. bulk beslenme programım olacak.
zayıf biriyim ilk kürüm olacak. yağ oranım 0 (sıfır). bu kür ile birlikte hangi supplementleri kullanmalıyım? tavsiyeleriniz nelerdir ? maksimum kilo alımı için? benim planladığım gainer ve protein tozu ve belki ekstradan nox. amino asit hap düşünmüyorum çünkü hapın parçalanma süresi ve parçalanması için gerekli enerji ayrıca hapın parçalanırken kaybettiği amino asit değerleri dolayısıyla hap düşünmüyorum. marka olarak da sizlerin görüşünü ve fikirlerini almak için bu konuyu açtım teşekkürler şimdiden bekliyorum arkadaşlar.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Re: deca kürü ile girilecek supplement?

Mesajgönderen DoggyStyle » Cmt Eki 06, 2012 7:51 pm

Benim sana tavsiyem iyi beslenemem diyorsan gainer + bcaa + protein tozu nox kullanmasanda olur bence.
Asla vaz geçme !
DoggyStyle
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 13

Mesajgönderen Overall » Pzr Eki 07, 2012 2:54 pm

Bulk kürlerinin vazgeçilmez maddesi kreatin derim.Hem doğal testosteron seviyesini yükseltmesi kürde testosteron seviyenin düşmesini bir nebze engelleyecektir.Protein tozu olarak gaspariyi tavsiye ederim kreatinde optimum'un güzeldi geçen sene kullandığımda.
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 46

Mesajgönderen lennox77 » Prş Eki 11, 2012 11:59 am

Yağ oranım sıfır derken neyi kastettin? Öyle birşey mümkün değil çünkü. Yağsız olabilirsiniz ama yağ oranı farklı bir mevzu
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen angelcold » Prş Eki 11, 2012 12:25 pm

lennox77 yazdı:Yağ oranım sıfır derken neyi kastettin? Öyle birşey mümkün değil çünkü. Yağsız olabilirsiniz ama yağ oranı farklı bir mevzu

hımm yanlış biliyor olabilirim. öyleyse şöyle söyliyim ektomorf yapıda biriyim zayıf uzun boylu yağsız. yağ oranı olarak da düşük olduğumu düşünüyorum tabi ama ölçtürmedim.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Mesajgönderen lennox77 » Cum Eki 12, 2012 12:01 pm

Anladım,artık büyük eczanelerde bile rahatça ölçtürülebiliyor,ölçtürüp ona göre stratejini oturtmanı tavsiye ederim
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Supplementler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir