Sadece Sustanon Kullanılabilirmi?

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Sadece Sustanon Kullanılabilirmi?

Mesajgönderen leqion » Prş Eyl 18, 2014 7:31 am

İyi günler
Uzun zamandır başlamayı düşünüyordum.Yaklaşık olarak 8-10 hafta sürdürmeyi düşünüyorum.Ucuz ve hafif olması , temin edilmesinde sıkıntı olmadığından tercihim.
Kilo : 100
Boy : 182
ilk hafta 250
kür bitimine kadarda 500 mg olma şekliyle sadece sustanon kullanmayı düşünüyorum.
Vücut geliştirmeyle 2 yıldır iç içe sayılırım verdiğim aralar aile durumundan ötürü şehir değiştirip ara vermelerimle hızlı bir sonuç elde edemedim. Yağ oranım yaklaşık olarak %30. Diyetti spordu kitlenip kalıyorum sonuç gelmiyor o yüzden kütle edinirken bir yandanda yavaş yavaş erimek istiyorum sustanon ile alabileceğim sonuç ne olur. Dozaj fazlamı gelir. Teşekkürler.

Konu yanlış yerde açmış olabilirim sanırım.
leqion
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Sadece Sustanon Kullanılabilirmi?

Mesajgönderen falcone » Prş Eyl 18, 2014 9:24 pm

sadece test. alarak yapılan kürler mevcuttur ama bunu tek çeşit ile tatbik etmeniz fayda görmenize sebep olacaktır. Diğer türlü de bir fayda görürsünüz lakin bu fayda takriben 4 senede geleceğiniz seviyeye 3 senede gelmenize yardımcı olur . Hepsi bu kadar.
daha fazla bir tesir beklememelisiniz.
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Re: Sadece Sustanon Kullanılabilirmi?

Mesajgönderen Saffet0618 » Cum Eyl 19, 2014 7:41 am

leqion yazdı:İyi günler

Vücut geliştirmeyle 2 yıldır iç içe sayılırım verdiğim aralar aile durumundan ötürü şehir değiştirip ara vermelerimle hızlı bir sonuç elde edemedim. Yağ oranım yaklaşık olarak %30. Diyetti spordu kitlenip kalıyorum sonuç gelmiyor o yüzden kütle edinirken bir yandanda yavaş yavaş erimek istiyorum sustanon ile alabileceğim sonuç ne olur. Dozaj fazlamı gelir. Teşekkürler.

Konu yanlış yerde açmış olabilirim sanırım.

Böyle düşük bir spor geçmişiyle Sustanon dahil diğer ilaçları da kullanmanı tavsiye etmiyorum. Sustanon ne kadar masum ve bulunabilir gibi gözükse de senin kendi hormonunu baskılayacak. Sustanona ya da daha başka bir ilaca yönlenmeden önce %30 olan yağlarını yakmak için yollar deneyebilirsin.

Bunlara örnek olarak; L-carnitin ve sıkı bir cardiyo idmanı yanında proteinli beslenme veya daha değişik yağ yakım için supplement kombineleri
örn. Kafein içeren bir güç artırıcı nox ve whey protein, yanına da L-carnitine ile 3-4 ayda 10 kg verirsin hatta daha iyi çalışarak 15 kg bile verirsin. vücutta proteinler enerji harcatır ve yağ yakımına da sebep olur. bir de testosteron seviyen yüksek olrsa yani içki alkol sigara vs içmezsen sağlıklı yağlarla beslenip düzenli uyursan. yağ yakımın hızlanacaktır kas yapımın artacaktır.

illa ki sustanon kullanmakta kararlıyım dersen eğer, haftada 500mg kullanabilirsin. ama benim tavsiyem ilk 2 hafta 250 mg kullanmak. çünkü ne etki vereceğini kestiremezsin kişiden kişiye göre etkileri değişir. sustanon kullanırken yağ yakımın oldukça hızlanır. ama kullanım bittikten sonra kendi düşen hormon üretimi seviyeni derhal yükseltmen gerekir. bu da incelik isteyen bir iştir. kullanacağın pct ilacı ve beslenmen bunu etkileyecektir. iyi forumlar
No Supplement
No Steroids
Yes Biceps Curl 40KG
Yes Bench Press 90KG
Yes Deadlift 80KG
Kullanıcı avatarı
Saffet0618
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi