testosteron enanthate ve boldenon kürü

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

testosteron enanthate ve boldenon kürü

Mesajgönderen kanadalı » Çrş Eki 22, 2014 1:26 pm

Merhabalar 3 senedir aralıksız naturel olarak spor yapmaktayım.Boyum 178 kilom:88 yaşım:22 ve yağ oranım yüzde 11 ve doğal olduğuma inanmayan insanlar oluyo bende artık küre girmenin zamanı geldi diye düşünüyorum yani altyapım hazır yapmak istediğim kür
1-12 hafta testosteron enanthate 500mg balkan pharma
1-12 hafta boldenon 500mg alpha pharma
1-4 hafta dianabol 20 mg(günlük) balkan pharma
1-12 hafta proviron 50mg(günlük)
kür içinde kulanacağım şeyler
saw palmetto
benexol
milk thistle
çinko
multivitamin ve supplementlar.Bu yapmak istediğim kür için deneyimli abilerime sormak istediğim bi kaç soru var
1)vücudum çok çabuk su tutuyo ve bazen tansiyon problemi yaşayabiliyorum dianabolu az doz tuttum ancak hiç kullanmasam mı veya winstrol eklesem mi?
2)Kür içinde nolvadex kullanmama gerek var mı(bi yerde okumuştum 3 günde 1 diye emin değilim)
3)pct klomen ve nolvadexle yapıcağımı biliyorum ancak son iğneden kaç gün sonra başlıycam ve ne dozda nasıl kulllanmam gerektiğini bilmiyorum
4)Son olarak ilaçları anaboliksteroidal.com adlı siteden alıcam güvenilirliği konusunda bilgisi olan var mı veya başka bi seçenek önerecek varsa çok sevinirim.Ayrıca marka konusundada değiştirmem gereken bişey varsa önerilerinizi bekliyorum.
Şimdiden çok teşekkür ederim cevaplar için...
Tel:0555 553 97 33
kanadalı
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: testosteron enanthate ve boldenon kürü

Mesajgönderen madmax29 » Cmt Eki 25, 2014 6:26 am

güzel kardeşim kürün mantıklı bir kür..hem ilk kür olması bazında hemde boldenonun en temiz büyümeye yarayan ilaçlardan biri olması güzel...fakat boldenon kürlerini biraz daha uzun tutabiliriz cünkü boldenon yüksek doz ve uzun kürlerde optimal sonuç verebiliyo mesela 16 haftaya kürü devam edebilirsin...alpha pharma şu an piyasadaki en iyi ürünlerden biridir balkan pharmanın danabölü zaten piyasanın en iyilerinden testoya gelince balkanda - alpha da iyidir. fakat aldığın vitamin takviyleri biraz dengesiz..saw palmetto kür içinde yeri yok kendisi zaten dht düşürücü androjenik etkinin düşmesine sebep olacaktır. milk thistle günde 1 tablet - benexol 1 tablet - supradyn 1 tablet alsan vitamın işini çözersin belki sonrlara doğru cinkoda işe yarayabilir. proviron yerine 3 günde 1 arimidex daha güzel olur hem maliyet hem korunma açısından...kür içinde bunlar dışında birşey kullanmana gerek yok..pct ye gelince onu o zaman konuşuruz...yani ne seviyede ilaçlara gerek olacağını senin sağlık durumun belirler...(jinekomasti - testis küçülmesi vs..) . anabolikstreoidal dan alışveriş yapan kişiler var ama burada çok güvenilir düzgün satıcılarda var bence alışverişi onlarlada düşünebilirsin cünkü bir aksilik olduğunda onlara danışma imkanın olur.
madmax29

Mesajgönderen kanadalı » Pzr Eki 26, 2014 8:05 pm

Provironları aldım arimidexi yinede kullanmama gerek var mı?Ek olarak site yeni olduğum için kimseyi tanımıyorum kimden temin edebilirim ilaçları yardımcı olursanız sevinirim.
kanadalı
Yeni Üye

Mesajgönderen madmax29 » Pzt Eki 27, 2014 7:14 am

proviron ları aldıysan arimidex gerek yok artık en azından herhangi bir aksilik olmassa gerek yok...bu konuda sana lennox hoca yardımcı olacaktır kendisiyle irtibata geçebilirsin
madmax29

Mesajgönderen falcone » Cmt Kas 01, 2014 11:51 am

proviron aldıysan da tamo X ifen ve arimide x e ihtiyaç vardır, ikisi birbirini ikame etmez.
ilk kürlere umumiyetle düşük miktarlarlarda başlamakta fayda var zira ne de olsa en büyük faydayı göreceksiniz ve bir yan tesir olacaksa bu hiç olmaz veya temelli bir maraza sebep olmaz. Mesela deca ilk seferde bazen mütemadiyen geri gelmeyecek şekilde vücudun tabii erkek hormonunu keser
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen mute1912 » Pzr Kas 02, 2014 8:06 pm

kardes ben bu kuru ıkı kere yaptım ılk kur 12 hafta 500 testo 400 bolde 6 ay sonra 16 haftalık 500 enentat 400 bolde yaptım..nacızane tecrubem 16 haftadan az yapma cunku bolde yavas ıslıyor bılgın olsun
hayvan gibi çalış ,insan gibi yaşa
mute1912
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3

Mesajgönderen kanadalı » Prş Kas 06, 2014 11:58 am

falcone yazdı:proviron aldıysan da tamo X ifen ve arimide x e ihtiyaç vardır, ikisi birbirini ikame etmez.
ilk kürlere umumiyetle düşük miktarlarlarda başlamakta fayda var zira ne de olsa en büyük faydayı göreceksiniz ve bir yan tesir olacaksa bu hiç olmaz veya temelli bir maraza sebep olmaz. Mesela deca ilk seferde bazen mütemadiyen geri gelmeyecek şekilde vücudun tabii erkek hormonunu keser

Kür içinde nasıl kullanmam gerekiyor arimidexi veya tamoxifeni
mute1912 yazdı:kardes ben bu kuru ıkı kere yaptım ılk kur 12 hafta 500 testo 400 bolde 6 ay sonra 16 haftalık 500 enentat 400 bolde yaptım..nacızane tecrubem 16 haftadan az yapma cunku bolde yavas ıslıyor bılgın olsun

16 haftaya devam edersem sağlık açısından bi sıkıntı olur mu ve pct değiştirmemiz gerekir mi?Cevaplarınız için teşşekkür ederim bu arada ilaçları hala temin edemedim yardımcı olabilecek varsa whatsapptan görüşebilirsek çok sevinirim.
kanadalı
Yeni Üye

Mesajgönderen falcone » Prş Kas 06, 2014 12:12 pm

16 hafta boldenom için münasiptir, zira geç intikal eden bir ilaçtır, sonlara doğru miktarı çoğaltablirsin. düşük miktar tatbik edersen (ilk kür için yine de tesirli ve mümbit olacaktır) pçt ye ihtiyacın olmayabilir, kendi hormonlarına menfi istikamette tesiri olmayan veya az olan bir ilaçtır.

ilaç temini mevzuunda da dikkatli ol bu sitede onaylı satıcı adı altında kişiler var sattıkları içinden umumiyetle sahte çıkmaz(nadir oluyor) lakin kendi aralarında fiyat düşürmezler dışardan başka yerlerden daha uygun bulabilirsin. Ben kendi şahsım için vermejo tercih ediyorum. Fiyat ve tesir cihetinde İyi netice veriyor.
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen kanadalı » Cmt Kas 08, 2014 11:29 am

Arimidex konusunda yardım edebilecek var mı?
kanadalı
Yeni Üye

Mesajgönderen hanylmz » Cmt Kas 08, 2014 12:09 pm

danabol gücünü östrojenden almaktadır sen arimidex kullanılsan danabolun verimi 0 a indirgersin.Bence arimidex e gerek yok sonuçta jinekomasti belirtileri yok yada olmamıssın.
hanylmz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 7

Sonraki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir