sahte wermodje yollanmış

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

sahte wermodje yollanmış

Mesajgönderen hayalet » Çrş Eki 29, 2014 4:23 pm

mrb aldığım trenbolon enetat 3 haftası bitti gram güç kuvvet artışım olmadı merak edip salonda adını vermicem tr de yarışmacı birinciliklerde dahil hocama götürdüm bakar bakmaz sahte dedi bandrolu yok kutusu çakma bukadar amatör kutu olmaz beyaz yeşil olmalı kutu dedi yeşil kutuyu nete atıyolar heryere resmini koyuyolarki kutu orjinal sanılsın dedi koruma metal başına bakıp kesme makasla elle yapılmış bu kesiklere bak dedi o şahıs sadece forumlarda nutuk atar dedi
bakalım bana roid verdi onu dene dedi tren üç haftada etkisini görmen lazım dedi satıcı bu forumda dı önceden şimdi yok 2 yıldır galiba
mesaj silinmez umarım roidi kadıköyde yapılma muhabetini sordum okadar nokta atışı nasıl yapıyolar adresi biliyolar dedi doğru sağlığımızdan olsak ne olucak bu şahısdan testo alsak deca yla vursak orjinaliyle ne olacak sonra yaw doğru düzgün yapın yine para kazanın
hayalet
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 2

Re: sahte wermodje yollanmış

Mesajgönderen hanylmz » Çrş Eki 29, 2014 5:11 pm

Orjinal vermodje boldenonun resmini paylaşım.

Ellerdeki nasırlardan belli emeğimiz :D

http://i.hizliresim.com/LozEv1.jpg

http://i.hizliresim.com/zEkYG6.jpg

http://i.hizliresim.com/3RZPg2.jpg
hanylmz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 7

Mesajgönderen Hammerstorm » Çrş Eki 29, 2014 5:36 pm

Aynen hanylmz kardeşim bu beyaz yeşil kutu vermodjenin yeni parti kutusu biz sitesine mail attığımızda bu image lara orjinal teyidini vermişlerdi bir arkadaşım 2500 mg lık decasını kullanıyor burada çok memnun 6. haftasında 5 kilo aldı başka bir arkadaşımızda winstrolunu çok beğendi adelesinde sertlik ve kramp girdiğini bunun orjinal winstrol un etki/yanetkisinden kaynaklandığını biliyoruz.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 114

Mesajgönderen hanylmz » Çrş Eki 29, 2014 5:45 pm

Katılıyorum hocam avrupa forumlarını taradığımda şuan popüler bir marka olarak kullanılmaktadır.
hanylmz
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2

Mesajgönderen falcone » Çrş Eki 29, 2014 9:22 pm

bende yeşil gri kutu var, bendeki eski ambalaj mı,
Bir de bu beyaz yeşil kutu ne zamandan beri çıktı. sahtesinin ve hakikisinin fiyatlarıyla alakalı malumatınız var mı.
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen mario29 » Prş Eki 30, 2014 6:45 am

ben şuan boldenonunu kullanıyorum gayet memnunum resimlerde gösterildiği gibi bendekilerde sahte olacağını sanmıyorum ki ciddi ölçü aldım sizlerde oluyormu bilmiyorum ama ben boldenondan aldığım etkiyi decadan alamıyorum trende bile bu kadar hissetmemiştim
mario29
Aktif Kullanıcı

Ettiği teşekkür: 5

Mesajgönderen falcone » Prş Eki 30, 2014 11:42 am

Bendeki fazla ölçü katmadı, fakat yemekten kalkarken bile bazen açlık hissediyorum, birde herkese , herşeye karşı asabiyim, bu pek fena, kuvvet artışı az oluyor. Spor açısından menfi görmüyorum lakin cinsi ve içtimai mevzularda hiç kimseye vermejo boldenom tavsiye etmem.
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen mario29 » Prş Eki 30, 2014 11:57 am

ben boldenonde hiçbizaman iştah artışı görmedim,800 mg aldığım zaman bile
mario29
Aktif Kullanıcı

Ettiği teşekkür: 5

Mesajgönderen Hammerstorm » Prş Eki 30, 2014 5:05 pm

İştah konusu değişiyor kişiden kişiye kimi trenbolonda deli gibi öksürüyor ( örneğin ben ) kimisinde tık yok (aynı markayı kullanan kişilerde bile ) boldenonda kimisi diyor iştah açtı ama ölçü alamadım kimisi iştah açmadı ama ölçü aldım diyor kimisi deca kullanıp balon gibi şişerken kimi insanlar deca küründe yarışma dönemindeki gibi parçalanıyor.İlaçların kişiden kişiye göre verdiği tepki değişir bu bünye meselesi mesela benim vücudum en iyi trenbolone a tepki veriyor boldenon deca primobolandan gram katkı sağlayamıyorum o yüzdende ne zaman kür yapsam trenbolone alıyorum uzun ester ya da kısa ester.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 114

Mesajgönderen lennox77 » Cum Eki 31, 2014 5:28 pm

Vermodje iyi bir markadır
Sahte/orjinal olayının da falanca derece almış falanca hocalara sorularak öğrenilmesi taraftarı değilim. İstediğiniz kadar hoca diyin o adamlarda satıcıların sözü ile aldıkları ürünleri size fahiş fiata satıyorlar. Gerçek bu.
Yine yeniden söylüyorum. Marka istediği kadar iyi ya da şaibeli olsun. Kıça girmeden anlaşılmıyor
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Sonraki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 22 misafir