YARDIMCI OLURSANIZ İLK KÜRE BAŞLAMAK İSTİYORUM

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

YARDIMCI OLURSANIZ İLK KÜRE BAŞLAMAK İSTİYORUM

Mesajgönderen jackal » Pzr Kas 16, 2014 8:42 pm

ARKADAŞLAR MERHABA 33 YAŞINDAYIM SON 15 YILDIR BU SPORLA İÇİÇEYİM. BESLENME ANTREMAN VS.. KONUSUNDA SIKINTILARIM YOK FAKAT GELDİĞİM SON NOKTALAR 90-92 KG YAĞ ORANIM DA MAX:%12 EN DÜŞÜK KG 83-85 KG YAĞ ORANIM 7-9 ORANINDA DEĞİŞMEKTE ARTIK SON NOKTA BU OLDUGU ICIN (RESİM BENİM DİYETLİ HALİM 85 KG)İLK KÜRÜME BAŞLAMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ.BOY:185 KG 90 YAG ORANI:%10-11 ARASINDA ANTRMAN ARAIGIM HAFTADA 5-7 ARASI
ÇALIŞMA ŞEKİLLERİ : KUVVET ANTREMANI -HİPERTROFİ ANT.BAZEN CROSSFİT VE CARDIO. HERKESİN BİR ÖNERİSİ VAR İLK KÜR OLACAĞI İÇİN CİDDİ SONUCLAR ALCIAGIMI SOYLEYEN VAR 100 KG LARI GÖREBILECEGIM VE SONRASINDA DEFINE KÜRÜ OLARAK DEVAM ETMEMI ISTEYN VAR. ÖNCELIKLI OLARAK
BUYUME KURUMDE

1: DECA- ENANTHATE- PRİMABOLON
2: DECA- WİNTSROL- PRİMABOLON
3: DECA -BOLDENON- ENANTHATE
BUNLARIN YANINDA ÖSTROJENI BASTIRAN TABLETLER JINEKOMASTI ICIN SAC DOKULMESI ICIN VS... TABLETLER OLCAK .
LÜTFEN BANA BU KONUDA YARDIMCI OLUN İLK OLACAK TEMİZ OLSUN İSTİYORUM..
TŞK EDERİM YARDIMCI OLURSANIZ.
Kullanıcı avatarı
jackal
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: YARDIMCI OLURSANIZ İLK KÜRE BAŞLAMAK İSTİYORUM

Mesajgönderen asterix » Pzr Kas 16, 2014 8:57 pm

primobolan fiyat performans açısından önermem :) eğer uzun bir küre girebilecekseniz boldenon tavsiye ederim testo e ile birlikte,
ama deca bolde testo e girerim dersen decayı 400mg tutup boldeyi damarlanma iştah için 200mg alabilirsin
asterix
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 5

Mesajgönderen madmax29 » Çrş Kas 19, 2014 11:19 am

valla sizin formunuzda olsam vede profosyonel değilsem kısaca bu işten bir getiri para kazanmıyosam bu işlere hiç girmem kür vs..
madmax29

Mesajgönderen metinav » Çrş Kas 19, 2014 12:10 pm

madmax29 yazdı:valla sizin formunuzda olsam vede profosyonel değilsem kısaca bu işten bir getiri para kazanmıyosam bu işlere hiç girmem kür vs..

Aynen bende katılıyorum.Bu vücudu roidsiz yapmış olsam daha ötesini pek düşünmezdim.Gayet güzel bir yapı
metinav
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen barda » Cum Kas 21, 2014 1:48 pm

ilk kür oldugu için fazla zorlamadan 500est enanthat 400bolde ve kürü sizin gibi ileri seviye oldugunuz için 16hafta tutmanızı önerir ve son4 hafta yani 12. haftadan sonra testoyu 750mg boldeyide 600mg yaparsanız 16. haftanın sonunda ortalama çalışma stili ve prensibinize göre kas miktarında degişme olur ama garantili bi 12kilo ve ortalama 4-5kg net bi kas artışı saglanır ki siz profesyonel olmuşsunuz bu konuda çok iyi bir büyüme saglayacagınızı düşünmekteyim fotograflarla gelişim takibi yaparsanız bizim içinde iyi olur ve ilk 6 hafta danabol (dianabol) oral dır güç ve performansınızda artış saglar protein tozu bcaa creatin balık yagı supradyn falan kullanma ihtimaliniz varsa kaçırmayın derim kür sonrasında definisyon için 6hafta winstrol yeterli olur kanımca clene gerek yok çünkü formunuz gayet iyi kür bittiginde ortalama 3-4kilo verirsiniz su dur bu verdiginiz kiloda agırlıklı kalanıda winstrolle temizler kasları lime lime dökersiniz şimdiden başarılar diliyorum ve fotograf bekliyorum her ay düzenli :))))
Kullanıcı avatarı
barda
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Kas 23, 2014 12:06 pm

Küre girebilir arkadaşlar bence en doğru kür seçimi bu seviyede yapılır çünkü maksimum verimi bu tarz bir dorm alacaktır. Neden ?
Çünkü platoya ulaşmış ve natüre olarak gelişimini tamamlamış,genlerinin ona armağan ettiği şeyleri maksimumda vücudunda inşa etmiş. Bu seviyede bir form küre girdiğinde ciddi patlama yaşar
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen jackal » Çrş Kas 26, 2014 12:06 am

madmax29 yazdı:valla sizin formunuzda olsam vede profosyonel değilsem kısaca bu işten bir getiri para kazanmıyosam bu işlere hiç girmem kür vs..

tsk ederım ılgınız ıcın . evet aslına bakarsanız bende saglık acısından yapma taraftarı degılım ama ılk kurde sorunlar olucagını pek sanmıyorum dıye. kısısel haz olarak belkıde gormek ıstıyorum. devam edermıyım asla. yıne de olumlu dusuncenız ıcın tsk ederım.
Kullanıcı avatarı
jackal
Yeni Üye

Mesajgönderen jackal » Çrş Kas 26, 2014 12:08 am

lennox77 yazdı:Küre girebilir arkadaşlar bence en doğru kür seçimi bu seviyede yapılır çünkü maksimum verimi bu tarz bir dorm alacaktır. Neden ?
Çünkü platoya ulaşmış ve natüre olarak gelişimini tamamlamış,genlerinin ona armağan ettiği şeyleri maksimumda vücudunda inşa etmiş. Bu seviyede bir form küre girdiğinde ciddi patlama yaşar

kesınlıkle soyledıklerınıze katılıyorum. cunku uzun yıllardır ıcındeyım bu sporun max degerlerımı bılıyorum. ama ustu yok kalıyor beklıyor evet cogu kısıye gore cok ust lııtlerde oldugumu bılıyorum ama ben acıkcası bıraz kutle halınde parcalı ve defıne halımı gormek ıstıyorum yanı karın kısmında derıyı tuttugumda orda yag olsun ıstemıyorum. pekı sizce dogru olan nedır? ne öneriyorsunuz ılk buyume kurunde ?
Kullanıcı avatarı
jackal
Yeni Üye

Mesajgönderen jackal » Çrş Kas 26, 2014 12:11 am

barda yazdı:ilk kür oldugu için fazla zorlamadan 500est enanthat 400bolde ve kürü sizin gibi ileri seviye oldugunuz için 16hafta tutmanızı önerir ve son4 hafta yani 12. haftadan sonra testoyu 750mg boldeyide 600mg yaparsanız 16. haftanın sonunda ortalama çalışma stili ve prensibinize göre kas miktarında degişme olur ama garantili bi 12kilo ve ortalama 4-5kg net bi kas artışı saglanır ki siz profesyonel olmuşsunuz bu konuda çok iyi bir büyüme saglayacagınızı düşünmekteyim fotograflarla gelişim takibi yaparsanız bizim içinde iyi olur ve ilk 6 hafta danabol (dianabol) oral dır güç ve performansınızda artış saglar protein tozu bcaa creatin balık yagı supradyn falan kullanma ihtimaliniz varsa kaçırmayın derim kür sonrasında definisyon için 6hafta winstrol yeterli olur kanımca clene gerek yok çünkü formunuz gayet iyi kür bittiginde ortalama 3-4kilo verirsiniz su dur bu verdiginiz kiloda agırlıklı kalanıda winstrolle temizler kasları lime lime dökersiniz şimdiden başarılar diliyorum ve fotograf bekliyorum her ay düzenli :))))

tsk ederım bılgılendırme ıcın. aralık ıtıbarı ıle baslamayı dusunuyorum. aylık olarak foto koyacagım. suan off moddayım duzenlı beslenmıyorum yaglandım. ama basladıgımda yıne duzen gırecegım. yazdıklarınızı dıkkate alıcagım.
Kullanıcı avatarı
jackal
Yeni Üye

Mesajgönderen jackal » Çrş Kas 26, 2014 12:36 am

85 kg ve yag oranım 9 halı
Eklentiler
ne.jpg
ne.jpg (75.12 KiB) 17044 kere görüntülendi
Kullanıcı avatarı