Kilit

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Kilit

Mesajgönderen dogukan62 » Pzt Oca 26, 2015 8:02 pm

..
En son dogukan62 tarafından Pzt May 18, 2015 8:45 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
dogukan62
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 11

Re: Steroidler Tendon ve Eklem Ağrılarına Çözüm Olur Mu

Mesajgönderen akyuzse » Sal Oca 27, 2015 12:21 am

Öncelikle yaşın oldukça küçük! Deca, danabol, Npp, Anapolon tarzı ilaçlar eklem ağrılarında oldukça etkilidir. (Danabolun bende bir etkisi olmadı) Ancak bunları kullansan bile, kandaki değerlerin normal seviyelere döndükten sonra ağrıların büyük ihtimalle olduğu gibi eski haline geri dönecektir. O yüzden sana tavsiyem; öncelikle ısınmalarını iyi yapmak. Dorian Yates'in blood and guts 'daki ısınmalar oldukça etkili bu tür ağrılar için. Ayrıca Glukozamin Kondrotin kullanabilirsin, büyük ihtimalle iyi gelecektir.
akyuzse
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen dogukan62 » Çrş Oca 28, 2015 10:10 pm

akyuzse yazdı:Öncelikle yaşın oldukça küçük! Deca, danabol, Npp, Anapolon tarzı ilaçlar eklem ağrılarında oldukça etkilidir. (Danabolun bende bir etkisi olmadı) Ancak bunları kullansan bile, kandaki değerlerin normal seviyelere döndükten sonra ağrıların büyük ihtimalle olduğu gibi eski haline geri dönecektir. O yüzden sana tavsiyem; öncelikle ısınmalarını iyi yapmak. Dorian Yates'in blood and guts 'daki ısınmalar oldukça etkili bu tür ağrılar için. Ayrıca Glukozamin Kondrotin kullanabilirsin, büyük ihtimalle iyi gelecektir.

Dayanamıyorum bu ağrılara doktorların çözümleri yok sıkıldım artık. Diz ağrısı mahvediyor beni zaten. Komple geçirdiği çünkü tendonların tamir olduğunu okumuştum.Yorumun için teşekkürler.
Neyse, farklı görüşleri bekliyorum.
dogukan62
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Şub 04, 2015 12:34 pm

Steroidlerin tıbbi kullanımdaki amacının tendon ve eklem sakatlıklarında da olduğu bilinmekte
Ama adı üstünde ''tıbbi'' kullanım. Yani bir doktor önermeyip yazmadıkça kendi kafanıza göre tıbbi amaçlı kullanamazsınız
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir