Ağrısız enjekte yolları...?

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Ağrısız enjekte yolları...?

Mesajgönderen Aktas35 » Sal Nis 10, 2018 9:46 pm

Herkese iyi akşamlar. İlacımı artık kendim atmak istiyorum . Kalçadan tam dönemediğim için beceremem diye düşünüyorum . Omuzdan veya Kalf gibi yerlerden atan var mı? En ağrısız bölge neresi ve atış tekniğiniz ne?
Aktas35
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 1

Re: Ağrısız enjekte yolları...?

Mesajgönderen lennox77 » Sal Nis 17, 2018 2:07 pm

Omuzdan kullanım asla ama asla olmaz. Çok çok ekstrem durumlarda artık kalça ve bacakta yer kalmadıysa düşük dozajlarda mecburen omuzdan tercih edilir ki bu bahsettiğim durumlar ancak üst düzey ve uzun süreli kürlerde olur. Bacağın dış kısmından kolaylıkla yapabilirsiniz. Youtube da birçok video mevcut. Sterilizasyona dikkat edin ve alıştırma için önce kendinize serum fizyolojik sıvı enjekte edeyerek deneyin
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen Aktas35 » Sal Nis 17, 2018 5:46 pm

evet bacağın dış tarafına insülin ucuyla atmak mantıklı. kalçaya dönememekten yakınıyordum. Bu iyi oldu..
Aktas35
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen lennox77 » Sal Nis 24, 2018 9:25 pm

İnsülin ucu olmaz dostum. Kasa zerk olmalı. İnsülin ucu deride kalır kasa zerk olmaz.
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir