Küre Başlangıç !!!

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Küre Başlangıç !!!

Mesajgönderen SeeGuu » Cum Haz 22, 2018 12:00 pm

Öncelikle Herkese Merhaba ;

Arkadaşlar Tecrübeli ve Deneyimli Arkadaşlara Şunu Sormak İstedim Küre Başlamadan Önce.

Ben İlk Kürümde Spor Hocam Hocama Danıştıktan Sonra Kendisi Ne Oldugu Belirsiz Mix Karışımlar Diyerek Bir Kür Yaptırdı. Ozaman

-Boy : 1.75 Cm
Kilo : 53 Kg
Kol Ölçüsü : 26 Cm
Vs.

Küre Başladıktan Sonra Toplamda 20 Gün İçerinde

-Boy : 1.75Cm
Kilo : 70 Kg
Kol Ölçüsü : 32 Cm
Vs.

Şeklinde Oldu Ama Ne Kullandım Hangi İlaçı Verdi Bilmiyorum Ama Çok Etkili oldu. Daha Sonra Farklı Bir Spor Salonuna Geçtim Orda Farklı Bir Hoca İle tanıştık Sporuma Devam Ettik Kendisi Söyledim Durumu Kendisi Sağolsun Yardımcı oldu Açıklama Yaptı Neyse Daha sonra Sporuma Devam Ettim.

Toplamda Orda Tekrar Bir Kür Yaptık 12 Haftalık Bu Sefer Gelen İlaçlar

-Testesron
-Danabol
-Nan. Decanoate

Olarak Bir Küre Başladık. Kilo Olarak Sadece 6 Kg Aldım Fakat Daha sonra Bazı Sebeblerden Dolayı Kür Bitiminden Sonra Sporu Bıraktım. Toplamda 4 Ay Gibi Bi Süre Spordan Tamamen Uzak Kaldım. Bu Hafta Başı Pazartesi Tekrardan Spora Başladım.

Ölçülerimde
Omuzda : 4 cm
Gögüsten : 4 cm
Koldan : 2 cm
Kilo : 4 Kg

Kayıbım Olmuş . Şimdi Tekrardan Başladım Tabi Küre Girmek İstiyorum Fakat 4 Ayın Hamlıgı Ve Boşvermişliğini 2 Ay Gibi Bi Süre Sürekli Olarak Spor Yaptıktan Sonra Başlamayı Düşünüyorum Ağırlıklardan Fazla Bir Kaybımda Olmamış Tabi Sakatlanmamak Adına Biraz Hafif Yapıyorum Şuan.

Sizden İstediğim Tecrübeli Hocalarıma Şunu Sormak İStiyorum Aynı Zamanda Şunu Bahsetmeyi Unuttum. Kür Esnasında Aşırı Derece Sivilcelenme Oldu Vucudumda Şuanda Geçti Kür Esnasında Gerekli Tahlilleri Yaptırdım Fakat Karaciğerde Yağlanma vs. Önemli Bir Aksaklık Çıkmadı.

Tekrar Bir Küre Başlayıp Bu Giden Hacimime Ve Üstüne Eklemek İstiyorum. Bir Hacim Kürü Önermeniz Yada Kesinlikle Küründe Şu Steroid Bulunsun Dedikleriniz Varsa Çok Sevinirim. İlk Başta Yaptıgım Hatayı Bu Sefer Yapmadan Düzenli Ve Temiz Bir Kür İle Spor Yapmak İstiyorum.

Kullanma Vs. Gibi Yorum Yapmassanız Sevinirim Kararımı Verdim Çünkü Burda Bana En iyi tavsiyeniz ve yardımız Tecrübeniz ve Bilgileriniz Olur. Şimdiden Çok Teşekkürler.
SeeGuu
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Küre Başlangıç !!!

Mesajgönderen lennox77 » Prş Eyl 06, 2018 12:24 am

Küründen sonra ne gibi bir PCT uyguladın ve kür içi koruyucular olarak neler aldın ?
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir