En Çok Merak Ettikleriniz

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

En Çok Merak Ettikleriniz

Mesajgönderen lennox77 » Prş Kas 29, 2018 1:31 am

Arkadaşlar merhaba.
Forumumuzda bir çok konu mevcut sabit başlak olacak şekilde . Bu başlıklardan gerekli bilgilerin çoğu edinilse de yeni üyelerimizden bir çok soru gelebiliyor. Bu başlık altında sorularınızı almayı planlıyorum. Hem başlık sürekli aktif olsun hem de herkes yeni konu açma derdinden ve cevap bulamamaktan muzdarip olmaz. Konu da son derece aktif olacağım.

Sorularınızı yazarken eğer kür tavsiyesi istiyorsanız kişisel bilgilerinizi ve hedeflerinizi de belirtmeniz sizin için daha yararlı olacaktır (kilo,yaş,boy,spor geçmişi vb gibi)

Herkese iyi forumlar dilerim :)
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Re: En Çok Merak Ettikleriniz

Mesajgönderen lennox77 » Sal Ara 04, 2018 1:09 am

Sorularınızı bekliyorum arkadaşlar konu güncel kalmalı ki forumumuz tekrar canlansın,cevapsız hiç bir soru kalmasın
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Ara 16, 2018 9:51 pm

Konuyu güncel tutmak adına up'lıyoum. Ben soru cevap şeklinde yavaş yavaş yazmaya başlamayı da düşünmekteyim ama asıl amacım genel bir tartışma konusuna dönüştürmek bu başlığı
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen DirtySelf » Pzt Ara 31, 2018 6:17 pm

türkiyedeki eczane ürünü sustanon ile bvs balkan gibi çeşitli firmaların ürünleri arasında bir fark olurmu ? hangisi daha kalitelidir diyebiliriz ? birde çok az dozlarda örnek olarak 75 100mg civarında 6 hafta tren e kullanıldıktan sonra geri kalan 5 hafta 400mg şeklinde kullanılması nasıl olur
En son DirtySelf tarafından Prş Oca 03, 2019 3:56 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
DirtySelf
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen lennox77 » Sal Oca 01, 2019 3:15 pm

Testosteron türevlerinde eczane ürünleriyle,kaliteli markalar arasında çok fark olduğunu düşünmüyorum. Hatta testo enantat,sustanon'dan daha yararlı bile gelebilir (marka olarak değil,ester olarak)

Tren sorusuna cevap verebilmem için de kilonuzu bilmem lazım
ama enantat esterinde çok piramit yapmanın mantığı olmuyor genel yapı olarak
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen DirtySelf » Prş Oca 03, 2019 4:04 pm

hocam ilk yorumumda tam olarak ifade edemedim kendimi 187 86 %17 oranlarım bu sekılde ilk defa tren kurune gırdım 12 hafta ancak yarısında sakatlık gecırdım 2 ay ara verdım bu sırada arkadas tavsıyesı ıle baska urun aldım elımdekılerın uzerıne cunku satıcım ıle cok problem yasamıstım ancak en son aldıgım urunlerde en fazla 75 100 mg cıvarında bır ham madde oldugu kanısındayım ara vermeden oncekı kullandıgım urunler ıle kıyas yaparak bu kanıya vardım 6hafta boyunca bu dozları aldım sımdı elımdekı saglam urunlerı kullanıyorum 5 hafta 400 mg olarak kullanacagım buna ek olarak 5 hafta daha 400mg kullanıp toplamda 6 hafta 75 100 mg 10 hafta 400 mg olacak şekilde bitirmek istiyorum bu son 5 haftayı eklemem sakınca doğurur mu yoksa pct yapıp vücudu dinlendirdikten sonra mı yapmalıyım karar veremedim
DirtySelf
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen lennox77 » Prş Oca 03, 2019 11:51 pm

Anladığım kadarıyla 6 hafta kullanıp bir sakatlık yaşamışsın ve 2 ay sonra tekrar kullanmaya başlamışsın. Kür içine haftalık 500 iu hcg ekleyip,haftada 1 mg'da cabaser alırsan sorun olmaz dediğin planla kullanabilirsin. Şu aşamada kesip PCT yapıp tekrar başlamak seni geriye itecektir
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir