Lütfen bilgili olanlar yardimcı olsun

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Lütfen bilgili olanlar yardimcı olsun

Mesajgönderen laziya » Sal Tem 01, 2014 2:01 pm

Merhaba daha öncelerdnde bu siteye yazmiştım ben vcud geliştirmeye yapalı 4 şene oldu ilk başladigmda aldgd verimdn baska gelısme alamadim vcudun ilk tepkisinde jnekomaşti oldu çok az tes. enante boldenn küründ grmiştim hiç verim alamadim artık biktım vallaha doktora gdiyorum beslenmeyle alakalıdir diyo ama alakası yok gelismicek tipde vcudumda yok 63 klodn 72 ye cikmistim ilk basladigmda ne olabilir sizce yardımci olursanız sevinirim
a
laziya
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Lütfen bilgili olanlar yardimcı olsun

Mesajgönderen barda » Sal Tem 01, 2014 4:27 pm

fotografınızı görmeden gelişimi bilemeyiz kendiniz vücudunuzu tanırsınız beslenmeyle falan uykusuzlukla en önemliside genetikle alakalıdır kas yapma olayı ne kadar zorlarsanız zorlayın genetiginizin elverdigi ölçüde gelişirsiniz ha steroid kullanımında neden gelişemediniz bu muamma bir konu gibi doktorun görüşü nedir bu konuda bir profesyonel yardımı almak daha dogru olacaktır baktın olacak gibi degil bırak bu işi kardeşim yapacak birşey yok her adam herşeyi yapamaz hayatta...
Kullanıcı avatarı
barda
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen lennox77 » Çrş Tem 02, 2014 8:10 pm

Sorunu tam anlayamadım ben
İlk kürden alınan verim hep en yüksektir daha sonraları o kadar verim almanız zor olur (extreme kürler dışında)
Siz şu an natüre gelişememekten mi şikayetçisiniz ?
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen laziya » Çrş Tem 02, 2014 8:31 pm

spora ilk başladığımda naturel olarak 63 kilo ile başladım ve çok iyi gelişme alarak 72 kg çıktım aradan 4 sene geçmesine ve sporu hiç bırakmama rağmen 72 kg kaldım steroid kürüne boldebob testo enanate kürüne girmeme rağmen 72 den gene yukarı çıkamadım hiç bi gelişme olmadı benim sorum vicudum hiç tepki vermeseydi o ilk tepkiyi vermezdi naturel olarak aldığım verimi steroidle bile alamıyorum göğüs uçlarımda yağ küçük küçük yağ parçaları geliyo hangi doktora gittiysem önemsemedi sorunum ne olabilir diye soruyorum hocam
a
laziya
Yeni Üye

Mesajgönderen barda » Cmt Tem 05, 2014 12:46 am

Kürde gelişim gösterememek ilaçların sahte olabilecegini gösterir normalde gelişen bir insan kürde katbekat daha fazla gelişim kaydeder

gögüs ucu yaglanması adı jinekomastidir östrojen hormonunun artmasına baglı olarak gelişen durumdur nolvadex ve cabaserle önlenebilir başlangıçta ileri seviyeyse gögüs ameliyatıdır tehlikesizdir 1 günde taburcu olursunuz...

Doktorlar böyle yaparsa işimiz iş kanımca herkes işini layıkıyla yapmalı..
Kullanıcı avatarı
barda
Yeni Üye

Mesajgönderen laziya » Cmt Tem 05, 2014 10:38 am

ben onu anlamıyorum ya kafayı yiyecem libdo artışından başka bişe yaşamadım 10 kere tahlil yaptırdım hormonların hepsi normal doktorlarada vicud geliştirme hakkında bir şey söylenmiyo zaten
a
laziya
Yeni Üye

Mesajgönderen laziya » Çrş Tem 16, 2014 11:19 pm

başlayayım forumunuza bilgili kimse yok herhalde yardıma gelince kimse bakmaz foto atsam anında çömersiniz bu son girişimdir lanet olsun formunuz 1 ay oldu be
a
laziya
Yeni Üye

Mesajgönderen barda » Prş Tem 17, 2014 11:30 pm

elimizden geldigince anlatmaya çalıştık yaz hasebiyle forumdaki hocalarımızın bir kısmı tatilde oldugu için yeteri ilgi göremiyor olabilirsiniz ama inanın sordugunuz soruda bir hayli kafa karıştırıcı ve ugraştırıcı cinsten dogal geliştim steroid kullandım hormonlar normal çıkıyor ve kaslarım büyümüyor diyorsunuz bende size 2 sebep sunuyorum ya steroidler sahtedir size baska bişey gönderdiler yahut vücudunuzda ciddi problemler var demektir tsh prolaktin durumunda sıkıntı olabilir kan tahlili ve doktora görününüz buradan ancak bunları diyebiliriz ve işin enteresan boyutu normal gelişen bir insan roidlerle uçar öyle söyleyim..
Kullanıcı avatarı
barda
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Cum Tem 18, 2014 12:08 pm

Bu üslupla zaten gelseniz de ban yemiş olursunuz
Kendinize uygun başka forum bakabilirsiniz
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen falcone » Pzr Tem 20, 2014 9:58 am

Bu forumda ilgisizlik geleneği bilgisizlikle ilgilidir.
Tabiidirki insanlar bilmedikleri suallere cevap veremez

:-D
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Sonraki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 30 misafir