Lütfen bilgili olanlar yardimcı olsun

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Re: Lütfen bilgili olanlar yardimcı olsun

Mesajgönderen falcone » Prş Tem 24, 2014 7:18 am

Ben de alp hocodan ilaç aldım, tek şikayetim; verdiği winsrol çok ağrı yapıyordu, kısa ilaçlar da hep sivilce çıkarttılar. Ama testestoron nevilerinin malum tesirlwrine hep şahit oldum yani benimkilerden sahte yoktu, zannımca şikayetçi olan da yoktur.

Bu arada ilaçları kullanırken sende nasıl bir tesire neden oldular yani saç dökülmesi sivilce gövdende ısınma, adele kasılmaları yahut başka şeyler ?
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen laziya » Prş Tem 24, 2014 9:46 am

sorunum hernesyse hiçbir zaman ne olduğunu bulamıcam herhalde yane etki olarak testislerde ağrı olmuştu sonra geçti bide libido artışı oda normaldir herhalde
a
laziya
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen madmax29 » Prş Tem 24, 2014 1:49 pm

falcone kardeş aslında biraz da öyle değil...yani bende şundan 4-5 ay öncesine kadar streoid ler hakkında hiçbir bilgim yokken bugün burada dilim döndüğü kadar yardım edebilecek bilgiye sahibim. bazı günler saatlerce makaleler okuyorum yabancı forumlara giriyorum ilaçların etken maddelerini inceliyorum birçok ilaç firmasının ürünlerini takip ediyorum. kürleri inceliyorum tecrübelere bakıyorum. şimdi bi adam gelio türkçesi kendinden belli yarım yamalak hiç bir araştırma yok hiçbir bilgi yok spora 1 ay önce başlamış forumu bi kez bile okumamış bişeyler yazıo sonra insanlar 50. kere aynı şeylere söylemeye usanıyor ve cevap yazmıyor. buradan cıkacak sonuç tembellik bizim milletimize has bişey. cahillik zaten ayrı bir sorun internet önünde koca bir deniz balık tutmakta var aç oturup biri önüne balık atarmı diye beklemekte.
madmax29

Mesajgönderen falcone » Prş Tem 24, 2014 10:53 pm

Ben hala arkadaşımızın bir yerde hata yaptığından şüpheleniyorum mesela 12, 18 haftalara kadar kür yapan ve 1 - 2 cm ebat kazanabilen kişilerin yanında daha, başlangıç merhalesinde kesilen bir kür; bence tabii ki mümbit olmayacaktır.
falcone
Forum Duayeni

Mesajgönderen laziya » Cmt Tem 26, 2014 3:12 pm

hiç bişeyi yanlış yapmadım vicudumda benim bilmediğim bişe oldu ama hangi doktora gittiysem salladı ne olduğunu bulamadım artık spor yapmıyorum zaten korkum ağar hsata falana olursam kilodan düşüp bi daha eski halime gelememek olursada gelemem zaten sorunum herneyse ölene kadar bilmeden yaşıycam onla kürdeyken ben yemediğim kadar yiyodum iştahım açılmıştı boldenon yüzünden ama kas kitlesin milim oynamadı bazen hiç spora başlamasaydım demiyo değilim
a
laziya
Yeni Üye

Mesajgönderen barda » Pzr Tem 27, 2014 3:13 pm

falcone biz doktor degiliz görüşlerimizi paylaşıyoruz burada bilgisizlik diye birşey söz konusu degil gerek alp hoca gerekse blacklight , samet hocam , roid rage ve hammerstorm ve diger abi ve kardesler burada bilgi ve deneyimleriyle konuşuyorlar insanlık olsun diye yorum atıyoruz ve bu işten hiçbir çıkarımız bulunmamakta hepimizin herşeyi bilmesine imkan yok farklı görüşlerle ortak paydada buluşmaya çalışıyoruz biz buyuz ve en iyi ve en iyi bilgilendirme yapan roid forumuyuz farkındayız..

Arkadaşı prof doktor sallamıyor biz ne yapalım agır konuşmam lazım aslında ama yinede terbiyemi korumaya çalışacagım ıns, arkadasa 2 şık sunmuştum 3. ve en önemli şıkkıda unutmuşum dedigim iyi idmandır arkadaş dünyayıda yese deve yüküyle roidde enjekte olsa iyi ve agır antremansız hiçbir sonuç elde edemez ki edememişte eleman doktora gittim bir sonuç yok herşey normal diyor herşey normalse o kadar yedim roidde kullandım gram gelişemedim diyorsan Kusura Bakma SORUN sende kardeş bırak git sporu evinde otur yapacak birşey yok yahut iyi araştır biz ordinaryus doktor degiliz her sordugunu bilmemize imkan yok
Kullanıcı avatarı
barda
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen laziya » Pzt Tem 28, 2014 5:07 am

sen ne anlatıyon barda sen yediğinni içinde ne olduğunu bilmezken ben biliyodum beslenmeyi bana öğretme1 km yol yürüyüp spor yapıp tekrar eve geliyorum bu forumdada böyle bişe var bi küre giren steroitte bilgili sanıyo kendini basın gidin yazmayın bişe ya barda kardeş ben hatırlıyorum burda şu küre girince yan etkisi ne olur falan diye yazılar yazıyodun ne ara prof oldun kapatamadımda şu hesabı zaten
a
laziya
Yeni Üye

Mesajgönderen barda » Prş Tem 31, 2014 10:24 pm

prof oldun diye birşey yok bende diger arkadaşlar gibi yeni ögreniyorum okuyorum ve kullanılıpta konuyla alakalı durumları iyi irdeliyorum prof oldugumu idda etmiyorum ki degilimde zaten sana karşı cevap verip kendimi düşürmeme degmezsin dert yanıyorsun elden geldigince yanıtlıyoruz nankörlük edip sırtımızdan vuruyorsun ne ala memleket hakkımız geçmiştir ben helal etmiyorum arkadaş..
Kullanıcı avatarı
barda
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen falcone » Cmt Ağu 02, 2014 9:43 am

arkadaşlar buradaki başlangıç düzeyi, orta düzey yahut hoca düzeyindeki sporcular ancak bilgileri kadar cevap verebilir.. Neticede bu konuda bildiklerimi anlattım, senin maruzatının tam olarak ne olduğunu ben anlayamadım ama inşallah hallolur. Bence aklının erdiği kadar yardım etmek isteyenlere hakaret etme.
Tamam herkes aile terbiyesi almamış olabilir ama bunu burada sergilemek ne sana ne de başkalarına fayda etmeyecektir. Bence üslup öğren, bunu sen dahi başarabilirsin.
Biz hatamızı anladık ama ne yapalım ki burada yazan şahısların buna deyip değmeyeceği her zaman bu kadar çabuk anlaşılmıyor, o zamana kadar yazmış cevap vermiş oluyoruz. Bu da bize ders olsun.
falcone
Forum Duayeni

Mesajgönderen lennox77 » Pzt Ağu 04, 2014 3:35 am

Konu daha fazla uzamasın ki forum kirlenmesin.
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Önceki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 22 misafir