PCT hakkında bir sorum olacak

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

PCT hakkında bir sorum olacak

Mesajgönderen angelcold » Çrş Eyl 19, 2012 10:12 pm

Merhaba arkadaşlar. ekim ayı ortalarında Deca kürüne girmeyi düşünüyorum.
12 hafta , 6 hafta dianobol , 8 haftaya kadar deca ve testo e. , 12 haftaya kadar da testo e.
kür boyunca proviron ve apikobal kullanıcam. beslenme bulking olacak.

şimdi size sorum : kür sonrası tedavi benim gireceğim kür için gerekli mi , şart mı? şart ise neler kullanmam gerekiyor ? tribulus , pregnyl , deve dikeni hapı bunları mı kullanıcam? nolvadex kullanmam gerekir mi? kür esnasında çinko almam gerekir mi ? son olarak kür boyunca haftalık antreman süremi 5 gün düşünüyorum 5 gün boyunca günde 1er saat olarak sizce uygunmudur yoksa fazla mıdır? ilk kürüm olacak daha önce de aralıklarla 3 yıllık bi spor geçmişim var ama vücut yapımdan dolayı sanırım vücut yapamadım yani zayıfım bağriz. tavsiyelerinizi yapıma göre de şekillendirirseniz sevinirim.

boy : 185 kilo : 67 yaş :21

Yardımcı olan arkadaşlarıma hocalarıma teşekkür ederim şimdiden.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Re: PCT hakkında bir sorum olacak

Mesajgönderen Overall » Çrş Eyl 19, 2012 10:56 pm

angelcold yazdı:Merhaba arkadaşlar. ekim ayı ortalarında Deca kürüne girmeyi düşünüyorum.
12 hafta , 6 hafta dianobol , 8 haftaya kadar deca ve testo e. , 12 haftaya kadar da testo e.
kür boyunca proviron ve apikobal kullanıcam. beslenme bulking olacak.

şimdi size sorum : kür sonrası tedavi benim gireceğim kür için gerekli mi , şart mı? şart ise neler kullanmam gerekiyor ? tribulus , pregnyl , deve dikeni hapı bunları mı kullanıcam? nolvadex kullanmam gerekir mi? kür esnasında çinko almam gerekir mi ? son olarak kür boyunca haftalık antreman süremi 5 gün düşünüyorum 5 gün boyunca günde 1er saat olarak sizce uygunmudur yoksa fazla mıdır? ilk kürüm olacak daha önce de aralıklarla 3 yıllık bi spor geçmişim var ama vücut yapımdan dolayı sanırım vücut yapamadım yani zayıfım bağriz. tavsiyelerinizi yapıma göre de şekillendirirseniz sevinirim.

boy : 185 kilo : 67 yaş :21

Yardımcı olan arkadaşlarıma hocalarıma teşekkür ederim şimdiden.

Kür sonu tedavisi bütün kürler için yapılır(özellikle deca varsa olmazsa olmaz :) ).Kür dizaynın güzel olmuş pct ye son testosterone enanthate iğnesinden 14 gün(2 hafta) sonra başlamanı tavsiye ediyorum.Son testosterone enanthate iğnesinden 2 hafta sonra 5 er gün arayla 2 adet 1.500 i.u. luk pregnyl ve pregnyl i vurduğun günden itibaren 4 hafta sürecek şekilde günlük 40 mg nolvadex 100 mg klomen alman yeterli olacaktır.İdman ile ilgili tavsiyelerini antreman bölümünde konu açarak fikir danışabilirsin.Saygılar.
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 46

Re: PCT hakkında bir sorum olacak

Mesajgönderen angelcold » Çrş Eyl 19, 2012 11:03 pm

çok teşekkür ederim overall minnettarım foruma ve sizlere gerçekten steroid çok hassas ve önemli bir konu bu konuda yardım alabileceğim bir yer olması beni çok mutlu ediyor teşekkürler hepinize.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir