İkinci Kür,İkinci Heyecan... (DAHA BİLİNÇLİ)

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

İkinci Kür,İkinci Heyecan... (DAHA BİLİNÇLİ)

Mesajgönderen teory » Sal Kas 25, 2014 1:07 am

Evet arkadaşlar yardımlarınızla ilk kürüme girmiştim. ( http://www.steroidforumtr.com/viewtopic.php?f=2&t=1107 )
İlk kürüm genel olarak verimli değildi,bunların başında acele ve bilinçsizlik vardı..(ne kadar araştırırsam araştırayim kullanmadan,içine girmeden anlamiyorsun)
İlk kürümde yaptığım hatalardan birkaçını yazayim yeni küre girecek arkadaşların belki işine yarar.
İlk önce ürün aldığınız kişiyi iyi seçin bana güzel diye Axiolabs marka deca verdi ve ürün epeyce vasattı...
Kalçada 6 ve 7 haftadan sonra acıya dayanamadığım için kürü 8 haftada bitirdim ...
Danabole çok güvendim oysa ki tamamen geçici güç veren ve vucuda su toplayan saçmalıktan ibaretmiş..(fazla güvenmeyin sadece kısa ester olmasından yararlanın)
Artık daha bilinçliyim ve ikinci küre hazırlanıyorum,sizlere tekrardan sormak istediğim birkaç sorum olacak;
Bu kürde danabol kullanmayıp;deca,boldenon ve testo kullanmayı planlıyorum..

Kafamdaki kür;
1-8 hafta deca 400mg
1-8hafta boldenon 200mg
1-15 hafta testo 500mg
8-15 hafta 400mg boldenon
yani deca bitene kadar boldenonu 200mg kullanacağim deca bittikten sonra 400e çıkıp 15 haftaya tamamlamayı planlıyorum.
Unutmadan;Kür boyunca günlük 200-250gr civarı protein,400-500gr civarı karbonhidrat almayı planlıyorum.

Kür boyunca kullanacaklarım:
Protein tozu
Gainer
Glutamin
Bcaa
Creatin
jack3d
amino asit
aktibol
apikobal
zinco
suppradyn kullanacağim.

Soracaklarım:
1- 2metre 105kilo biri için sizce bu kür az mı gelir ?
2- Marka olarak decayı meditech,testoyu meditech ve ya leon,boldenon olarak marka araştırması daha yapmadım sizin tavsiye edebileceğiniz marka varmi?
3- Sırada ki kür için alışverişi mi forumda uzun zamandır takip ettiğim lenoxx isimli Fatih beyden alacağim sizce doğru kişi midir,veya başka seçenek var mi?
Şimdiden teşekkürler. :)
teory
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 0

Re: İkinci Kür,İkinci Heyecan... (DAHA BİLİNÇLİ)

Mesajgönderen madmax29 » Sal Kas 25, 2014 8:08 am

bence hiç decayı karıştırma temiz bir boldenon kürü yap 16 hafta 500mg testo - 14 hafta 400 mg bolde ile başla son 4 haftası 600 mg ye çık - çok güzel kalıcı kas kütlesi ve damarlı bir vucud elde edersin deca kadar su tutmazsın definasyona geçişin kolay olur - bolde leri alpha pharma tavsiye ederim bvs de olur kürünüde dediğin kişiden almanda hiçrbir sakınca yok kendinsi güvenilir biridir. bu arada supplementlerin çok fazla bu kadar yüklenmene gerek yok - glutamin - proetin tozu - bcaa kullanman yeterli belki creatin ama su tutabilir bu yüzden gereklimi değilmi sora bakarsın.
madmax29

Mesajgönderen teory » Sal Kas 25, 2014 11:38 am

falcone yazdı::-D

Bir yanlışlık mı var hocam ? :)

madmax29 yazdı:bence hiç decayı karıştırma temiz bir boldenon kürü yap 16 hafta 500mg testo - 14 hafta 400 mg bolde ile başla son 4 haftası 600 mg ye çık - çok güzel kalıcı kas kütlesi ve damarlı bir vucud elde edersin deca kadar su tutmazsın definasyona geçişin kolay olur - bolde leri alpha pharma tavsiye ederim bvs de olur kürünüde dediğin kişiden almanda hiçrbir sakınca yok kendinsi güvenilir biridir. bu arada supplementlerin çok fazla bu kadar yüklenmene gerek yok - glutamin - proetin tozu - bcaa kullanman yeterli belki creatin ama su tutabilir bu yüzden gereklimi değilmi sora bakarsın.

Decayı neden karıştırmiyim ?
Birde söylemiş olduğunuz kür 2metre 105 kilo biri için nasil etki eder,son olarakta boldenon kullanımında da iki hafta testoyu uzatmak gereki mi ?
teory
Yeni Üye

Mesajgönderen can_seid » Prş Kas 27, 2014 3:17 am

İlk küründe nasıl bir ağrı çektin de bırakmak zorunda kaldın Supplement lere o kadar para harcamak gereksiz. Küre halotestin eklersen müthiş güçlendirir seni ama halotestin biraz pahalı supplement e vereceğin parayla alabilirsin. Ve 105 kilo birisi için 200 gr protein az doğal sporcu için bile az sen 300-350 gr kadar kullan proteini
can_seid
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3

Mesajgönderen madmax29 » Prş Kas 27, 2014 8:11 am

sizinde dediğiniz gibi iri yapılı birinsiniz deca hacim olarak sizi hulk gibi yapacaktır bunu istiyorsanız deca olabilir ama ben boldenon kullanan ve temiz hatlarla hatta damarlanmada elde edip çok güzel kas büyüten adamlar biliyorum. boldenonun tek dezavantajı hem daha uzun süreçte etki vermesi hemde dozunun yüksek tutulması icap ediyor. yoksa kombine edilmez demek doğru olmaz ama sonuçları tercihe bağlı kısaca...100kg biri için 200gram protein yeterli dir kanımca zaten bunun dışında supplement vs..olacak
madmax29

Mesajgönderen teory » Prş Kas 27, 2014 11:32 am

can_seid yazdı:İlk küründe nasıl bir ağrı çektin de bırakmak zorunda kaldın Supplement lere o kadar para harcamak gereksiz. Küre halotestin eklersen müthiş güçlendirir seni ama halotestin biraz pahalı supplement e vereceğin parayla alabilirsin. Ve 105 kilo birisi için 200 gr protein az doğal sporcu için bile az sen 300-350 gr kadar kullan proteini

Halotestini biraz araştırayim,lakin ikinci kür için sizce fazla bir ilaç değil mi ?
300-350 gr demişsiniz de bu miktarlara çıkmak gerçekten çok zor ciddi anlamda iştah lazım..(Artık 200-300 gr tavuk yerken bile afedersiniz ama lokma ağzımda büyüyor.)

madmax29 yazdı:sizinde dediğiniz gibi iri yapılı birinsiniz deca hacim olarak sizi hulk gibi yapacaktır bunu istiyorsanız deca olabilir ama ben boldenon kullanan ve temiz hatlarla hatta damarlanmada elde edip çok güzel kas büyüten adamlar biliyorum. boldenonun tek dezavantajı hem daha uzun süreçte etki vermesi hemde dozunun yüksek tutulması icap ediyor. yoksa kombine edilmez demek doğru olmaz ama sonuçları tercihe bağlı kısaca...100kg biri için 200gram protein yeterli dir kanımca zaten bunun dışında supplement vs..olacak

Boldenon,deca,testo kombinesi ile hem irileşip hem temiz kas tutup hemde damarlanmaz mıyım ?
Sizce kürde ne şekilde değişikliğe gitmem gerek ?
teory
Yeni Üye

Mesajgönderen can_seid » Prş Kas 27, 2014 3:41 pm

madmax29 yazdı:sizinde dediğiniz gibi iri yapılı birinsiniz deca hacim olarak sizi hulk gibi yapacaktır bunu istiyorsanız deca olabilir ama ben boldenon kullanan ve temiz hatlarla hatta damarlanmada elde edip çok güzel kas büyüten adamlar biliyorum. boldenonun tek dezavantajı hem daha uzun süreçte etki vermesi hemde dozunun yüksek tutulması icap ediyor. yoksa kombine edilmez demek doğru olmaz ama sonuçları tercihe bağlı kısaca...100kg biri için 200gram protein yeterli dir kanımca zaten bunun dışında supplement vs..olacak

Steroid kullanarak protein sentezini artırıyor 200 gr çok az olur kür den maksimum gelişim istiyorsa 300 gr protein almalı mesela 200 gr dogal besinlerden alir 4 olcekte protein tozu alirsa yeterlidir günde en az da spor yaptığın gün 4.500 yapmadığını gün en az 4 bin kalori al
can_seid
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3

Mesajgönderen Hammerstorm » Prş Kas 27, 2014 8:18 pm

1- 2metre 105kilo biri için sizce bu kür az mı gelir ?
2- Marka olarak decayı meditech,testoyu meditech ve ya leon,boldenon olarak marka araştırması daha yapmadım sizin tavsiye edebileceğiniz marka varmi?
3- Sırada ki kür için alışverişi mi forumda uzun zamandır takip ettiğim lenoxx isimli Fatih beyden alacağim sizce doğru kişi midir,veya başka seçenek var mi?

1- 105 kilo birisi için bu küre göre en iyi verim alabileceğin dozlar testosterone da 750 mg boldenonda minimum 600-750 mg olacaktır.
2-Meditech ürünleri şuanda piyasadaki en iyi verime sahip markalardan bir tanesi heleki trenbolone u aman yarabbi :)
3-Lennox77 şuanda piyasada en güvenilir ürün satan şahıslardan birtanesidir ürün stoğunda alpha pharma balkan pharma meditech gep pharma gibi hem ülkemizde hemde dünya standartlarında kaliteli firmaların ürünlerini bulabilirsin.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen teory » Pzt Ara 08, 2014 12:13 am

Hammerstorm yazdı:1- 2metre 105kilo biri için sizce bu kür az mı gelir ?
2- Marka olarak decayı meditech ,testoyu meditech ve ya leon,boldenon olarak marka araştırması daha yapmadım sizin tavsiye edebileceğiniz marka varmi?

1- 105 kilo birisi için bu küre göre en iyi verim alabileceğin dozlar testosterone da 750 mg boldenonda minimum 600-750 mg olacaktır.
2-Meditech ürünleri şuanda piyasadaki en iyi verime sahip markalardan bir tanesi heleki trenbolone u aman yarabbi :)
3-Lennox77 şuanda piyasada en güvenilir ürün satan şahıslardan birtanesidir ürün stoğunda alpha pharma balkan pharma meditech gep pharma gibi hem ülkemizde hemde dünya standartlarında kaliteli firmaların ürünlerini bulabilirsin.

Teşekkür ederim yorum için lakin 750mg testo da testislere baskı ne olacaktır?
Birde hiç deca işine girmeyip 600-750mg boldenona girmemi mi söylüyorsunuz?
teory
Yeni Üye

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir