Testo Prop Primo Tbol

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Testo Prop Primo Tbol

Mesajgönderen weekend » Cmt Eyl 29, 2012 9:16 am

Herkese oncelikle kolay gelsin..

1.hafta 300mg prımo 200mg testo prop 30tbol
2.hafta 300mg prımo 300mg testo prop 50tbol
3.hafta 300mg prımo 300mg testo prop 50tbol
4.hafta 300mg prımo 300 mg testo prop 30 tbol
5.hafta 300mg prımo 300mg testo prop
6.hafta 300mg prımo 300mg testo prop
7.hafta 200mg prımo 200mg testo prop

seklınde bır kur dusunmekteyım dogal testo uretımı sıfırlanmaması ıcın 7 haftalık testo alıyorum bunu bır akademık bır yazı da okumustum sımdı lınkını bulamadım kusura bakmayın (en az yan etkıyı hedeflıyorum)

buna ek olarak aklımda 1-8 haftaları arası 250mg veya 200mg lık boldenon eklemek var (dozajı az bılıyorum) .. enjeksıyonu kol(bıceps trıceps) ve omuzdan yaparak bu bolgelerın daha cok gelısmesını saglar mı ?

urunlerın hangı marka olacagına karar vermedım ...

Supplement olarak pek bırsey dusunmuyorum spor salonunda yemek yeme sansım var Protein tozu ve bcaa dusunuyorum ..

aklıma sımdılık bunlar geldı ..

Fıkır ve goruslerınız benım ıcın yol gosterıcı olacaktır tesekkurler...
En son weekend tarafından Pzr Eyl 30, 2012 10:16 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
weekend
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Re: Testo Prop Primo Tbol

Mesajgönderen Overall » Cmt Eyl 29, 2012 10:07 pm

Kür dizaynı güzel fakat testosterone propionate dozajı çok düşük en az 400-500 mg almanı tavsiye ederim haftalık.Primobolanıda sabit 300 veya 400 mg almanı tavsiye ederim.Ayrıca dışardan testosterone alınması vücudun doğal testosterone unun düştüğü miktar 1 hafta sonrada aynıdır 15. hafta sonundada aynıdır.Çünkü propionate kısa esterlidir ve 24 saat içerisinde hücreye(reseptöre) bağlanır bu süreden itibaren vücudun ürettiğin doğal testo seviyesi düşer ama 0 lanmaz.Vücudun doğal testo üretiminin 0 lanması için deca-trenbolone gibi 19 nor grubu ilaçları sentetik testosteron almadan en az 15 hafta kullanmanız gerekmekte.Bu süre sonunda bile az da olsa vücut üretime devam etmektedir :) eğer doğal testo seviyenin aynı oranda kalmasını istiyorsan kür esnasında tamoxifen ve proviron al.

Turinabolu tek başına almanı tavsiye etmem ya o hafta testosteronu al yada turinabolu o hafta kes çünkü tbol doğal testosteron seviyeni baskılayacaktır.

Boldenon ile primobolanın aynı kürde olması tamamen iki ilacın birbirinin etkisini düşürmesiyle kürün verimini düşürmekle sonuçlanacaktır.Çünkü ikisininde görevi hemen hemen aynıdır sadece boldenon bir kademe daha anaboliktir.Ya primobolan kullan yada boldenon derim.Kullanacaksanda en az 300-400 mg

Kürdeyken protein tozu ve kreatin alsan kafi olacaktır.Özellikle kreatin doğal testosteron seviyesini yükselttiği için kür sonunda da kullanmaya devam edebilirsin.Kür esnasında vitaminlerini eksik etme(b vitamin kompleks,c vitamini çinko vs) kür süresi verimli geçecektir.

Başarılar.Umarım yardımı olmuştur.
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 46

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir