2. Kür Acil yardim

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

2. Kür Acil yardim

Mesajgönderen mhmtonur » Prş May 14, 2015 10:30 am

ilk hacim kurum 2 hafta once bitti ilk kurumdu
Ilk 3 hafta 250 testo e (aburahain)
Ilk 3 hafta 250 deca (vermodje)
Danabol (balkan)
3.haftada dahil olmak uzere
500 testo e
400 deca devam ettim
12 hafta surdu 10. Haftada decayi kestim super bir gelisim kat ettim
Ve simdiki kurumu Define + buyume yonelik dusundum ve su sekilde

Testo p 400 mg haftalik 10 hafta (bvs lap)
Boldenon 400 mg haftalik 12hafta (bvs lap) son 2 haftasi 500 mga cikicam
Tren a 300 mg haftalik 8 Hafta (vermodje)

Winstrol veya oxanralonroxanralone arasnda kaldim hem sorum bu 2 si gerekir mi buKurde

boldenon 12 hafta tutma sebebim 4.5. De yarilanicak 8.de tam olucak 2 hafta da max etki gibi bsy dusuncesiyle 12 hafta yaptim son 2haftanin 500 cikma sebebim flakona bos para vermek yerine son 2 haftalik urunu 250 mglik leon laps boldesi alicak full giricem onuda
Tren a 8.haftada kesicem

Onceki kurumden baya yag tuttum cunku duzgun beslenmedim

Hem yagi atip hem kaldigim yerden define buyumek amacim yorum ve onerilerinizi bekliyorum smdiden tesekkurler hocalarim ve kardeslerim
mhmtonur
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: 2. Kür Acil yardim

Mesajgönderen samet_61 » Prş May 14, 2015 10:59 am

boddenona devam edeceksen testoyuda devam ettırmen gerekıyor...
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen mhmtonur » Prş May 14, 2015 11:29 am

Bir hocam gerek yok dedi onunla birlikte hazirladik bu isin ordinaryusu gibi bsy ama sebep syleyebilirsin fikrim olabilir
mhmtonur
Yeni Üye

Mesajgönderen barda » Prş May 14, 2015 5:49 pm

kardes kısır kalırsın maazAllah çünkü testosuz boldeye devam edersen hormonların aşırı baskılanır hocan bunu biliyor olması lazm böyle ordinariusmu olur neslini bitirirler dikkat et ;)
Kullanıcı avatarı
barda
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen aet63 » Cum May 15, 2015 8:43 am

Ben senin durumun için mantık yürütmeye çalıştım ve şöyle bir yol izledim.

Boldenon'un yarılanma süresi 14 gün
Testosterone P'nin yarılanma süresi 4,5 gün

Yani Testosteron P kullanımından sonraki 2 hafta daha baskı altında kalacaksın(4,5 günü düşünme) ve bunun üzerine de son Boldenon enjeksiyonunun vücuttan atılma süresi boyunca da baskı altında olacak doğal üretimin.

Bir de genelde ikinci kürde Trenbolone pek önerilmez yan etkilerinden dolayı. Yine de kullanacaksan lennox hocanın tavsiye ettiği gibi Levotiron adlı ilacı alıp, yine onun bir konusunda açıkladığı şekilde kullanmalısın. Trenbolone gibi Tiroid ayarları ile oynayan bir anabolizan için koruyucu kullanman sağlığın açısından yararlı olacaktır diye düşünüyorum. Bu anabolizan konusunda da böyle ufak bir tavsiye vermiş olayım.

Hocalarımdan ricam kurduğum mantıkta sıkıntı varsa düzeltmeleri.
En son aet63 tarafından Cum May 15, 2015 9:44 am tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
aet63
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen mhmtonur » Cum May 15, 2015 9:10 am

Bilgi verdigin icin tesekkurler bu kure hacim kurunden 7 hafta sonra basliycam testoyu normale dondurdukten snra ve ilaci vucuttan minimuma indirdilten snra basliycam fakat ben hc bir yerde boldenonun deca kadar kesin bir tabirle testoyu baskiladigini veya baskilayacagini okumadm duymadm da oyuzden bizde boldenondan tam verim almak icin 2 hafta daha yukselttik tren konusunda lennox hocanin verdigi butun ravsiyelere ve kullanan arkdaslardan edi digim butun deneyimleri goz ardi etmeden max koruma ile girecegim benim sorum bu kure
Winstrol veya oxandrolane gerek varmi yag oranim baya artti decadan sonra winstrol olursasa yag orani dusunce son 4 5 haftaya dusunuyorum yada kurum basindan itibarwn clenbuterol mu eklemeliyim oxandrolone bana yol acarmi
Bir diger sorumsa bu boldenonun baskilama meselesi 2 haftalik bir farki ve dozun 500 e cikmasi bana ne zararlari olur yardim :/
mhmtonur
Yeni Üye

Mesajgönderen aet63 » Cum May 15, 2015 9:41 am

mhmtonur yazdı:Bilgi verdigin icin tesekkurler bu kure hacim kurunden 7 hafta sonra basliycam testoyu normale dondurdukten snra ve ilaci vucuttan minimuma indirdilten snra basliycam fakat ben hc bir yerde boldenonun deca kadar kesin bir tabirle testoyu baskiladigini veya baskilayacagini okumadm duymadm da oyuzden bizde boldenondan tam verim almak icin 2 hafta daha yukselttik tren konusunda lennox hocanin verdigi butun ravsiyelere ve kullanan arkdaslardan edi digim butun deneyimleri goz ardi etmeden max koruma ile girecegim benim sorum bu kure
Winstrol veya oxandrolane gerek varmi yag oranim baya artti decadan sonra winstrol olursasa yag orani dusunce son 4 5 haftaya dusunuyorum yada kurum basindan itibarwn clenbuterol mu eklemeliyim oxandrolone bana yol acarmi
Bir diger sorumsa bu boldenonun baskilama meselesi 2 haftalik bir farki ve dozun 500 e cikmasi bana ne zararlari olur yardim :/

Bence küründe böyle bir tehlike ihtimalini gözardı etme. Mutlaka Boldenon daha az baskılıyordur vs vs. Ama gördüğüm Boldenon kürlerinde Testo hep Boldenon ile beraber alınmış. Fazla olarak Boldenon eklenmemiş. 2 haftalık daha testo sana taş çatlasın ampülü 10 TL'den 40 TL daha maliyet sağlar. Bence ne olur ne olmaz al Testo'yu.

Kür planına baktığımda su ve yağ tutman çok olası mı, kısa ester ilaçların var hep. Trenbolone da olursa çok yağ tutmazsın. Ama kuruma veya temiz büyüme kürlerinde ilk 4 veya 6 hafta Winstrol kullanılıyor. Tavsiyem 40 mg olması yönünde. Winstrol zaten su atacak senden. Yine de buradaki hocalardan onay al. Ben çünkü bu kullanımı daha kendimde uygulamadım.

Yağ yakımı için aktarlardan bitkisel şeyler alarak kendi termojenik içeceğini oluştur. İnternette termojenik, yağ yakıcı bitkisel karışım adı altında bazı tarifler var. Araştırabilirsin.

Bence hiç Clen'e dalma. Trenbolone yeterince tiroidini yoracak eğer kullanırsan.

Oxandrolone pahalı bir ilaç ama bir o kadar da yan etkisi az. Oxandrolone temiz büyümene yardımcı olur ancak yüksek dozajlarda kullanılırsa. Bunu en yardımcı olarak düşünmelisin. Kutu fiyatı 100-120 TL arası gördüğüm kadarıyla ve 3-4 kutu gerekecek belki. Paran varsa al.

Bu arada yukarıdaki bir önceki mesajımda Testo P için yarılanma süresini çok yazmışım düzelttim. Testo P'nin yarılanma süresi 4,5 gündür. Buradan tekrar yazayım.

İyi günler.
aet63
Yeni Üye

Mesajgönderen mhmtonur » Cum May 15, 2015 11:24 am

10 hafta testo 10 hafta boldenon dusurumu nasil olur peki 400 400
250 mg da tren 8 hafta
mhmtonur
Yeni Üye

Mesajgönderen aet63 » Cum May 15, 2015 11:28 am

mhmtonur yazdı:10 hafta testo 10 hafta boldenon dusurumu nasil olur peki 400 400
250 mg da tren 8 hafta

Bence Testo ve Boldenon 12 hafta olsun senin olsun :) :)
aet63
Yeni Üye

Mesajgönderen aet63 » Cum May 15, 2015 11:30 am

Neden diye de sorarsan Boldenon 12 hafta önerilen kullanım süresi.
aet63
Yeni Üye

Sonraki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir