Definasyon Kürü İçin PCT Yardım

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Definasyon Kürü İçin PCT Yardım

Mesajgönderen ucool » Prş Haz 04, 2015 8:48 am

İlk defa steroid kullanıyorum,yağlardan kurtulmak için 8 haftalık definasyon kürü aldım.Kürüm şu şekilde;

1.Hafta winstrol 50mg+testosterone propionate50mg+masteron20mg+testosterone propionate50mg+winstrol50mg
2.Hafta winstrol 50mg+testosterone propionate50mg+masteron20mg+testosterone propionate50mg+winstrol50mg
3.Hafta winstrol 50mg+testosterone propionate50mg+masteron20mg+testosterone propionate50mg+winstrol50mg
4.Hafta winstrol 50mg+testosterone propionate50mg+masteron20mg+testosterone propionate50mg+winstrol50mg
5.Hafta winstrol 50mg+testosterone propionate50mg+winstrol 50mg+testosterone propionate50mg+winstrol50mg
6.Hafta winstrol 50mg+testosterone propionate100mg+winstrol 50mg+testosterone propionate100mg+winstrol50mg
7.Hafta winstrol 50mg+testosterone propionate100mg+winstrol 50mg+testosterone propionate100mg+winstrol50mg
8.Hafta winstrol 50mg+testosterone propionate100mg+winstrol 50mg+testosterone propionate100mg+winstrol50mg

Spordan önce 40 mcg clenbuterol (haftada 6 gün spor yapıyorum)
Ayrıca haftada 6 gün sabah ve akşam 1'er tablet Oxaver 10mg+Proviron 25mg

Kürü temin ettiğim yer 4. haftada ve kür sonunda 5000 iu pregnyl yazmıştı.Ben üstünkörü bir araştırma yaptıktan sonra fazla olduğunu düşündüm ve 4.Haftada ilacın yarısını zerk ettim.Fakat forumu inceledikten sonra bu kür için Prengnyl'in tamamen gereksiz olduğuna kanaat getirdim.

Şu an kürün 5. haftasındayım,son propionate iğnesinden 7 gün sonra klomen + nolvadex 'e başlayıp 3 hafta kullanmayı düşünüyorum.Kaçar mg kullanmam gerekir? Bu arada kür'de yanlış yada değişmesi gereken bir yer var ise yorum alabilirim.

Şimdiden Teşekkürler
ucool
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Definasyon Kürü İçin PCT Yardım

Mesajgönderen aet63 » Cum Haz 05, 2015 8:38 am

Merhaba ucool,

Foruma hoşgeldin.

Aynı satırda 3 kere Winstrol, 2 kere Testo P yazmışsın. Açıkçası nasıl kullanım yaptığını tam anlayamadım. Biraz daha açıklayıcı bir şekilde yazabilir misin kullandığın ilaçları nasıl kullandığın hakkında ?

İyi günler.
aet63
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen ucool » Cum Haz 05, 2015 10:24 am

aet63 yazdı:Merhaba ucool,

Foruma hoşgeldin.

Aynı satırda 3 kere Winstrol, 2 kere Testo P yazmışsın. Açıkçası nasıl kullanım yaptığını tam anlayamadım. Biraz daha açıklayıcı bir şekilde yazabilir misin kullandığın ilaçları nasıl kullandığın hakkında ?

İyi günler.

Tabiki;

Şu şekilde dizilim,her ilaç bir günü temsil ediyor.Yani '' pazartesi winstrol + salı testo p + çarşamba masteron + perşembe testo p + cuma winstrol '' şeklinde.Mg lar zaten yukarıda yazılı.
ucool
Yeni Üye

Mesajgönderen ucool » Pzt Haz 08, 2015 1:47 pm

Kimse yokmu yardım edebilecek? Mg 'ları neye göre ne kadar ayarlamamız gerekiyor?
ucool
Yeni Üye

Mesajgönderen madmax29 » Pzt Haz 08, 2015 2:30 pm

salla pati basma kalıp kür zaten sağdan soldan işi bilmeden alınan kürlerin neticesi budur....sorması ayıp kürden önce neydin ne oldun karın kasların fırladımı yağların eriyip yüzde 7 lere düştümü makine gibi bir vucuda sahip oldun mu...sanırım hepsine hayır diyebilirsin...ben herkese aynı şeyi söylüyorum buradan bilgi almak için kür öncesi gelin sorun zaten iş bitmiş pct soruyosun...e 5000iu pregnly ztn ta...larını eline alırsın...sen klomen ve nolvodekle pct tamamla cinko c vitamını supplement desteğini devam ettir iyi beslen...seneye düzgün bir kür yaparsın
madmax29

Mesajgönderen ucool » Pzt Haz 08, 2015 3:23 pm

madmax29 yazdı:salla pati basma kalıp kür zaten sağdan soldan işi bilmeden alınan kürlerin neticesi budur....sorması ayıp kürden önce neydin ne oldun karın kasların fırladımı yağların eriyip yüzde 7 lere düştümü makine gibi bir vucuda sahip oldun mu...sanırım hepsine hayır diyebilirsin...ben herkese aynı şeyi söylüyorum buradan bilgi almak için kür öncesi gelin sorun zaten iş bitmiş pct soruyosun...e 5000iu pregnly ztn ta...larını eline alırsın...sen klomen ve nolvodekle pct tamamla cinko c vitamını supplement desteğini devam ettir iyi beslen...seneye düzgün bir kür yaparsın

Sen şimdi yardımcı oldugunumu düsünüyosun sayın arkadasım?!! Eger yardımcı olma anlayısın buysa yardımcı filan olma,git siyasete katıl,uslübun tam buna uygun.İyi de oy alırsın sen,piyasaya yeni bir soluk getirirsin.

Burada herkes bu işi %100 bilerek yapmıyor zaten,bizde bir yanlış içerisinde oldugumuzu düşündük ki buraya yardım için talep yazıyoruz.Mümkünse sen ve senin gibiler cevap atmasın.!!!
ucool
Yeni Üye

Mesajgönderen aet63 » Sal Haz 09, 2015 5:02 am

4 hafta boyunca günlük 20 mg Nolvadex ve 50 mg Klomen alırsın. Pregnyl'e gerek yok.
DHT türevi bir steroid olan Masteron kullandığın için Saw Palmetto bitkisel desteğini ekleyebilirsin.
Mutlaka Zinco (günlük 50 mg),Ester-C(günlük 1000 mg) ve Supradyn All-Day almalısın PCT döneminde.
aet63
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen ucool » Sal Haz 09, 2015 7:19 am

aet63 yazdı:4 hafta boyunca günlük 20 mg Nolvadex ve 50 mg Klomen alırsın. Pregnyl'e gerek yok.
DHT türevi bir steroid olan Masteron kullandığın için Saw Palmetto bitkisel desteğini ekleyebilirsin.
Mutlaka Zinco (günlük 50 mg),Ester-C(günlük 1000 mg) ve Supradyn All-Day almalısın PCT döneminde.

Çok teşekkür ederim aet63 , dediklerini uygulayacağım.İlgilendiğin için sağol.
ucool
Yeni Üye

Mesajgönderen madmax29 » Sal Haz 09, 2015 8:03 am

sana bişey diyimmi burda yazanlarını %80 hayatında ne kür yapmış ne de dünyadan bir haber sadece sağdan soldan duyduklarını gelir satar..hepi topu bilen 2-3 kişide oturup sana zahmet edip cvp yazmaz...benim gibi 1-2 adam üşenmemiş cvp yazmış bence değerini bil..sana kötü bişeyde demedim zaten...hatalarından ders cıkar kızacak bişeyde yok...herkesden masal anlatır gibi tatlı sözler bekleme...bilenlere kulak as bilmeyene he de geç...
madmax29

Mesajgönderen ucool » Sal Haz 09, 2015 11:05 am

madmax29 yazdı:sana bişey diyimmi burda yazanlarını %80 hayatında ne kür yapmış ne de dünyadan bir haber sadece sağdan soldan duyduklarını gelir satar..hepi topu bilen 2-3 kişide oturup sana zahmet edip cvp yazmaz...benim gibi 1-2 adam üşenmemiş cvp yazmış bence değerini bil..sana kötü bişeyde demedim zaten...hatalarından ders cıkar kızacak bişeyde yok...herkesden masal anlatır gibi tatlı sözler bekleme...bilenlere kulak as bilmeyene he de geç...

Üstad konuya vakıf oldugun zaten gün gibi ortada fakat konusma üslubun çok yanlış ve sert.Cevap yazan herkese tabiki teşekkür ederim,değerini de bilirim.Ama bu aşağılama ve hakaret boyutlarına ulaşırsa tabiki de cevabını veririm.

Senin değindiğin konuya gelecek olursak,evet farkındayım çokta iyi bir kür olmadığının,faydaları oldu fakat istediğim oranda değil henüz.Ben bu siteyi maalesef ki kürü aldıktan sonra tam anlamıyla inceleyebildim.Bundan dolayı da zaten pişmanlığımı yaşadım.

Herneyse bundan sonrası için tabiki burdan ve burdaki bilen insanlardan faydalanıp birşeyler yapmaya çalışacağım.Olmuş ile ölmüşe çare yok.

Teşekkür ederim...
ucool
Yeni Üye

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 19 misafir