Yardimlarinizla ilk kure baslamak istiyorum.

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Yardimlarinizla ilk kure baslamak istiyorum.

Mesajgönderen Majorca » Prş Haz 25, 2015 2:17 pm

Merhaba arkadaslar, yas 24 9 aydir bu sporu yapiyorum. Basladigimda 59 kg dim suan 70kg im. Ama son 1 aydir gelisme durdu kilomda hicbir artis yok stabil 70 de kaldim resmen bu arada boy 1.80. Steroid kullanmaya karar verdim ama ilk kur icin, hacim icin hangi urunleri kullanmaliyim ? Ne sekilde kullanmam ve nasil satin alirim bunlarla ilgili forumda cok bilgi bulamadim bana yardimci olursaniz sevinirim simdiden tesekkurler :)

Not: telefondan yazdim yazim hatalari icin kusura bakmayin.
Majorca
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Yardimlarinizla ilk kure baslamak istiyorum.

Mesajgönderen aet63 » Prş Haz 25, 2015 2:23 pm

Forumda hem onaylı satıcılar var ve imzalarında da var. lennox ve Iron_Man kullanıcı isimler. Aslında forumda aradığın şeyler oldukça bol bol var.

Steroid kullanmak için oldukça erken bir süre. Ancak giriş seviyesi Testo E + Dianabol kürünü forumda araştırabilirsin.

Maksimum büyüme mi temiz büyüme mi amacın ? Yağ oranın nedir ? Yağ oranın yüzde 15 üstündeyse ilk önce yağlarından kurtulmalısın büyüme kürü yapmak için.

Konulara baktıktan sonra özel olarak sana uygun detaylandırırız.
aet63
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen Majorca » Prş Haz 25, 2015 2:46 pm

aet63 yazdı:Forumda hem onaylı satıcılar var ve imzalarında da var. lennox ve Iron_Man kullanıcı isimler. Aslında forumda aradığın şeyler oldukça bol bol var.

Steroid kullanmak için oldukça erken bir süre. Ancak giriş seviyesi Testo E + Dianabol kürünü forumda araştırabilirsin.

Maksimum büyüme mi temiz büyüme mi amacın ? Yağ oranın nedir ? Yağ oranın yüzde 15 üstündeyse ilk önce yağlarından kurtulmalısın büyüme kürü yapmak için.

Konulara baktıktan sonra özel olarak sana uygun detaylandırırız.

En son olcumum 2. Ayin sonundaydi onda da yag oranin %10 cikmisti. Ramazandan sonra tekrar bir olcum yaptiricam. Dediginiz gibi giris seviyesi cok agir birseyler olsun istemiyorum acikcasi. Amacim temiz hatiri sayilir bir buyume.
Majorca
Yeni Üye

Mesajgönderen aet63 » Prş Haz 25, 2015 5:40 pm

Öncelikle giriş seviyesi kür ile hatrı sayılır bir hacim alınmaz.
Hatrı sayılır hacim aldıran kür de hem bu kadar az spor geçmişi ile hem de kür geçmişi olmadan yapılmaz.
Bu işe kalkışmadan önce beklentini düşük tutmanı öneririm. Yan etkileri çok iyi araştırmanı öneririm ki en ufak hatan ciddi sonuçlara neden olabilir.
Kür içi koruyucular steroidler kadar önemli.
PCT yani tedavi çok önemli.
Tekrar belirtmek istiyorum bu seviyede kür yapman yanlış. Profesyonel hazırlanmış supplement kürü çok daha doğru olur sana.
Sana kür önermeden önce beslenme ve antreman planını paylaşır mısın?
Kürde yapacağın beslenme ve antreman planını tedavin bitene kadar bozmamalısın.
aet63
Yeni Üye

Mesajgönderen Majorca » Prş Haz 25, 2015 6:40 pm

aet63 yazdı:Öncelikle giriş seviyesi kür ile hatrı sayılır bir hacim alınmaz.
Hatrı sayılır hacim aldıran kür de hem bu kadar az spor geçmişi ile hem de kür geçmişi olmadan yapılmaz.
Bu işe kalkışmadan önce beklentini düşük tutmanı öneririm. Yan etkileri çok iyi araştırmanı öneririm ki en ufak hatan ciddi sonuçlara neden olabilir.
Kür içi koruyucular steroidler kadar önemli.
PCT yani tedavi çok önemli.
Tekrar belirtmek istiyorum bu seviyede kür yapman yanlış. Profesyonel hazırlanmış supplement kürü çok daha doğru olur sana.
Sana kür önermeden önce beslenme ve antreman planını paylaşır mısın?
Kürde yapacağın beslenme ve antreman planını tedavin bitene kadar bozmamalısın.

Galiba haklisiniz hocam. Hatri sayilir hacim derken daha iyi bir goruntu demek istedigim.
Beslenme olarak suan ramazan oldugu icin uygulayamiyorum normalde,

Sabah
4 yumurta beyazi / yulaf+muz+sut karisimi / whey
Oglen
4 cesitli is yerine gelen yemek ana yemek etli geliyor her zaman
Ara ogun
1 kase pilav
Spora gidiyorum spor sonrasi whey + glutamin
Eve gelince 150 200gr kadar beyaz yada kirmizi et + sebze

Beslenmem bu sekilde antreman olarak da,

Pazartesi
Bacak

Sali
Gogus

Persembe
Omuz+triceps

Cuma
Sirt+biceps

Bu sekilde hocam acaba antreman yada beslenmemde mi sorun var ?
Majorca
Yeni Üye

Mesajgönderen aet63 » Prş Haz 25, 2015 7:19 pm

Şöyle söyleyeyim günde 18 saat ayaktayım 3 saatte bir yiyorum ve 6 öğün yiyorum. Buna da spor sonrası protein tozu dahil değil. Ve her öğünde hem protein hem karbonhidrat var. Günlük kalori alımım 3600 kaloriye yakın. Sen ilk oradan hesabını yap. Kilo alamamanda beslenme hatası veya eksikliğinin payı olabilir belki de. Hatta bence şöyle yap bence beslenme planını çok iyi planla baktın 2 ay verim alamıyorsun o zaman steroid düşünürsün tekrar. Hem Eylül de hacim kürüne girmen daha mantıklı olur. Antreman planını da daha detaylı paylaşırsan ona da yorum yapabiliriz. Bir de bana kalırsa whey e çok güvenme benim görüşüme göre antreman sonrası yeter. Onun haricinde hep besinden proteini almalısın. Hızlı bir protein kaynağı istiyorsan baklagil yiyebilirsin. Bir de bu antreman programı ayrıntılarını görmedim ama kesinlikle değişmeli günde bir büyük bir ufak kas grubunu çalıştırmalısın ve 3 gün program 1 gün dinlenme yapmalısın. Yani Pazartesi göğüs pazu, Salı bacak omuz, Çarşamba sırt arka kol olarak düşünebilirsin ki böyle de yapmanı öneririm.
aet63
Yeni Üye

Mesajgönderen Majorca » Cum Haz 26, 2015 12:26 am

http://i60.tinypic.com/35088ig.jpg

Programim bu sekilde sali gunu olan karini pazartesiye kaydirdim. Persembeyle cuma gununu bazen degistiriyorum yerlerini.
Majorca
Yeni Üye

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir