TESTOSTERONE ENANTHATE ve DECA KÜRÜM VE BİTİŞİ HAK.

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

TESTOSTERONE ENANTHATE ve DECA KÜRÜM VE BİTİŞİ HAK.

Mesajgönderen Kory » Pzt Tem 20, 2015 6:43 am

Merhabalar,
12 haftalık bir dianobol enanthate ve deca kürüne başlamıştım. ikinci kürümdü.
fazla iyi bir planlama yapmadan ve beklenmeyen iş yoğunluğu, maddi sıkıntılar nedeni ile hakkını verememiştim. (veremiyorum)
ikinci ayımda elimde ne aminoasit ne protein tozu vardı son bir ayımı 150 g karbonhidrat ve en iyi günümde 100 g proteinle geçirdim. 100 kiloyum 3-4 yıldır vg yapıyorum. haftada 4- en fazla 5 gün yapabildim. ortalama 4 gün gidebildim antrenmanlara.
dialarında etkisiyle 95 kilo olarak başladığım kürümde ilk ay 110 kiloya çıktım! ancak kaslı değilde şişko bir biçim aldım çok su tuttu vücudum. sonra 1. aydan sonra günde 4-5-6-7 taneyi bulacak şekilde clean kullandım o biraz suyu atıp şekil verdi.
şimdi sadece 40 cm kol 41 santim oldu (soğuk) 3 aylık kürde kötü beslenme sonucu fazla bir etki görmedim.

dia yı 1 ay kullandım. günde 4 tane bir tanesi 10 mg dı. iğneler pramit şeklinde oldu zirvede 2 şişe testo 2 şişe deca bir ay kadar kullandım. 1 şişe testo 500mg bir şişe deca 200mg a denk. marka opiox pharma.

libido isteğini çok fazla arttırdı kendimi tutamayıp kürüm süresince tavşanlar gibi de seks yaptım :))

sorum ise şöyle:
12. haftayı yarın vuracağım. ben yeterli beslenemedim diye kürü 15 haftaya çıkartacak şekilde ilaçları temin ettim.
elimde şimdi 5 şişe testo 4 şişe de deca var.

kürü bırakıp elimde kalanları daha iyi bir planlama daha iyi bir bütceyle pct bittikten sonra 3 ay sonra filan mı yapsam yoksa 15 haftayı tamamlayacak şekilde iğnelerimi vursam mı.
ancak önümdeki son 3 haftada da iyi beslenemeyeceğim sizlerin görüşü nedir yardımcı olursanız çok sevinirim. kafam çok karışık teşekkürler.
Kory
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 7
Aldığı teşekkür: 0

Re: TESTOSTERONE ENANTHATE ve DECA KÜRÜM VE BİTİŞİ HAK.

Mesajgönderen barda » Pzt Tem 20, 2015 8:37 pm

kürü kes arkadaşım verim alamadıgın kürü uzatmanın mantıgı yok..
Kullanıcı avatarı
barda
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Tem 25, 2015 4:24 pm

ilacların orjınal olduguna emınmısın?
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen aet63 » Pzt Tem 27, 2015 5:11 am

Verim alamıyorsan ve sen de kendi disiplininden memnun değilsen ilaç almak doğru olmaz bence.
aet63
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen lennox77 » Prş Tem 30, 2015 12:01 am

Beslenme yetersiz gördüğüm kadarıyla o yüzden verimin düşük olması normal
Bu kürde daha fazla gelişim olmaz zaten kalanları başka bir kürde değerlendirmeni öneririm
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir