Bir Konu

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Bir Konu

Mesajgönderen andres » Prş Eyl 03, 2015 1:33 pm

Arkadaşlar aynı genetiğe sahip iki kişiyi ele alalım biri 1 yıl natural çalışıp 4 yıl steroidleri belli dönemlerle kullanarak çalışsın diğeri ise 4 yıl full natural çalışıp son 1 sene steroidleri kullansa aynı genetiğe sahip iki vucuttan hangisi daha iyi seviyeye ulaşır? umarım demek istediğim anlaşılmıştır,benim görüşüm natural çalışma süresini ne kadar uzun tutup en son steroidlere girersek genetiğimizin maximumu elde edeceğimizdir eğer erken girersek hem natural gelişime çomak sokmuş olacağız hemde steroidlere vucudun verdiği tepkileri yavaş yavaş azaltmış olacağız öyle bir seviyeye gelecek ki steroidlere tepki kalmayacak sadece growth artık büyümesini sağlayacak.sizin düşünceleriniz neler..

Kendimden örnek verecek olursam ben 1 yıl spor yapıp sabırsızlanıp primo+testo kürüne girdim şu anda ikinci kürümdeyim,önümüzdeki kürlerdede doz artırarak 1 2 sene daha sadece primo kullanıcam çünkü vucudun hala primoya tatmin edici tepki veriyor,vucut anabolik düzeyi max olan ilaçları tanımıcak,ardından boldenoneye geçicem 1 sene de onu kullanıp en son decaya geçip hem eklemleri güçlendirip hemde vucudu tekrar patlatıp son halini alıcak ve natural şekilde vucudu korumaya çalışacağım.
andres
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 1

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 12 misafir