250 mg testo e ve 100 mg primo - 20 hafta

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Re: 250 mg testo e ve 100 mg primo - 20 hafta

Mesajgönderen standart » Pzr Eyl 20, 2015 8:05 pm

Evet heyecandan tansiyon yükseliyor olabilir.
Ankaradamısınız, sizin eczacıdan ben de rica etsem yapar mı acaba. Belki de beninkinde bir sorun vardır.
3 veya 4 ml bir sorun çıkartmıyorsa birkaç ilaç kombinasyon etmek istiyorum.

Mesajgönderen samet_61 » Pzt Eyl 21, 2015 3:22 am

uzun ve dusuk dozaj olmasının getırısı olmayacak goturusu olacak 20 hafta vücut doğal uretım yapmayacak bunun yerıne 10 hafta haftada 500 yaparsan bıseye yarar
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen yeahbuddy » Pzt Eyl 21, 2015 8:40 am

standart yazdı:Evet heyecandan tansiyon yükseliyor olabilir.
Ankaradamısınız, sizin eczacıdan ben de rica etsem yapar mı acaba. Belki de beninkinde bir sorun vardır.

Malesef İstanbuldayım hocam yalnız şunu söyliyim bence daha önce yaşlı vs bakmış enjeksiyon tecrübesi olan birisi yapabilir enejksiyonu, tabi bu benim görüşüm dikkat etmekte fayda var yinede. Ben tek seferde 300 primo oluyorum en yüksek onda da ağrım olmuyor, Sustanonda enjeksiyondan sonra ağrı değilde hafif bi rahatsızlık oluyor sanki orada bir şey olmuş gibi o bölgeyi hissediyorum o kadar, sertleşiyor enjeksiyon bölgesi yani. Bende de moraller bozuk biraz 4. haftaya şuan Pzt Sustanonla girmiş oldum fakat istediğim etki gelmedi henüz. Pre workout aldım C4 o daha etkili geldi :D
Kullanıcı avatarı
yeahbuddy
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen standart » Pzt Eyl 21, 2015 3:26 pm

İçinde , beta alanin, B3, arginine vs damar genişletici naddeker bulunan suplemetler, bende de ilk 10 gün çok etkili oluyor sonra dozojı yükseltmezsem etkisi git gide düşüyor.
Dozaj yüksektmek yerine zarifen isimli hapı yutmak daha iyi olur dite duydum böyle bir şey var mı.
Bir de cabaser mutluluk yapar mı ?

Bilen var mı.

Teşekkürker.

Mesajgönderen samet_61 » Pzt Eyl 21, 2015 9:51 pm

yeahbuddy yazdı:

Malesef İstanbuldayım hocam yalnız şunu söyliyim bence daha önce yaşlı vs bakmış enjeksiyon tecrübesi olan birisi yapabilir enejksiyonu, tabi bu benim görüşüm dikkat etmekte fayda var yinede. Ben tek seferde 300 primo oluyorum en yüksek onda da ağrım olmuyor, Sustanonda enjeksiyondan sonra ağrı değilde hafif bi rahatsızlık oluyor sanki orada bir şey olmuş gibi o bölgeyi hissediyorum o kadar, sertleşiyor enjeksiyon bölgesi yani. Bende de moraller bozuk biraz 4. haftaya şuan Pzt Sustanonla girmiş oldum fakat istediğim etki gelmedi henüz. Pre workout aldım C4 o daha etkili geldi :D

sustanonların oraganon degılmı eczane malı etkısını göstermeye başlamış olması lazımdı kurun nedır detaylı yazarmısın dozajlarla
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen yeahbuddy » Sal Eyl 29, 2015 12:37 pm

samet_61 yazdı:
yeahbuddy yazdı:

sustanonların oraganon degılmı eczane malı etkısını göstermeye başlamış olması lazımdı kurun nedır detaylı yazarmısın dozajlarla

Mesajı şimdi fark ettim kusura bakma :) Kürüm 10 hafta 500 Sustanon 300 Primo kürü. Danabol kullanmadım. Şuan 5. haftadayım Sustanonu vuruldum bu hafta o kadar. Kilomda artış var 84 kiloydum şuan 89um su çekti vücut ve güç artışıda var ama o güç artışında C4ün etkisi var bence. Onun dışında görüntüde aman aman bir fark yok şiştim işte :D Ama ben zaten yüksek kilo vs verdiğim için derim bi garip sıkı degil olanıda az gösteriyor. Onun dışında bekliyorum işte etkisi böyleyse hem parama hemde organlarıma yazık bence. Ya ağır kür gir yada hiç girme mantığı oluşmaya başladı bende. Dediğim gibi güç artışı var umarım her hafta üstüne koyarak gider o zaman tabiki fikirlerim degisir. Şuan Deca kürü yapsaydım keşke diye düşünüyorum. Bu arada Sustanonlarım Aspen marka.
Kullanıcı avatarı
yeahbuddy
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Önceki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir