250 mg testo e ve 100 mg primo - 20 hafta

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

250 mg testo e ve 100 mg primo - 20 hafta

Mesajgönderen s3lcukkk » Prş Eyl 17, 2015 3:57 pm

Herkese iyi akşamlar, başlıkta belirttiğim tarzda bir kür yapmayı planlıyorum. 20 hafta sürecek. Uzun fakat düşük dozajlarda. Kür esnasında hcg gerekeceğini zannetmiyorum. Sizin görüşleriniz nedir? Beslenme yüksek kalorili olacak, amaç %12-15 arası yağ oranını koruyup temiz kütle alabilmek, yüksek kalorili beslenmeyi planlıyorum. Amaç kuvveti arttırmak ve kalıcı kütle. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, herkese selamlar...
Kullanıcı avatarı
s3lcukkk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Re: 250 mg testo e ve 100 mg primo - 20 hafta

Mesajgönderen standart » Prş Eyl 17, 2015 8:56 pm

Ben bir kaç gün önce bu küre başladım. Fakat benim niyetim vücut aynı miktarlara tepki vermedikçe arttırmak.
Eşit olarak 1ml + 1ml karıştırdığım sustanon - rimbolon karışımından ilk sefer 1ml dün de 1.5ml dürtüldüm.
ve idmanlarda bir iki tekrarda kasılmaya başladığımı hissettim. Küçük dozlarda yürütebilisem yağsız susuz bir kitle yapmayı hedefliyorum.

Tecrübesi olan arkadaşlar görüş bildirirse sevinirim.

Mesajgönderen Hammerstorm » Cum Eyl 18, 2015 11:00 am

bence en temiz kombinelerden bir tanesi amacınız çok hacim kazanmak değilse dianabole anapolona gerek bile kalmıyor ama sustanon bende çok su çekiyor ve inanılmaz agresif yapıyor içeriğindeki 4 esterden dolayı o yüzden ben hep tek ester cypionate ya da enanthate tercih ediyorum kürlerimde.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen standart » Cum Eyl 18, 2015 11:23 am

Testestoronun su tuttuğunu bilmiyordum. Su tutanlar bazı anabolizanlardır sanıyordum.
Bu arada uzun veya kısa süreli düşük doz ilaç uygulamasına ne diyorsunuz. Doz düşük olursa yağsız kas elde etmek mümkün olmaz mı ?

Mesajgönderen yeahbuddy » Cum Eyl 18, 2015 8:54 pm

Bende haftalık 500 sustanon 300 primo küründeyim ve şuan 3. haftam bitti henüz öyle patlatıcı steroid etkisi bu heralde diyebiliceğim bir etki göremedim sadece yorgunluk, eklem ağrısı vs. hiç olmuyor. Bu küre danabol koyulmasını şimdi daha iyi anlıyorum. 20 haftalık böyle bir kür yerine 10-12 haftalık 500 testo 300-400 primo kürüne girip sonrada güzel bir PCT yapmanız mantıklı değil mi ? Tabiki tecrübeliler daha doğru cevaplar vericektir.
Kullanıcı avatarı
yeahbuddy
Yeni Üye

Mesajgönderen standart » Cmt Eyl 19, 2015 1:46 am

Enanthate ve cypionate eczanede bulunur mu ?

Mesajgönderen Hammerstorm » Cmt Eyl 19, 2015 9:23 am

@standart
Tabiki uzun esterli ve depot testosteronelar arotmatize olduğu için su tutar mesela enanthate sustanon testosterone mixler su tutmayan testosterone türevleri propionate suspansiyon testosterone acetat gibi kısa esterli testosterone türevleridir.
Enanthate ve cypionate eczenelerde bulunmuyor maalesef eczaneden temin edeceğiniz testosterone türevi sadece sustanondur.

@yeahbuddy
Evet haklısın bu tarz kürlerin zaten patlatıcı etkisi bulunmaz patlayıcı etki zamanla kazandığınız kas kütlesi ile gerçekleşir bir kez daha anlayacağımız üzere steroidler mucizevi ürünler değildir sadece genetiğimizin üst sınırlarına taşır bizi
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen andres » Pzr Eyl 20, 2015 12:41 am

100 primo 250 sustanone kürüne girmiştim etkisi pek olmamıştı 200 primo 250 sustanone girdim daha sonra o daha başarılı oldu ama istediğim sonucu yine alamadım 100 primo bence tatmin edici anabolik etkiyi oluşturmayabilir
andres
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen standart » Pzr Eyl 20, 2015 1:15 am

Deneyimlerinizden yararlandırdığınız için teşekkürler.

Benim yola çıktığım nokta: Sanki doğal çalışıyormuş gibi yapmak ve kür ortasında ve sonunda pct yapmamak ve olabilirse de bütün bir yılı bu şekilde geçirmek. Suzve bu iyi bir fikir değil mi ?

Bu arada haftada 400 - 500 mg demek 4 - 5 ml demek, bir de testestoron eklersek 1 ml daha demektir.
Haftada 6 ml ilaç şişkinlik ve ağrı yapmıyor mu size.
Bana iğne dürten kişi nasıl beceriyorsa, 1 ml bile yapsa 25 dakika sonra ağrı ve şişkinlik oluyor. Daha büyük miktar daha çok ızdırap oluyor. Siz 6 - 7 ml ye nasıl dayanıyorsunuz.
Sorun Dürten kişideyse ankarada daha iyi yapan birilireini mi bulmalıyım.
Sizce bu bir sorun değil mi ?

Mesajgönderen yeahbuddy » Pzr Eyl 20, 2015 3:58 pm

Valla benim enjeksiyonlarımı ilk hafta eczacı yapmıştı, yaparken kız arkadaşım izledi artık o yapıyor ikisinde de bir sorun olmadı hafif şişlik oluyor ama öyle ağrım var falan diyebiliceğim kadar olmuyor, masaj vs bile yapmıyorum ben. Sadece enjeksiyon olduktan sonra 2-3 dk dinlenmezsem gözüm falan kararıyor heyecan yapıyorum olurken sanırım.
Kullanıcı avatarı
yeahbuddy
Yeni Üye

Sonraki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir