Eczaneden alabilecegim steroidler

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Re: Eczaneden alabilecegim steroidler

Mesajgönderen seby » Çrş Eyl 23, 2015 6:19 am

Anapolon saç döküyor diyor dogrumudur
seby
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen yeahbuddy » Çrş Eyl 23, 2015 8:05 am

Yok estağfurullah fakat bilgisiz olmanın önemi yok ben sana forumu oku diyorum mesela büyüme hormonuyla ilgili bir sürü bilgi var hem forumda hemde internette :) Sorularına gelicek olursak evet PCT ilaçlarını eczaneden temin edebilirsin. Anapolon ile ilgilide Lennox77 hocamın çok güzel yazıları var forumda okursan görürsün, Anapolon ağır bir steroid verimide yan etkileride ağır olucaktır.
Kullanıcı avatarı
yeahbuddy
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen samet_61 » Çrş Eyl 23, 2015 11:47 pm

seby yazdı:Cok teşekür ederim pctleride eczanelerden temin edebilirmiyiz büyüme hormonuda varmı inş kusurumuma bakmazsın tecrübesizim çok soru soruyorum . Büyüme hormonu tam olarak ne ise yarıyo boyumu uzatıyo napiyo ? Simdiden tesekurler

hepsı mevcyutta sende merdıvenın basamağını cıkmadn son basamağını soruyorsun buyume hormono pfrızer markası var ama fıyat cok cok pahalıdır kı buyume hormonuan suan ıhtıyacın yok anabolızanlarla basla ılerde vücudun anabolızanlara tpekı vermeyeye başladığında buyume hormonunu ısın ıcıne sokarsın eczaneler bır suredır sustanon prımabolan(rımabolanı) eczacıalr odası tarafından topltıldı ve recetesız satmıyorlar ama ıstısna eczaneler dırek satabılıyorlar es dost akraba eeczacı varsa sıkıntı olmaz anapolon evet yan etkılerı olan ama bırazda yan etkılerı abartılan bır ıalctır bence orala gerek yok dırek sustanon prımabolan ısını gorecektır pct ıcın 3 güne 1 tablet arımıdex alırsın kur sonunda pregnyl yaparsın bunlarda eczanede mevcut..
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Önceki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir