İlk Kür yardım LÜTFEN

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

İlk Kür yardım LÜTFEN

Mesajgönderen detlaxe » Pzr Eki 18, 2015 11:46 am

İlk defa küre gireceğim öbür ay ortasında Yaşım 30 1.80 boy 83 kg yım hafıf yag oranım % 13 - 14 cıvarlarında.

Testo 250 mg
Bolde 200 mg
Dianabol 30 mg

bu küre girmeye karar verdim. Pct olarak pregnyl ve nolvadex Extra milk thistle kullanmayı düşünüyorum. Artıları ve eksileriyle yardım ederseniz sevinirim..
detlaxe
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: İlk Kür yardım LÜTFEN

Mesajgönderen samet_61 » Pzr Eki 18, 2015 7:14 pm

bu dozajlarla kure gırecegıne gıt suppklement kullan getırısı olamz bosu bosuan hormonlarınlada oynamsı olursun !!! kur yapacaksan o boy o kıloyla testoyu 500 cıkarman lazım boldenonunuda mınımum 400de tutman lazım 600 e kadar cıkabılrısın boldenonunu ve boldenondan etkı almak ıstıyorsan 12 haftalık bır kür olmalı!!!danabol 20ıle baslayıp 40 a cıkarırsın 4 hafta 4 hafta sonra testo artık yarılama suresını gecmıs olur danayı cok uzatmadan kesersın pct ye gelmeden 2 gunde 1 yarım tablet rımdıex alırsın 2 gune bır provıron alrısın kur bıter bu kurde pregnyle dahı gerek olmaz kurden 1 hafta sonra clomene basların 0.75mg gunluk 2 hafta 0.75 clomen 0.50 nolvadexle 4 haftayı tamamaklrsın bu arada kurden ocne ve kurden sonra lh serbest ve total teston a baktırır prolaktıonını olcututrusun receptor kapanmıssa pregnyl cakarsın kur boyunca c vıtamını mılk thıstle benexol b 12 alrısın
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen detlaxe » Pzt Eki 19, 2015 11:50 am

Ilk kurde kime sorsam testo yu 250 onerio. 83 kg yim ama 5 kg fazlam vardir rahat. Dedigin dozajlar cok agir gelir be usta. Bu dozajlar ise yaramaz mi diosun yani?
detlaxe
Yeni Üye

Mesajgönderen detlaxe » Pzt Eki 19, 2015 11:54 am

Bu kur 12 hafta kur sonunda 10kg hacim alacagim soylendi. Kur sonrasi kayibi en aza indirip 6 7 kg sini tuymaya calisicam. Senin soylediklerin kafami karistirdi
detlaxe
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Pzt Eki 19, 2015 2:28 pm

detlaxe yazdı:Ilk kurde kime sorsam testo yu 250 onerio. 83 kg yim ama 5 kg fazlam vardir rahat. Dedigin dozajlar cok agir gelir be usta. Bu dozajlar ise yaramaz mi diosun yani?

burda kıme sorarsan sor ılk kur 500 derler haa sunu yaaprsın ılk hafta 250yle basla sorna 500 e cıkar ılk kur oldugu ıcın vucut heer turlu tepkı verecektır ama degsın dıyorsan 500 yapman lazım kı burdakı arkdaslarda aksını soylemeyecektır!!!
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen detlaxe » Pzt Eki 19, 2015 4:18 pm

Sadece testoyu 500 e cikarsam digerleri ayni olsa olmaz mi? Yoksa hepsini mi arttirmaliyim? Kur sonu normale ne kdr zamanda donerim?
detlaxe
Yeni Üye

Mesajgönderen standart » Sal Kas 03, 2015 10:42 pm

İlk kürlere yüksek dozlarla başlamayın.
Nasıl olsa bundan sonra bulamayacağız kadar yüksek verim alacaksınız.
Üroloji klinikleri ilk kürde ve ilk iğne ile, geri dönüşü olmayan kısırlık vakalarına aşinadırlar.
İkinci ve üçüncü kürlerde arkadaşın dediği gibi uygulamanın bir sakıncası yok.
Hatta ilk kürlere yalnızca testestoron ile başlayanlar da verim alıyorlar.

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Kas 07, 2015 3:01 pm

standart yazdı:İlk kürlere yüksek dozlarla başlamayın.
Nasıl olsa bundan sonra bulamayacağız kadar yüksek verim alacaksınız.
Üroloji klinikleri ilk kürde ve ilk iğne ile, geri dönüşü olmayan kısırlık vakalarına aşinadırlar.
İkinci ve üçüncü kürlerde arkadaşın dediği gibi uygulamanın bir sakıncası yok.
Hatta ilk kürlere yalnızca testestoron ile başlayanlar da verim alıyorlar.

dunya capında gebnelde ılk kurlerde only testo yapabılırler ama genedel hacım ıcın 500le baslanır kısırlık mevzusuna gelırse bunye hpta kapatırsa yanı uretım durursa kı sentetık adrojen alan her kurde bu olur hcg lerle uretım gerı getırılır bınde bırdır gerı donusumsuz hpt kapatması kı 10* haftalık kurde boyle bısı olmaz kı kur ıcınde arımıdex kullanılır haftalık hcg alımı olurda hıpofız bezı pregnylle uyarılsa ımkan dahı yoktur o yuzden korkacak bısı yok arkdasın yazdıgı dozlar gayet yerınde boldenonu 300e bıle cıakrabılır cunku ılk kur genelde sıcrama kurudur en cok vucudun teopkı verecegı kürdür
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen standart » Çrş Kas 18, 2015 12:06 pm

Buradan okuduklarınızı bizler de okuyoruz.
Bence buradan çıkın ve biraz araştırın.
Kür tecrübenizi sormuştum ve cevap verememiştiniz. Ben zihniyetinizin temelini bilmediklerinizin oluşturduğunu düşünmeye başlamıştım.
Bence başkakarının tecrübelerinden kime ne ders çıkması gerekiyorsa tecrübe sahibi kendisi yorum yapsın.
Mesela herkese tavsiye ettiğiniz şu proviron efsanesini hiç denediniz mi.
Ben provironlu ve provironsuz denedim. Sonuç aynıydı. Zaten provironun yararını kanıtlayan bir bilimsel deney veya makale yok. Kim uydurmuşsa hala inanan saflar var. Onları anlıyorum, saflık işte.
Ama sizin proviron tavsiye etmeniz. Şunu şöyle yap bu böyle olur demeniz cahillik deyip geçemeyeceğimiz bir durumdur.
Benim, voleybol milli takımı doktorundan tutun da bir kaç üroloji doktoru, spor hekimleri dahil bir çok doktora sorduğum bilgileri burada yalanlayamazsınız.
Bir sakıcası yok, en çok üretim dursa bile hvg ile geri başlar sözü cahilliktir. Başlamadığı da olur. Geri başladığında testestoro ve sperm üretimi her seferinde biraz daha azalmaktadır. Bu durum tıp literatüründe sık görülen bir vakadır ama tabii, hastalar bunları buraya yazmadıkları için sizin öğrenmek gibi bir ihtimaliniz olmuyor.
Sorun ilk kürlerde, diğerleri bu kadar tehlikeli değil.

Tamam cahilliğin hakkını vermeye uğraşıyorsunuz ama bukadar yeter.
Ilk başlayacak olanlara şu doz iyidir bu doz doğrudur Sen şunu şöyle yap vb diye, hiç denemediğiniz konularda reçete yazmayın.
Burada diğer verdiniz cevapları teker teker yazıp eleştirmek istemiyorum. Uzun , uzun sayfalar doldurmak istemiyorum.
Benim sorduğum soruların, verdiğim tavsiyelerin altında bir çok yerden okuduklarımla kendi tecrübelerimin karşılaştırılmssı yatar. Sizin burada okuduklarınızın neredeyse hepsini ben de okuyorum. Bunlardan çıkarılamayan sonuçları soru olarak soruyorum.

Zaten her yazdığıma siz cevap veriyorsunuz. Bilen ve anlayanlar nedense lütfedip cevap vermeye tenezzül buyurmuyorlar.
Bilen birileri yoksa bırakın cevapsız kalsın.
Kimseyi yanıltmayın.
İlk kürlerde yüksek doz girebilirsin diye bir tavsiye yanlıştır. Her bünyenin ilaçlardan etkilenmesi standart değildir. Daha ilk iğnede kısırlık mümkündür ve bu sizin burada okumadığınız bir gerçektir.
Zaten kısırlık sizin bildiğiniz gibi testestoron üretimi nin kesilmesinden ibaret değildir. Dışardan tes. Alınarak yine sperm üretilebilir ama sperm üreten hücreler konusunu biraz araştırın. Karşınıza çıkacak en ciddi kaynaklar latince kelimelerin kullanıldığı bilimsel makaleler olacaktır. Bunları teker teker öğrenip bu konuyu anladığınız zaman hemen göreceksiniz ki saçmalayan bir kaç cahilin sözcülüğüne heveslenmişsiniz.

Lütfen araştırmadan yazmayın. Okuyan ve ciddiye alan inananlar olabilir onlara da yazık.

Mesajgönderen samet_61 » Cum Kas 20, 2015 11:39 pm

ılk kurde 250de gırse elbette verım alıancaktır ama madem hormonlarla oynanacak 500 testo dunya genelıdne otrlama genel bır dozajdır buyumek ısteyenler ıcın bu bır ıkıncısı herkes alenı sekıdle ben steroıd kullanıorum demek zorudna degıldır kısısel tercıhtır saygı duymak gerekır 3 voleybol mıllı takım antronoru steroıdden ne kadar analr anlasa anlasa wınstrol anapolon bılgısının toesıne gecmez urologlarda emın ol bu ısı bılmez endokrık uzmanları bılgıyse sahıptır onların bılgıelerıde kansal degerlere gore konusma otesıne gecmez bu ısın pırlerı herzaman kendı bunyesıdne deneme yanılma yoluysa bısıeklre ulasmıs yarısmacı buyuklerımızdır..bazı ıalcları kullanarak uzerımde su etkı yaptı bunu yaptı dmek asıl cahıllıktır provıronun bunyede hucreye testesteronun gırıs etkısını yukselttıgfı daha ıstıkrarlı grafık cızdıgıde yapılan arastrımalarda ıspatlanmıstır eger kısı uzun sure steroıd kurlerı yapacaksa duzuk doz baslamak mantıkldırı ama bu sııtede pro karıyerde olan sureklı kurde olacak kac kısı mevcut? o yuzden ılk kurde su dozaj bu dozaj demek yıne genel ortalama standartlardır o yuzdendır kı bısı bılmeyıp b urda ahkam kesmekte yanlıstır sıtede cok kez denk gelıorm pctde 2 kere 5000ıu hcg vyurmaktan bahsetmekten amacımız burda ınsanları yanlıs yapmalarını engellemek ve steroıdın son care oldugunu belırtmek yukarıda analtmak ıstedıgın leydıng hucrelerıne zarar vermek bunklarla ılgılı onlarca yazı payalstık bıraz kurcalayan hepsınede ulasır edınılen bılgılerde kendımzıde deneyıp edındıgımzı bılgıler dogrultusunda bılmeden etmeden dırek ıtham etmek hata olur bosu bosuna bılmıslık yapmanın luzmuda yok kı hatalarımzı varsada kardesım surda su yanlıs nedenı sudur demek daha mantıklı ;)
samet_61
Yeni Üye

Sonraki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir