Malay Tigger t-400

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Malay Tigger t-400

Mesajgönderen dennyd » Prş Ara 10, 2015 11:37 am

Merhaba Arkadaşlar 8 Haftalık Sustanon 250 ml + 250 mg pazartesi perşembe kullanuyorum. İlk iğnem :) ara verdikten sonra küre gireceğim. Bir arkadaşım Tailandda bunların orjinali olduğunu söledi. Malay Tigger dedi. İnternetten buldum fakat bir sürü çeşiti var. Kendime uygun olanını Malay Tiger T-400 olduğunu düşündüm. Ordan alma imkanım var. Bilinçsiz bişeyde yapmak istemiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

T-400 İçeriği;
30 mg Testosterone propionate,
60 mg testosterone phenylpropionate
60 mg testosterone Isocaproate
150mg testosterone enanthate
100 mg testosterone decanoate
dennyd
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 14
Aldığı teşekkür: 0

Re: Malay Tigger t-400

Mesajgönderen ati88 » Prş Ara 10, 2015 4:05 pm

Bahsettiğiniz ilaç gibi yoğunluğu yüksek olan ilaçlarda çözünürlüğü arttırmak için yüksek miktarda veya daha kuvvetli çözücü kullanılıyor.

Mesela normalde ilaçta bulunan benzy benzoate ve benzyl alcohol miktarı arttırılıyor. Veya ethyl oleate veya guaiacol ekleniyor.

Bu nedenle bazı kişilerde ilacın uygulanmasından sonra ağrı veya alerjik reaksiyon meydana gelebiliyor.

O yüzden bütün kürü satın almak yerine, uygun olup olmadığını anlamak için bir tane alıp denemek daha uygun olacaktır.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen dennyd » Prş Ara 10, 2015 8:12 pm

ati88 yazdı:Bahsettiğiniz ilaç gibi yoğunluğu yüksek olan ilaçlarda çözünürlüğü arttırmak için yüksek miktarda veya daha kuvvetli çözücü kullanılıyor.

Mesela normalde ilaçta bulunan benzy benzoate ve benzyl alcohol miktarı arttırılıyor. Veya ethyl oleate veya guaiacol ekleniyor.

Bu nedenle bazı kişilerde ilacın uygulanmasından sonra ağrı veya alerjik reaksiyon meydana gelebiliyor.

O yüzden bütün kürü satın almak yerine, uygun olup olmadığını anlamak için bir tane alıp denemek daha uygun olacaktır.

zaman ayırıp faydalı bilgi verdiğin için çok teşekkür ederim ati88 bu konuda çok cahilim. açıkcası okadar okumama rağmen neyin benim vucuduma uygun olduğunu tespit edemedim. enson işte bu sustanonu denemeye sonrada bir kür yapıp tekrar yapmamayı düşünüyorum. gerçi çoğu arkadaşım antremandan zevk almayacaksın diyor bırakınca göreceğiz. resimi ekledim vucut yapım şuan böle
Eklentiler
mahir.jpg
(102.36 KiB) 6840 kere indirildi
dennyd
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Cmt Ara 12, 2015 4:23 am

Mix ürünler çok emin olmadıkça kullanmayın arkadaşlar...
emin olma oranı=organon sustanon (mix testo olarak)
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen dennyd » Pzr Ara 13, 2015 12:46 am

lennox77 yazdı:Mix ürünler çok emin olmadıkça kullanmayın arkadaşlar...
emin olma oranı=organon sustanon (mix testo olarak)

şuan sustanon kullanıyorum ati88 kardeşimiz uyarısını dikkate alarak haftada 500 e düştüm. 2. iğneyi oldum. simdilik cinsel dürtüden başka bişey olmadı :) pazartesi 3. olacak. 2 hafta geçmesi gerektiği söleniyor etkisi için. bakalım merakla bekliyoruz :)
dennyd
Yeni Üye

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir