ilk deneme sustanon tavsiye inişler çıkışlar

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Re: ilk deneme sustanon tavsiye inişler çıkışlar

Mesajgönderen dennyd » Sal Ara 22, 2015 7:06 pm

ati88 yazdı:
dennyd yazdı:Hazır buna bulaşmışken sustanona bişey eklememi tavsiye edermisin?

Öncelikle bu soruyu yönelttiğin için teşekkür ederim :)

Bir süredir trenbolone enanthate ile kendi kendime deneyler yapıyorum. 8 haftalık bir kürden ve 5 hafta aradan sonra, kan değerlerinin normal çıkmasıyla birlikte yeni bir küre başladım. Şimdilik herşey yolunda ve bu kür istediğim gibi geçerse bittikten sonra sonuçları paylaşacağım.

Sorunuz ile ilgili önerim, eğer herşey yolunda giderse, 6. haftadan itibaren günlük 20mg trenbolone enanthate eklemek olacaktır.

Herşeyin yolunda gittiğini anlamak için 5. hafta başında ilave testler yaptırmak gerekecek. İlk önce bu testlerden bahsetmek istiyorum.

Sustanon (testosterone) ve trenbolone dahil bütün anabolik ve androjenik steroidler kısa dönemde kırmızı kan hücrelerinde artışa, HDL kolesterolde azamlaya, trigliserit ve LDL kolesterolde artışa, yüksek tansiyona neden olabilirler. Bunların yanı sıra trenbolone prolaktin hormonunda artışa ve tiroid hormonunda azalmaya da neden olabilir.

Senin yerinde ben olsaydım 5. hafta başında estrodial testi ile birlikte kan sayımı, kolesterol ve prolaktin testleri de yaptırırdım. Bir yandan da 5. hafta içinde tansiyonumu sıklıkla kontrol ederdim.

Herşey yolunda ise küre günlük 20mg trenbolone enanthate ilave ederdim. Enjeksiyonları da yine şu anda yaptığım gibi cilt altına yapardım. Tansiyon problemi yaşamadığım sürece dozu her hafta 10mg arttırıp 30-50mg arasında, kendimi kötü hissetmediğim bir doza getirirdim. 11. haftanın sonunda tren'i bırakıp Sustanon'a devam eder, 12. hafta sonunda Sustanon'u bırakıp kürü sonlandırırdım.

Trenbolone enanthate genelde 200mg/ml yoğunlukta satıldığı için 20mg'si hacim olarak sadece 0.10 ml'ye denk geliyor. Bu kadar küçük bir miktar cilt altı insülin enjeksiyonu gibi karından kolaylıkla uygulanabiliyor.

Bonus testler:
Elektrolitler: Sodyum, potasyum, magnezyum, kalsiyum, klorür
Karaciğer fonksiyon testleri
Böbrek fonksiyon testleri

başlamadan önce tüm testleri yaptırmıştım :) 5. hafta tekrar yaptırıp karşılaştırırım. tamamdır. Peki bunu yaptıktan sonra bir tedavi uygulamam gerekiyormu?
dennyd
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 14
Aldığı teşekkür: 0

Re: ilk deneme sustanon tavsiye inişler çıkışlar

Mesajgönderen Eko34 » Cum Şub 24, 2017 1:09 pm

arkadaşlar bu testleri hangi branş doktora gitmek gerekiyor.? dahiliye (iç hastalıkları ) uroloji vs hangisinde yapar bu testo dhl lh testlerini ve ne demem gerek. gider gitmez şu testleri yaptırın desem yapmazlar herhalde
Eko34
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Önceki

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir