Kür Esnasında Nolvadex Kullanımı..

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Kür Esnasında Nolvadex Kullanımı..

Mesajgönderen ImpheatuS » Pzr Eki 07, 2012 10:02 am

Arkadaşlar bu konu hakkında ne yapmalıyız 4 haftadir 500mg sustanon 400 primo günlük 30-40mg danabol aldıgım bir kür icersindeyim.
etrafımdakier her gece yatmadan 10mg nolvadex almamı soyliyor meme ucumda ağrı sızlama kaşınma falan yok ama bastırınca ufak bir sertlik var 10 kuruş boyutu kadar yağmı jinekomastimi bilmiyorum bünyem yağlı biraz.

tam olarak belirtileri nedir ve nolvadexi kullanmalıyım? küre negatif etki yapacagından korkuyorum
ImpheatuS
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 0

Re: Kür Esnasında Nolvadex Kullanımı..

Mesajgönderen Hammerstorm » Pzr Eki 07, 2012 12:23 pm

Jinekomasti ve aşırı su tutumu olmadıkça vücutta kür esnasında nolvadex kullanımını önermiyorum.Yerine anti öströjenik etki ve testosteronun daha iyi çalışmasını sağlamak için hergün 50 mg proviron(2 tablet) alabilirsin.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen ImpheatuS » Pzr Eki 07, 2012 2:27 pm

proviron aliyordum 25 mg günde 50 ye çıkarttım 1 haftadir ama meme ucuna bastırınca ufaktan bi sertlik geliyor hareket ediyor cok hafifte bi ağrı oluyor 10 kuruşdan biraz daha kücük boyutta bir sertlik jinekomastimi bilmiyorum 4.haftadayim daha kürün tam olarak nasıl anlayabilirim ?? ve 10mg nolva alırsak gece gelişime cok fazla negatif etkisi olurmu?
ImpheatuS
Yeni Üye

Mesajgönderen Overall » Pzr Eki 07, 2012 2:52 pm

ImpheatuS yazdı:proviron aliyordum 25 mg günde 50 ye çıkarttım 1 haftadir ama meme ucuna bastırınca ufaktan bi sertlik geliyor hareket ediyor cok hafifte bi ağrı oluyor 10 kuruşdan biraz daha kücük boyutta bir sertlik jinekomastimi bilmiyorum 4.haftadayim daha kürün tam olarak nasıl anlayabilirim ?? ve 10mg nolva alırsak gece gelişime cok fazla negatif etkisi olurmu?

O zaman meme ucundaki sertlik öströjenden değil büyük ihtimalle decanın yükselttiği prolaktinden kaynaklanıyordur.Prolaktini baskılamak için 2 günde 1 mg cabaser kullanabilirsin.Eczaneler mevcut.Eğer buna rağmen sorun devam ederse nolvadexe başlayabilirsin ama sorunun öströjenden kaynaklandığını sanmıyorum.
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 46

Mesajgönderen ImpheatuS » Pzr Eki 07, 2012 2:54 pm

abi deca yok benim kürümde 500 sustanon 400 primo haftalik günlük de 30 mg danabol aliyorum
ImpheatuS
Yeni Üye

Mesajgönderen Overall » Pzr Eki 07, 2012 2:55 pm

Göz yanılsaması :) o zaman nolvadexe başla dianabolde öströjeni yükseltiyor sustanonunda arotmatize etkisi var 2 sine karşılık olarak 10 mg nolvadex alabilirsin
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen ImpheatuS » Pzr Eki 07, 2012 3:12 pm

jino belirtisi kaşınma bastırınca ağrı falan diyorlar ama öyle bir belirti yok bende sadece elimle bastırınca ufak cıtırdayan hareket eden bi tabaka var jino başlangıcımı bilmiyorum tabi bu kürde jino riski olacagına bile inanmıyordum ama 4.haftada böyle bir hisse kapıldım..

sonuc olarak küre negatif etkisi olacakmi 10mg nolvanın? zaten 4 haftada 2kg zor alabilmişim diyette büyüyorum yağlıyım diye birde o etkiyi azaltirsa hic bir kütle alamadan cıkacağım gibi bir his var icimde.

yada arimideks tarzı nolvadexide 2 günde bir 10mg alsam yarım tablet tarzı
ImpheatuS
Yeni Üye

Mesajgönderen Overall » Pzr Eki 07, 2012 3:57 pm

Eğer ağrı kaşınma vb bir belirti yoksa o jinekomasti değil likomastidir(yağlanmaya bağlı hormonal olmayan kütle) katı yağ tüketiyorsan yada şekerli tuzlu gıdalar o likomastiye sebep olur diyette gider(jinekomasti kitlesel bir büyümedir) bence biraz daha bekle ağrı sızı başlarsa nolvadexi kürüne eklersin
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen ImpheatuS » Pzt Eki 08, 2012 10:10 pm

valla küre başlamadan önce mecvuttu bunlar ama bukadar gözüme batmıyordu şimdi biraz daha sertleşme ve üstüne bastırınca agrı var ne olur ne olmaz kürede fazla negatif etkisi olmasın diye yarımşar tablet 5mg nolvadex almaya başlıyacagım bu gece uyumadan baktım kesilmiyor büyüme falan oluyor 10mg almaya başlıyacagım
ImpheatuS
Yeni Üye

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir