Ilk kurumde 1. AY

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Ilk kurumde 1. AY

Mesajgönderen detlaxe » Cmt Ara 26, 2015 11:06 pm

Teste prot. Ve boldenon kurunde 1 ayim doldu.5. Haftanin ignelerini bugun vuruldum. Oncelikle sunu belirteyim ilk 3 hafta 250mg testo 400 mg bolde vurulurken testonun boldenondan fazla olmasi gerektigini ogrendim ve 4. Haftadan itibaren 500 testo 400 boldeye dondum. Ilk 1 ayimda supplement kullanmadim ve proteini 150 gramdan asagi dusurmemeye calistim. Ortalama 7.5 kg aldim. Biceps 2.5 cm gogus 3cm gelisti fakat omuzumda gelisim yok. Bunu neye bagliyorsunuz? Birde kur icinde pct icin hicbirsey yapmiorum sizce yapmalimiyim? Kur sonu pct yeterli mi?
detlaxe
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Ilk kurumde 1. AY

Mesajgönderen standart » Cmt Ara 26, 2015 11:44 pm

Haftalık 500 mg testestoron jinekomasti riski demektir. Kür sırasında tamoxifen kullanman riski düşürür.
Boldenon bir dht türüdür ve aromatize olmaz. Ama saç dökebilir ve seste kalınlığa neden olabilir.
Su tutmaz ama, bazı kişilerde boldenon açlık krizlerine neden olacak kadar iştah açar bu durumda beslenmeni düzgün tutabilirsen aldıklarının yalnızca kas olduğundan emin olabilirsin. İlk 6 - 8 hafta boldenonun etkisini göremezsen endişelenme. Ben 7. Haftada geliştiğimi farketmeye başladım. 11. Haftada farkedenker de varmış. Bu süre içinde gelişemiyorum diye telaşa kapılma.
Protein miktarını 200 - 260 gram a kadar çıkartabilirsin.
İdmandan hemen sonra. Az karbonhidratlı ve yağsız veya az yağlı protein tozu kullanman seni gelişmdye görütürür.
Ama tencere yemeklerini de ihmal etmemelisin. Yemek ve protein tozu birbirinin yerini tutmazlar.
Çok iyi bir idman orogramın olmalı ve yorucu, zayıf düşürücü bir iş, meslek hayatı seni gelişmeden alıkoyar.
Çok iyi bir gece uykusu ve bunalımsız bir hayatın olmalı kortizol her şeyi mahveder.

Başarılar.

Mesajgönderen detlaxe » Pzr Ara 27, 2015 9:01 am

Cinsel yonden psikolojik mi bilmiorum 4. Haftadan itibaren bazen sorun yasior bazen yasamiorum. Vucudun dogal testo uretimi devam edior fakat ilk 3 haftada hicbir sorun yasamazken bazen sertlesme sorunlari yada isteksizlik oluor. Takmiyorum kafama su an ama kur sonu pct ile mi yoksa simdiden mudahale ilemi duZene sokmaliyim. Omuz bolgesi ndn gelismez diger bolgeler gelisirken
detlaxe
Yeni Üye

Mesajgönderen standart » Pzr Ara 27, 2015 10:45 am

Omuz ve kol bende de yok gibiydi. Bu genetikli bir konudur. Bazılarında kol kolay gelişir, bazılarıbda omuz zaten vardır. Neticede ben uğraştım omuz yaptım. İdmanların sert olmalı ama sana ağır gelmemeli.
Ben bir süre önce primobolon sustanan küründen çıktım ve 2 kilo verdim.
İdmanlarım biraz ağırdı.
- İyi İdman
- İyi ve yetrli beslenme
- Bebekler gibi uyku ve dinlenme
- sitresten uzak bir hayat
Bunlardan birinde sorun varsa gelişimin yavaşlar.

Mesajgönderen metinav » Pzr Ara 27, 2015 11:29 am

Test yaptırıp östrojen seviyene baktırsan iyi olur büyük ihtimalle e2 seviyesi yükselmiştir sen bunu sertleşme sorunu ve isteksizlik olarak görüyorsun...Kür içinde arimidex denilen Aİ den kullanmalısın; dozajı konusunda kesin bir şey söylemek zor kişiden kişiye değişmekle birlikte, iki günde yarım tablet yeterli gelebilir.Gelmezse arttırırsın...Sorun kalmadığını göreceksin...
metinav
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen detlaxe » Pzr Ara 27, 2015 1:34 pm

Elimde 1 kutu nolvadex var dozaji nasil ayarlicami tam olarak kullanmalimiyim kesin bir bilgi verilirse kullanabilirim. Kur sonrasi icin saklsiordum elimdekini
detlaxe
Yeni Üye

Mesajgönderen detlaxe » Pzr Ara 27, 2015 1:34 pm

Kan tahlili yaptirsam hangi degerlerime bakmalarini soyleyecegim? Hangi hormonlara testo ve ostrojen lere mi
detlaxe
Yeni Üye

Mesajgönderen metinav » Pzr Ara 27, 2015 1:44 pm

detlaxe yazdı:Kan tahlili yaptirsam hangi degerlerime bakmalarini soyleyecegim? Hangi hormonlara testo ve ostrojen lere mi

Total testo
E2

Yeterlidir...
metinav
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen detlaxe » Pzr Ara 27, 2015 4:23 pm

Tesekkur ederim kan degerlerime baktiricam
detlaxe
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Pzt Ara 28, 2015 12:57 am

arimidex kullan kur ıcındeyken hem antıostrojendır hemde jınekomastıyı kesın sekılde engeller
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir