Sol yumurtalık ve karın ağrısı

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Sol yumurtalık ve karın ağrısı

Mesajgönderen dennyd » Pzr Oca 03, 2016 4:59 pm

ati88 kardesim sana nsasıl mesaj yazayım bilemedim. genek konu açtım. Ağır grip oldum 4. haftada durmak zorunda kaldım. 6 iğne toplam 4 hafta geçti. bu grip yüzünden durmak zorunda kaldım. 2 gündür sol yumurtalıkta ağrı var ve karnımda aramasini arttırmam gerekirmi? suan 2 günde bir 12.5 içiyorum. 5 gundur yapamadım antreman fakat son durumu ekledim
Eklentiler
yukle.png
(101.45 KiB) 553 kere indirildi
dennyd
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 14
Aldığı teşekkür: 0

Re: Sol yumurtalık ve karın ağrısı

Mesajgönderen ati88 » Pzt Oca 04, 2016 1:11 am

Geçmiş olsun.
Son iğneyi ne zaman oldunuz? Hafif bir PCT gerekebilir.
Sustanon'u bıraktığınıza göre Aromasin'i de bırakabilirsiniz.

Dip not olarak; ben de ilk kürümü haftada iki kere 250mg test-e ile yapmıştım ve tam da 3. hafta 6. iğneden bir gün sonra grip benzeri ateşli bir hastalık geçirdim. Aylardan temmuzdu ve bu ateşli rahatsızlığım tam bir hafta devam etmişti.
Küre başlamadan önce bununla ilgili birşey okumuştum. İlk kürde vücut yüksek testosterona alışana kadar grip benzeri gibi tepki verebiliyormuş. Buna testosteron gribi (test flu) deniyormuş. Ne kadar bilimsel olduğunu bilmiyorum. Ben küre devam etmiştim.

Arkadaşlar, aramızda ilk küründe benzer bir rahatsızlık yaşamış olan var mı?
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen metinav » Pzt Oca 04, 2016 3:00 pm

Ati88 ilk kürümde değil ama sustanon kullandığım kürde böyle bir durum yaşamıştım hafif olarak.Grip gibi kırgınlık hali ve diğer semptomlar görülüyor.Bende bir hafta falan sürdü çalışma ısteksizliği yaşadım ama ara vermedim sonuna kadar giderim başladıysam.Bazılarında ağır seyredebiliyor çevremde var bırakanlar veya steroid değiştirenler oldu mesela.Mixler biraz daha bu konuda ünlüler....Geçici bir durum bırakmaya sebeb olacak kadar aşırı değilse devam edilmeli.Olmadı testo marka ve formu değiştirilmeli...
metinav
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen dennyd » Çrş Oca 06, 2016 4:07 pm

metinav yazdı:Ati88 ilk kürümde değil ama sustanon kullandığım kürde böyle bir durum yaşamıştım hafif olarak.Grip gibi kırgınlık hali ve diğer semptomlar görülüyor.Bende bir hafta falan sürdü çalışma ısteksizliği yaşadım ama ara vermedim sonuna kadar giderim başladıysam.Bazılarında ağır seyredebiliyor çevremde var bırakanlar veya steroid değiştirenler oldu mesela.Mixler biraz daha bu konuda ünlüler....Geçici bir durum bırakmaya sebeb olacak kadar aşırı değilse devam edilmeli.Olmadı testo marka ve formu değiştirilmeli...

grip beni fena vurdu. hareket edemedim 1 hafta. isteksizlik bendede oldu ama antremana başlayınca geçti.
dennyd
Yeni Üye

Mesajgönderen dennyd » Çrş Oca 06, 2016 4:10 pm

ati88 yazdı:Geçmiş olsun.
Son iğneyi ne zaman oldunuz? Hafif bir PCT gerekebilir.
Sustanon'u bıraktığınıza göre Aromasin'i de bırakabilirsiniz.

Dip not olarak; ben de ilk kürümü haftada iki kere 250mg test-e ile yapmıştım ve tam da 3. hafta 6. iğneden bir gün sonra grip benzeri ateşli bir hastalık geçirdim. Aylardan temmuzdu ve bu ateşli rahatsızlığım tam bir hafta devam etmişti.
Küre başlamadan önce bununla ilgili birşey okumuştum. İlk kürde vücut yüksek testosterona alışana kadar grip benzeri gibi tepki verebiliyormuş. Buna testosteron gribi (test flu) deniyormuş. Ne kadar bilimsel olduğunu bilmiyorum. Ben küre devam etmiştim.

Arkadaşlar, aramızda ilk küründe benzer bir rahatsızlık yaşamış olan var mı?

Teşekkürler ati kardeşim. zar zor aldığım 4 kiloda gitti bu arada :) yapacak bişey yok.
Aralık 21 de oldum son iğneyi. toplamda 6 adet hastalık geçti ağrılar geçti. Yumurtalığım düzeldi büyüklüğüde. Ağrı tamamen geçt. Karnımdaki ağrıda. dün ilk antremanı yaptım. aromasinide ağıraların geçmesinden sonra 2 kullandım daha sonra kestim. PCT yapmalımıyım? Peki nasıl? asıl soru devam etmek için 3 hafta beklemem mi gerekiyor?
dennyd
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Cum Oca 08, 2016 2:08 am

yen, küre girenlerın yaz kıs demeden grıp olması tesadufmu hadı ateistler bunuda acıklayın
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir