ÜRÜNLER SAHTE Mİ

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

ÜRÜNLER SAHTE Mİ

Mesajgönderen cemal411 » Cmt Oca 16, 2016 12:29 pm

Merhaba arkadaşlar
Deca+enantathe+dainabol kürüne girecektim ürünleri aldım.
DECA-BVS
TESTO-BALKAN PHARMA
DAİNABOL-BALKAN PHARMA
Ama bi sıkıntı var sanırım testoların üzerindeki orjinallik kodları silinebiliyor yani elinizi ıslatınca birazcık sürünce şişenin üzerine çıkıyor ve mesela ıslatıyorum o kodu üzerimdeki kıyafete sürünce siyah leke çıkıyor. Ayrıca BVS lerin içindeki sıvıların birisi sarı birisi beyaz gibi hafif sarı yani gözle görülür bir renk farkı var. TECRÜBELİ KİŞİLER BİLİR BU ÜRÜNLER SAHTE Mİ
cemal411
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: ÜRÜNLER SAHTE Mİ

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Oca 17, 2016 9:07 pm

Markalar iyi markalar
Renk olayı her firmada yaşanabiliyor steroidler sonuçta bir ug-labs üretim ve her zaman aynı standartta üretilmiyor. Hammadde aynı ve dozajlar aynı üretilse de farklı kimyasallar görüntü değişimine neden olabiliyor
Balkan'ın evet sahteleri mevcut ama onay kodu olduktan sonra çok sorun çıkmaz
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Re: ÜRÜNLER SAHTE Mİ

Mesajgönderen joe_santo » Cum Oca 22, 2016 3:15 pm

Merhaba arkadaşlar ben de çok güvendiğim sporcu bir arkadaşımın aracılığıyşa BVS tren enanthate aldım ancak üstündeki QR kodddan sorgulama yapınca bvs nin siteye girip ürün bilgilerini veriyor ama aynı zamanda bu kod daha önce sorgulanmıştır diye de yazıyor ama kaç defa sorgulandıgını yazmıtyor. Arkadaşa sordugumda o sorgulama yapmamş farklı birkaç arkadaşım da BSV kullanan ve hiç etki almayan birkaç kişiden bahsetti, yani aklıma gelen orjinal bir kutudan kodu kopyalayıp üretilen her sahte ürün kutusuna aynı kodu kullanmış olabilirler mi?
joe_santo
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir