Acil yardım Ürünleri nereden kimden temin edebilirim ?

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Acil yardım Ürünleri nereden kimden temin edebilirim ?

Mesajgönderen Aurora » Cum Oca 29, 2016 10:42 pm

Arkadaşlar ve hocalarım daha önce 2 başlık açtım ama kimse yardımcı olmadı bana kimse bi cevap vermedi. Forumdaki bazı hocaların telefon no larını bulup msj attım bir kaç kez ama ilgilenmediler. Piyasa ve internette bir sürü bu ürün satışı yapan kişiler var ama piyasada kulaktan doğmada olsa bile bir çok sahte ürün olduğu biliniyor. Bende bu yüzden paramın ve en önemlisi sağlığımdan olmak istemiyor. Bu foruma güvenerek üyü oldum bilgi almak istedim dediğim gibi başlıklar açtım ama kimse dönüş yapmadı.
Kür yapan arkadaşlar ve hocalarım ürünleri temin edebileceğim güvenilir kişi yada kişiler veya internet sitelerini yazabilirmisin bana bu başlık altında yada sitede böyle bir başlık altında öneride bulunmak yasaksa özelden mesaj atarmısın lütfen.
Yardımlarını bekliyorum durum acil duyarlı olalım bu forum bilgilendirme ve yardımlaşma amacı için var sonuçta.
Şimdiden teşekkürler.
Aurora
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Acil yardım Ürünleri nereden kimden temin edebilirim ?

Mesajgönderen LosAngeles » Pzr Oca 31, 2016 10:53 am

Sitelerde fiyatlar çok uçuk kaçık durumda güvenilir olup olmadığı da tartışılır forumda sanırım bilgi amaçlı kurulduğu için satıcılar çok rahat değil.bende satıcı bulmakta zorlanıyorum eğer bulursan yardımcı olursun
LosAngeles
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir