Çok sağlam bi definasyon kürü lazım yardım?

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Çok sağlam bi definasyon kürü lazım yardım?

Mesajgönderen angelcold » Pzt Eki 08, 2012 11:30 pm

Merhaba arkadaşlar. %15 üzeri yağ oranına sahip 180 boyunda ve 108 kg arkadaşım için definasyon kürü lazım. 5 ay gibi bi zaman zarfında 25 kg kadar vermesi gerekiyor antreman ve diyet konusunda sıkıntı yok o konuda oldukça tecrubeliyim fakat sizden istediğim sağlam bir definasyon kürü bu kadar zaman içerisinde o kiloyu verdirtebilecek bir kür. Kafamda boldenon , winstrol , clenbuterol , masteron , halotestin falan var ama tam bir kür programı belirleyemedim definasyon kürleri ile ilgili çok fazla bilgim yok. sizden ricam kullanılacak ilaç fark etmez. (yan etkisi çok fazla olmasın , trenbolone önermeyin kişiye fazla gelebilir steroid geçmişi yok) spor geçmişi de 1 yıl kadar ama sadece kondisyon ağırlıklıydı. Ayrıca kür süresince sağlam bi supplement programı da uygulucam. sizden ricam belirttiğim sınırlarda bir kür önermeniz lütfen son olarak da pct'de yazarsanız sevinirim. yardımlarınızı bekliyorum. TEŞEKKÜRLER STEROİDFORUMTR

arkadaşlar yardım edebilecek yok mu ya çok acil bi durum lütfen??

Edit : Teşekkürler lennox77.
En son angelcold tarafından Sal Eki 09, 2012 11:04 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Re: Çok sağlam bi definasyon kürü lazım yardım?

Mesajgönderen lennox77 » Sal Eki 09, 2012 10:31 pm

Test Propionat 1-8 hafta 400 mg
Trenbolone Acetat 1-8 hafta 400 mg
Masteron 1-8 hafta 300 mg
Winstrol 4-8 hafta günlük 40 mg
Kür boyunca haftada 2 tablet arimidex ve olası bir jinekomasti durumunda cabaser.
PCT
Son iğneden 5 gün sonra bir adet 5000 iu Pregnyl ve 3 hafta boyunca haftada 3 tablet arimidex
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Re: Çok sağlam bi definasyon kürü lazım yardım?

Mesajgönderen angelcold » Sal Eki 09, 2012 10:55 pm

lennox çok teşekkür ederim minnetttarım sana. çok yardımın dokundu gerçekten ne kadar teşekkür etsem azdır.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir