Enjekte miktarı ile ilgili yardım lütfen

Anabolizanlarla İlgili Sorularınız ve Bilgi Paylaşımlarını Yapabileceğiniz Alan

Enjekte miktarı ile ilgili yardım lütfen

Mesajgönderen angelcold » Prş Eki 11, 2012 1:55 pm

merhaba arkadaşlar deca küründeyim. haftaya 400 mg deca ve 500 mg testo e. yapıcam.
sorum şu ; 400 mg deca 2 ml yapıyor 500 mg testo e. de 2 ml yapıyor. ben bunların hepsini aynı günde aynı iğnede aynı sağ kalçama vurursam emme sorunu olur mu ? yani ilacın anabolik etki düzeyi tam etkisini vermez mi?

ya da ; yukarıda bahsettiğim konu sıkıntı yaratırsa sağ kalçamdan 400 mg deca , sol kalçamdan 500 mg testo e. 'yi aynı günde vursam tam verim alırmıyım ilaç zerk edilmesi gerektiği gibi edilmiş olur mu?

yardım eden arkadaşlara teşekkürler şimdiden.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Re: Enjekte miktarı ile ilgili yardım lütfen

Mesajgönderen Overall » Prş Eki 11, 2012 3:41 pm

Benim tavsiyem imkanın varsa ikisinide farklı kalçalardan vur.Aynı enjektörde tek kalçaya vurman ağrı riskini artıracaktır ayrı bölgelere dağtıman daha sağlıklı
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 46

Mesajgönderen angelcold » Prş Eki 11, 2012 8:42 pm

Overall yazdı:Benim tavsiyem imkanın varsa ikisinide farklı kalçalardan vur.Aynı enjektörde tek kalçaya vurman ağrı riskini artıracaktır ayrı bölgelere dağtıman daha sağlıklı

teşekkür ederim overall. yani anladığım kadarıyla aynı gün vursam bile 400 mg deca ve 500 mg testo e.'yi farklı kalçalara vurduğum için aynı anabolik etkiyi alırım doğru mu? yoksa 2 güne bölmelimiyim?
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Mesajgönderen Overall » Prş Eki 11, 2012 9:06 pm

2 güne bölmeye gerek yok o ilaç kas içine girdikten sonra aynı anabolik etkiyi görürsün kür boyunca
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 46

Dön Anabolik Steroidler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir